Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
janakis 03.04.2010 u 08:55:23 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ovo je iznenađenje!!

jel imao neki usb-stick bolju promociju?!
midnightmoon 03.04.2010 u 12:06:15 profil autora
bogme jest iznenađenje! ugodno i boogalooasto!:)
jesu li karte već u prodaji i gdje se mogu kupiti?
u aquarius cd shopu, kao za europu?
DanMrak 04.04.2010 u 11:35:52 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Sreća sreća sreća....najveća! :)

Još pamtim onaj krasan 17.2.2007. ...kada je prvi puta nakon dugo zasvirala Mala fufica i Gume, kada smo se gađali osmjesima, bacali perje, plakali na Porculan i prvi put smirili uz Popravak :)

Veselim se :)

Jako.
DanMrak 04.04.2010 u 11:41:39 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
midnightmoon 04.04.2010 u 13:57:41 profil autora
thanks, danmrak!
in any case.
skužih plakat na ulazu u shuttle.:)
sis 07.04.2010 u 10:45:57 profil autora
još možeš popraviti sve
Nema me par dana i tako lijepa vijest me dočeka. Pa to je predivno!
midnightmoon 14.04.2010 u 19:19:49 profil autora
Prošli tjedan po gradu još nije bilo plakata.
A nije bilo ni karata.

Ima li ih sada?
Da ne idem dva sata do grada zadžaba.:)
daddy 14.04.2010 u 22:28:00 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
sljedeći tjedan...
midnightmoon 14.04.2010 u 23:34:55 profil autora
super!

tenks!
Olja 15.04.2010 u 21:51:46 profil autora
moto na foto!
ah divno,sada i kod vas,uzivajteee :)

smejanja,plakanja,bacakanja perja i svega sto padne pod ruku-i ovaj put! i jos vise :D
daddy 16.04.2010 u 00:13:52 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ako imaš mogućnost kod nekoga prenoćiti, dođi u zg 15.5. imaš free upad i koncert drugačiji od beogradskog.
bila bi nam čast!
DanMrak 16.04.2010 u 01:14:40 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
:))))
darko 16.04.2010 u 19:00:54 profil autora
nadam se da cu uspjet doc. kako sada stvari stoje, taman ce mi bit na knap...
midnightmoon 21.04.2010 u 20:04:57 profil autora
juhuuuuuu! karta mi je v džepu!

od centra prema zapadu nema plakata po gradu?!
pozdrav filipu!:)

albertina 22.04.2010 u 17:24:47 profil autora
plakati su krenuli,jučer sam vidio....
Olja 24.04.2010 u 21:06:50 profil autora
moto na foto!
daddy,ah,da li bi to moje srce podnelo ?

prepuklo bi od srece,mislim.
sad vec malo preterujem,al realno imala sam upalu mishica od onog djuskanja i divljeg skakanja 5 dana posle :)))
buhuhu ako ''budem u prolazu'' biti na spisku bi MENI BILA NAJVECA CHAST :)
Olja 24.04.2010 u 21:08:20 profil autora
moto na foto!
iiii \drugaciji od beogradskog'' ? ha,kad bi se to malo pojasnilo ? ;)
daddy 25.04.2010 u 11:59:07 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
drugarice, samo ti reci da ćeš doći, a astronauti nikad ne lažu! i povedi sa sobom iz begiša nekog.
preks 25.04.2010 u 18:17:01 profil autora
We''re getting away with it all messed up. That''s the living.
Ovo je svakako iznenađenje! Obožavam pipse,samo kaj nikad nisam bio na koncertu i evo prilike.Juhu!!!
Preks
Olja 25.04.2010 u 18:43:35 profil autora
moto na foto!
uuuuum nesto sam razmisljala i najistinitija stvar je da mi se i ne dolazi!!! (osecam se tako slobodno,tooo!) : izhivela sam svu ljubav prema Pipsima Onda,i svaki Sledeci Koncert (citaj: pokusaj izivljavanja zhestoke ljubavi jovo nanovo) bi bio samo bleda kopija ONOGA :) ne verujem da cu ikad opet otici da ix slusam,osim ako mi ne budu svirali u dnevnoj sobi kod mene kuci ili ...tako nesto ;)

a ''drugarica'' ce da nastavi da shiri Pips-ljubav po Beogradu i gde god da dospe..onako suptilno :)


sis 26.04.2010 u 08:46:02 profil autora
još možeš popraviti sve
juhuuuuuu! karta mi je v džepu!



i meni!!!
DanMrak 26.04.2010 u 09:36:28 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja čekam da počnu snovi panike kako su sve karte rasprodane :)
preks 26.04.2010 u 19:13:45 profil autora
We''re getting away with it all messed up. That''s the living.
juhuuuuuu! karta mi je v džepu!



i meni!!!



I ja sam si ih nabavil :D
preks 26.04.2010 u 19:14:17 profil autora
We''re getting away with it all messed up. That''s the living.
Ja čekam da počnu snovi panike kako su sve karte rasprodane :)



:D
get 05.05.2010 u 14:05:07 profil autora
Ništa mudro
Ima karata još, i to dosta rekao bih.


