Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dinar 02.02.2003 u 02:52:45 profil autora
vjerujem da i vi pratite rukometase. Svaka im cast...
pawkyxxx 02.02.2003 u 10:45:22 profil autora
ostario sam deset godina za 80 minuta utakmice protiv spanjolaca. Nadam se da ce Njemce razbit u regularnom dijelu pa cu se zivcirat maksimalno 60 minuta.
ZeeK 02.02.2003 u 15:56:00 profil autora
opet moram komentiradr Djipala Junuza: Mirkl!!!
predzanji regularni napad izgube loptu, zadnji kotrafaul.... 3 sekunde prije kraja spanjolci izjednace....earrrrrrgh!!!
kad se uzme u obzir da se golmani nisu bas iskazali, i da nista nije islo preko krila, dooobro je proslo...da se to 'malo' popravi i prvaci smo!!!



Drink in peace
lollipop 02.02.2003 u 20:42:23 profil autora
eto, jos slusam komentare na tv
da, onih 80min je bilo to much for me...stalno sam prebacivala na druge programe
da, bas je woody :)
Josh 02.02.2003 u 21:22:42 profil autora
prokleti kralj
Mi Hrvati!!

Mi prvaci!!

braaavo ekipa, svaka čast!!!!
cruzer 03.02.2003 u 01:55:58 profil autora
Samo sam cekala da cujem sta ekipa misli o nasim rukometašima,face su nema sta!!
Rasturili su.
cruzer 03.02.2003 u 01:57:48 profil autora
Pozdrav woodyju!!!!
dinar 03.02.2003 u 04:09:30 profil autora
svi smo mi vlado...sola...hehe
vlado 03.02.2003 u 14:32:35 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E stari, ja sam iz grada u kojem djeca na ulici igraju rukomet. Ovo je strasno, ne sjecam se da je ijedna nasa ekipa (bilo koja nasa) ovako igrala. Strasno... strasno... Ono ekipa iz snova: Lino Woody Allen na klupi, ludi pijevac Sola, covjek s bradom Balic itd. itd. Najbolji smo, a da nismo ni morali imati toliko srece... Totalni mrak!!!
I naravno, ne zaboravimo Irfana Smajlagica, koji stoji iza svega...
vlado 03.02.2003 u 16:47:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nesto kontam, oni su zapravo pobijedili - SVOJ MENTALITET! A to je strasno! Eto, bas se sjetio Daddyja... Steta da nije gledao.
dju 03.02.2003 u 16:57:53 profil autora
Kako muž i ja ignorantski živimo bez telke, a vikendom se dodatno izoliramo tako što ne slušamo ni radio (oke, kupimo novine, al ja u zadnje vrijeme čiatam samo kulturu, a muž, čini se, ni to), dogodilo nam se da je jučer u kvartu počela opaka pucnjava, a mi pojma nismo imali zašto. Naravski, odmah sam počela kvocat: "Jesam ti rekla da je ovo užasan kvart, mislim, ta ekipa, sve su to pacijenti, stalno neka pucačina, ziher je neki žnj nogometni klub iz Zaprešića zabio golčinu nekom šbz klubu iz Popovače, kad ćemo već jednom odselit, s kim će nam se tu klinci igrat kad porastu ako uopće porastu jer bi ih u ranoj mladosti mogo zdrmat kakav rafal od susjeda koji slavi sinovo rođenje bla bla bla", navila se ja, ko školski primjer žene koja kvoca (falili mi još vikleri u glavi i dvadeset kilograma). Muž mirno podnio (ziheraš, zna da ga je to zapalo za cijeli život, štedi se, kulira, htio bi izgurat do pedeset bez infarkta)Ondak se ipak dosjetismo i upalimo radio. Kadli, znate i sami. Fakat sam se razveselila. Mislim, priznajte, moj primjer zorno ilustrira koliko se prosječni građanin ove države uzdao u te rukometaše. Pa deset im je ljudi do jučer znalo imena. Mislim, meni, što bi se reklo, ni u džep ni iz njega, ali drago mi zbog tih ljudi, fakat su majstori. Nadam se da će ih osim slave zapast i kakva pinka. Svaka im dala.
vlado 03.02.2003 u 18:13:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Odgledao sam docek, zamalo pa odoh, a fala bogu nisam. Nevjerojatno je to kako su neki ljudi pravi artisti i 'umjetnici' u svom poslu,a takvi seljaci bez ukusa u nekoj drugoj prilici. Obratite paznju na glazbene podloge svih tih doceka!
ru-ru-ru-ru-ruuuuu-komet...
johnnykola 03.02.2003 u 18:42:56 profil autora
sta je bilo!? reci!
balic je legenda. sola isto. pa zomri, pa lackovic. to je beton, kad te nema na mapi, a budes na kraju prvi.
vlado 03.02.2003 u 19:33:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Vidi se ko zna... Balic ce biti najbolji rukometas kojeg smo imali... Covjek sa karizmom... Napokon.
pawkyxxx 03.02.2003 u 20:17:22 profil autora
bogme i mene je raspizdila glazbena podloga. Pa zar svaki debil koji napravi pjesmu u kojoj se spominje Hrvatska, nogomet, rukomet i prvaci svijeta mora bit na televiziji? jebeno degutantno
vlado 03.02.2003 u 20:54:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Valjalo bi, naprimjer, osnovati band za doceke, i napraviti pjesme posvecene velicanju Boga i nacije kroz najvece sportske uspjehe...
Pa tako, jedna recimo za osmerac: 'Nas je osam, pogodi ko sam', pa za samostrelicare: 'Neka pati koga smeta, Hrvatska je prvak meta', a potom da ne zaboravimo stolni tenis: 'Neka samo suze rone, prodacemo Kinezima bombone', pa recimo podvodni ribolov: 'Riba ribi grize rep, Hrvat je jak i lijep', pa onda orijentacijsko trcanje: ' Cija je ono livada, cija je ono trava', i za kraj, borilacki sportovi (za najsiru paletu sportova): 'Kara, kara, kara, kara te karate Hrvat!' (uz slobodniji istocniji melos)
Nikad se ne zna ko bi mogao bit prvak svijeta! Ima li kakvih prijedloga?
ZeeK 03.02.2003 u 23:16:19 profil autora
LOL!!!!!
zumbula 04.02.2003 u 08:51:52 profil autora
Drago mi je za dečke. Vlado prijedlozi su odlični.
dinar 04.02.2003 u 14:15:03 profil autora
13 godina sam na ovaj ili onaj nacin u rukometu. Naravno da pratim repku i strasno je to sto je Lino(ili bolje reci mirko i pipe) od skupine individualaca sa vrlo niskim samopouzdanjem sastavio takav stroj. On je inace rukometni stfreber, a njegovi treninzi se jako puno baziraju na psihologiji. Primjetili ste kako imamo velik postotak realizacije, brzi protok lopte i malo tehnickih gresaka. Proslih godina su nas krasile negativne krajnosti istih...

