Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 29.01.2003 u 10:32:57 profil autora
eto izašlo i to
i normalno da san popizdija na sve one liste ali ne zamjeran in ništa jer oduvik su bili subjektivni i to su ostali
ali
lista filmova je, blago rečeno, sramotna.
prvo i prvo nema niti jednog filma tima burtona. drugo nema m.a.s.h.a
treće nema mediteranea koji je jedan od najboljih euro filmova ever. ali najveća je sramota šta nema niti jednog filma akija kaurismakija!!!!!!!!!!!!!!!pa dobro jeste li vi ikad išta u životu gledali a da nije visokobudžetno ili američko. dobro da je bar amarcord upa na listu.i paris,texas.
sram vas bilo.
(iskreno se nadam da ste akija zaboravili, a ne ga namjerno izostavili sa liste)
zumbula 29.01.2003 u 13:05:16 profil autora
Kupila,ali dobro ljudovi su se ispričali i priznali da su puno toga ispustili i zaboravili. Subjektivno uf pa uvijek su bili opaki ali eto mene je iznenadilo što je Balaševićev Marim ja stavljen među 100 najboljih albuma. Pozitivno naravno kaj se mene tiče. A sad svako ima svoje...
vlado 29.01.2003 u 14:40:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma kupio sam.
Jebiga, TO NE VRIJEDI TOLIKO PARA.
pawkyxxx 29.01.2003 u 21:56:33 profil autora
slažem se da ne vrijedi toliko para iako me Visković sa svojim recenzijama jako dobro podsjetio zašto sam uopće počeo kupovati nomad. Zbog takvih mi je žao što je ovo bio zadnji broj. i ono, hip hop...znam da je već bilo dosta govora o tome, al meni još uvijek nij jasno, jel to stvarno tako dobro? Mislim, slusam milijardu razlicitih bendova koji sviraju toliko razlicitu glazbu, u svakoj glazbi, pa i unoj najgorevrste, mogu ako se potrudim nac nesto dobro, barem neke natruhe dobrog ,ali u hip hopu nikada. I ne mogu rec da se nisam trudio. recite, pokopajte me, jesam li star? postajem li impotentan? da li da pocnem kupovat pelene za dede i bake?
zumbula 30.01.2003 u 10:30:05 profil autora
Meni su neki tekstovi jaki ali glazba mi ne odgovara. Možda Edo i TBF ako oni uopće spadaju u hip hop. Nisi prestar zato kaj ti se to ne sviđa. Mislim da se mnogima ne sviđa ali rulja se voli fulirat. Ima i tu svega.
zomri 30.01.2003 u 13:26:04 profil autora
kako da ja u Sarajevu nabavim NoMad? Dok je redovno izlazio moglo ga se regulara kupit na trafikama, ali ovog zadnjeg nikako ne mogu nabavit. Moze li mi neko pomoc u svezi ovoga?
Josh 30.01.2003 u 15:56:00 profil autora
prokleti kralj
slazem se s drugom Zumbulom. TBF, Edo moze, ostalo...ne kuzim i gotovo. moze li netko objasniti zasto je taj Blueprint toliko super i zasto bi ga npr. netko isao kupiti?
simon 30.01.2003 u 23:47:55 profil autora
U zemlji gdje mu je jedini pandan toliko-prazan-i-ispran-da-boli glazbeni kvazimagazin IQ, ma ja bih kupio cijelu diskografiju Jay Z-a, samo da (barem) svaki mjesec mogu biti siguran da između 5. i 15. u mjesecu izlazi jedan poput NoMada.

Zadnji k'o zadnji, sve ono što su furali od '98. do '02. je tu dovedeno do maximuma. Sve što ih je ikad rasplakalo/nasmijalo/rasplesalo/razdragalo/zapitalo, sve je tu. Nekome se sviđa, nekome ne. Kome se ne sviđa, ne kupuje, kome se sviđa, da.
No, da nije bilo NoMada, sve što bih ja slušao od muzike mogao bih odmah pejstat pod topic 'Songs we like but shouldn't'. A pitanje je dal bih bio na ovom sajtu.
cruzer 30.01.2003 u 23:53:32 profil autora
kako ga ne kupiti. da li zbog dima ulice ili zbog njega sama. jos ga citam, little by little. a kupila sam ga mislim prije dva tjedna. nomad mi dodje kao super humoristicna serija na tv koja me ful nasmije.ful.
ZeeK 31.01.2003 u 01:18:38 profil autora
standardno, zabavno, POVRŠNO, nategnuto, loš prijelom teksta-zbrda zdola one liste... ostaje gorak okus u ustima... mada su one zajebantske liste zaakaon. ne vrijedi para, ali kad su jedini, i zadnji je broj, jebiga...
i onaj mi cede nije čeo svirat!


Drink in peace
vlado 31.01.2003 u 15:16:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, da, malo im preskace... Al nisi puno propustio... Ono sto vrijedi vjerojatno si cuo... a ovo ostalo...
darko 31.01.2003 u 18:15:57 profil autora
Da, cd ne svira, kad ni nije riječ o audio cd-u. Iako na poleđini covera piše playlista, jedino što se na dotičnom cd-u nalazi su članci iz starih brojeva Nomada o hip hopu u .pdf formatu. Prevara?

Izmjenio - darko u 31.01.2003 18:18:33
vlado 01.02.2003 u 12:40:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Huh, Darko. Trebao bi svirati...
ZeeK 01.02.2003 u 13:24:52 profil autora
prijatelju moj cede svira, a meni nece ni na kompu, ni na mp3 playeru

Drink in peace
vlado 01.02.2003 u 13:49:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne znam, meni stvarno svira... Nisam probo na kompu, ali nije mi jasno...
darko 01.02.2003 u 14:07:23 profil autora
Vlado,ZeeK, thnx! Ipak svira!

(dosad sam ga bio jedino u komp stavio, jer su mi ostali aparati za reprodukciju bili unavailable; no komp ga nije prepoznao kao audio cd; upravo sam ga išao staviti u novi player i gle čeda -sviri! (makar, prema onome što sam čuo, neće se tako često vrtiti...))