Danas kupio u profili, i Ripper mi ih je i potpisao :)

oak 3 16.05.2010 u 02:40:39 profil autora
10/10
jedan od onih dana
midnightmoon 16.05.2010 u 02:48:06 profil autora
koncert fantastičan!
ja stigla,
još lelujam...

johnnykola 16.05.2010 u 02:56:53 profil autora
sta je bilo!? reci!
10/10
jedan od onih dana


sad mi krivo...

svaka cast! ♥
DanMrak 16.05.2010 u 05:39:30 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Hvala!

Volim. Jako.

Ne mogu i ne želim više reći sada.
get 16.05.2010 u 09:23:46 profil autora
Ništa mudro
4/10
oak 3 16.05.2010 u 09:53:19 profil autora

Pipsi i Zagreb: Još jednom izjavljena ljubav
Zagreb, 16.05.2010., 03:22 | Marko Podrug
Središnja promocija USB-a ''Diskografija'' grupe Pips, Chips & Videoclips dogodila se sinoć u popunjenom Boogaloou.





Već je postao običaj da Pipsi koncerte otvore klapskom pismom, kao sakrastični homage teroru višeglasja, koje je posljednjih godina zavladalo eterom. Ovoga puta, promovirajući USB stick ''Diskografija'', klapa Bambi nije sotto voce izvela ''Motore'', već ''Prvi joint u ustima'', službeni singl pionirskog izdanja na koje je stalo sve ono što su Pipsi do danas objavili, a nešto i od onoga što nisu.

Kako to već zadnjih godina biva, Pipsi koncertnu publiku više ne moraju svaki put iznova ''kupovati'', imaju ih od trenutka kad istrče na pozornicu u svojim retro trenerkama i sunčanim naočalama. Dubravko Ivaniš i njegovo počesto kadrovski osvježivano društvance, što se zagrebačke publike tiče, uvijek mirno mogu računati na nekoliko stotina ljudi ispred sebe, vjerne fanove od kojih dobar dio, po stupnju obožavanja benda, imaju već i obilježja kakvog rock plemena.

A fanatična podrška, poznavanje svakog stiha te zborno pjevanje i nekih zaboravljenih pjesama iz davnina, godi svakom umjetniku, pa tako i Ivanišu, čije se dobro raspoloženje na pozornici poput virusa prenosilo na cijelu dvoranu i rušilo sve one stare stereotipe o ''depresivnom, čangrizavom i nadrkanom tipu'' na bini. Ovaj ga novinar u takvom ''izbediranom'' izdanju nikad nije doživio, iako je Pipse, dragovoljno, slučajno, prislilno ili po zadatku, od albuma ''Drveće i rijeke'' naovamo pogledao desetak puta.


Kako je šank omiljeno mjesto za odmaranje novinarskog lakta (kad smo već kod predrasuda), na toj su se fronti sinoć otvorila pitanja, na koja Pipsima s pozornice nije padalo na pamet sinoć odgovarati.

Je li Dubravko, Dudo, Daddy, Ripper najbolji rock frontmen u Hrvata?
I je i nije, naravno, ovisno tko odgovara. No i kad nekog obožavate ili ne podnosite, to znači samo jedno - da definitivno ima karizmu. Ivaniš je za svog scenskog djelovanja skupio dovoljno i jednih i drugih, a djetinja sreća na njegovu licu sugerira da za njega izlazak pred publiku jest jedino što ima smisla, što god netko drugi mislio o tome. I dok ide ''Malena'', ''Poštar lakog sna'' ili ''Zdenka i vanzemaljci'', Pipsi ih izvode s osmijehom, koliko je god kreativnog grča i nervoze prethodilo trenutku izlaska na binu. A stoput se dokazalo - ako je dobro onima na stageu, dobro je svima. Autoritet mu je jedino zakazao tijekom ''Foxtrota'', kad je nadobudno zamolio nazočne za tišinu. No, i takav je rasplet događaja predvidio u ovotjednom intervjuu Dnevnik.hr-u.

Jesu li dosegnuli status Pipsi glazbene institucije u državi?
...ili kako bi članovi benda to voljeli reći - u galaksiji? Ako se takav status dobije kad ti se na koncertu pojave Knjaz, Markovina i još neke viđenije face, onda jesu. Jesu i ako ti pun Boogaloo bezrezervno daje potporu i ljubav. Al'' ako je mjerna jedinica puna Arena ili Dom sportova, onda Pipsi nemaju šanse naspram Halida Bešlića (još nemam informacija kako je prošao Željko Samardžić, i on je sinoć istaknuo kandidaturu u Areni).

Je li kreativni vrhunac već iza Ivaniša i Pipsa?
Čulo se na šanku sinoć i ''je'' i ''nije''. To će se pitanje valjda ponovno postaviti i za deset godina. Pričekajmo...

Koncertno izvješće (koje to i nije), završit ćemo Ivaniševim citatom iz Perkovićevog ''Dugog vikenda u zemlji čudesa'', biografije napisane davne ''97. ''Ako radim zabavu, show-bussines, ne znači da se suludo zabavljam.'' S obzirom na duhovnu preobrazbu iz Rippera u Daddyja, valjda se i to promijenilo. Ma, zabavljao si se sinoć Daddy, priznaj!