A sto se pjesama tice, mislim da bi dobro prosla: za skijanje - Dajte svima skije i rakije, za mali nogomet - 5 vatrenih, stolni nogomet - 2 vatrena...bla, bla...
johnnykola 06.02.2003 u 19:17:49 profil autora
sta je bilo!? reci!
meni samo nije jasno kako (ne razumijem se bas puno u rukomet, ali valjda sam ovo dobro primjetio) jedna proesjecno niskka reprezentacija moze dobiti divove rusije, njemacke, spanije?
pawkyxxx 06.02.2003 u 23:25:49 profil autora
ma sve je to jedna velika igra strategije - imaš nižu momčad - postavi igru da do izražaja dođe brzina, imaš visoku momčad - stavi 6-0 obranu pa nek je preskaču...milijun kombinacija. A mislim da Hrvatska nije toliko niska, dvije ključne pozicije u obrani su jović (oko 2.02) i Dominiković (isto tu negdje, koji su uz svoju visinu još i super pokretni.) osim toga, naši uglavnom igraju 3-2-1 obranu u kojoj se na protivničke visoke pucače izlazi već na devet metara, prije nego što se uopće mogu dignuti u skok šut. Velim, sto kombinacija, naši su super iskombinirali brzinu i visinu. Mislim da je na forumu bio netko tko je trenirao rukomet, on će to stručnije znat objasnit.
vlado 07.02.2003 u 02:10:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Fino si to objasnio, nema potrebe nista dodavati. Jedino me cudi, otkud vam da su nasi niski? I jos jedna stvar, mala ali zajebana, nije bitno koliko si visok, znacajnu ulogu igra i - duzina ruku. Ako je raspon ruku veci od visine (a trebali bi biti jednaki), to je onda problem za protivnika u p.m.

P.S. Hey Joe, ne kaze se okelen, vec odakle... :(

Izmjenio - vlado u 07.02.2003 2:12:11
vlado 07.02.2003 u 14:26:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sorry, poslije sam skonto...pogledaj pod forum: tehnike pisanja... Malo je zazvucalo bezveze, i moje i tvoje, jutros sam skonto... i skrgutno zubima.
johnnykola 10.02.2003 u 20:00:43 profil autora
sta je bilo!? reci!
a meni je to sve upravo fora. upravo s tim 'oklen', zalosno, ali istinito, pocinju sva sranja. meni je izuzetno mocno u trolejbusu reci recimo decembar, s naglaskom na 'mbar', pa gledati reakcije ljudi. istu stvar citam i u mailovima djevojke koju izuzetno cijenim i s kojojom se dopisujem vec godinu dana. 'druzim se s milicom, pa me svi smatraju vlahinjom.' ili: 'znam ponekad reci mleko, jer moja mama iako vec trideset godina zivi u sarajevu jos uvijek govori na ekavici, pa me ljudi s cudjenjem gledaju.' kako ljudi ne mozete shvatiti da je sva ta prica za *urac!!! pobogu, ko u startu razmislja o 'tko' i 'ko', mislim da je jednostavno siromasan, nista vise. jesam li ja odovdud ili odondud, stvar uopce nije bitna, jesam li hrvat, srbin ili trinidadski tobagoanac isto mislim da za zdrava covjeka uopce nije bitno. mislim, svak' se moze ponosit onim sto jest, ali ici okolo i naprdjivat kako je neko iz kalesije ili hercegovine manje vrijedan zato sto slusa selmu bajrami ili thompsona... da ne duzim dalje, ovaj nas svijet nije crno-bijeli i utome je njegova ljepota. onaj 'prosjecni hrvat' s osam ili cetiri razreda osnovne skole moze biti (a vrlo cesto i jest) mnogo veci COVJEK od intelektalaca s zavrsenih petnaest fakulteta.
vlado 10.02.2003 u 20:12:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dragi Johnny... Da ti ispricam jedan dogadjaj:
Stojim s tako ja s frendovima u tramvaju i nesto pricamo o jednom kolegi ciji je nadimak - Lepi. Cuvsi to, jedan mi, hm, covjek pridje, uhvati za rever, unese mi se u lice i krvavih ociju prosapce:
"Goni se tamo odakle si dosao!"
Ja ga gledam u cudu, ne znam sta da mu kazem, a moj frend kroz osmijeh, isto tako tiho, upita doticnog:
'Molim vas, gospon, budite precizniji... Mislite li pritom na rodno mjesto mog prijatelja ili organ njegove majke iz kojeg je izisao?'
E, sad i ja i taj cova gledamo u njega i nije nam jasno, a on se seretski smije i pobjedonosno veli:
"Znate, gospodine, svi smo mi iz - picke materine!"
Eto!
Oprostite na psovci, ali ovako je puno ilustrativnije... Kuzimo se, Johnny, kaj ne...

P.S. Johnny, evo ti jedan stih od imenjaka (za trinidad tobagoanca), vise ne znam s kojeg albuma:
"Nije vazno odakle sam,
sve dok znades kuda putujem..."
zumbula 11.02.2003 u 08:56:39 profil autora
Balegari ne vjeruju sreći je ime albuma. Čini mi se.

Izmjenio - zumbul u 11.02.2003 9:51:44
jelena 11.02.2003 u 10:45:23 profil autora
je, je.
'men se duso od tebe ne rastaje' je sa balegara. :-)