Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
morsky 04.03.2010 u 15:53:04 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
"..jaše švabo, za beograd..." :-))


bravo!
vlado 04.03.2010 u 17:42:41 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
taj koncert bi trebalo vidjeti.
DanMrak 04.03.2010 u 20:36:32 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
A niš...a''mo! ;)
jelena 04.03.2010 u 20:58:43 profil autora
uf, bilo bi dobro otic.........
johnnykola 05.03.2010 u 13:53:25 profil autora
sta je bilo!? reci!
ali kud bas sreda!
ili bar da je skopje subota.:(
DanMrak 05.03.2010 u 14:10:31 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
A zakaj mi ispit ne bi bio baš tog dana? Ha?

Nikaj...piši kući, propalo je...treba biti pametan i ozbiljan (ahahhaah) i diplomicu zgrabit već jednom (čist da je na zid okačim, narvno) ;)
midnightmoon 05.03.2010 u 18:47:01 profil autora
"umjetnost = bez granica"

kažu da je let 3 s bombardiranjem srbije i čačka tamo imao dobru prođu.
za letu štuke ne znam ništa.
:)

sretno astronautima!
jvjb 02.04.2010 u 15:55:10 profil autora
kino,,artul
Ja i seka jezdimo......ovo je stvarno jedan veliki +.....branimo boje jednog dijela fafenštajna u sve prisutnom fafenštajnu :))
nema šta pravi sam Fafenštajnac
................
ali za ozbiljno
jelena 05.04.2010 u 19:27:56 profil autora
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/183802/Bend-Pips-Chips-Videoclips-7-aprila-u-Beogradu
midnightmoon 06.04.2010 u 09:14:51 profil autora
jelena, ideš?
mario 06.04.2010 u 13:53:42 profil autora
.
sretno Pipsi!
cobalt 06.04.2010 u 15:24:58 profil autora
lubeeeenice!!
sretno. neka bude gig o kojem će se još dugo pričati.
jelena 06.04.2010 u 23:25:42 profil autora
nazalost, predaleko mi.... ali zg 15.05. moglo bi ;)
sis 07.04.2010 u 10:44:29 profil autora
još možeš popraviti sve
Sretno!
sis 08.04.2010 u 08:58:56 profil autora
još možeš popraviti sve
Kako je bilo?
midnightmoon 08.04.2010 u 10:29:26 profil autora
jurasick, speak!
jeste li dostojanstveno obranili boje?:)
stacy 08.04.2010 u 14:31:27 profil autora
malo je sramota da ovako velik grad ne može da dovuče više od stotinak ljudi, koliko nas je bilo sinoć. slaba reklama, pipsi kao nepoznanica za srbe ili nešto treće, tek za žaljenje je što njihov prvi pravi cert u najboljoj sali u beogradu nije overilo malo više naroda.

opet, i nas stotinak uspelo je da podigne bend taman toliko da svirka bude jedna od boljih u poslednje vreme. u rangu velikog prezira, što je u našim (srpskim) okvirima sinonim za ultimativni kvalitet.

više sreće sutra u skoplju :) i dođite nam opet.
morsky 08.04.2010 u 15:31:16 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
tnx stacy,

na kratkom izvještaju.

ujedno, dobrodošao u našu malu kuću.
Olja 08.04.2010 u 16:06:17 profil autora
moto na foto!
Minimum 2 coveka koja vas vole nisu dosli sinoc,tek da znate.

Izljubite zene,decu,pse,macke,babe,dete,strine,zaove,drvece&zemlju,pivo&gitare sto vas imaju (&trpe;)) takve preDIVNE!!!


PIPSI = ♥ = BEOGRAD = ZAGREB = ...


LJUBAV JE POPI*DILA :D

a baklje se pale
sekjuriti vas cuva
a vetar je odneo papir no.2 u etar ? :)
nadam se da bas sad sakate skopsko! YAEH! XVALA!


p.s.daleko od idolopoklonstva,''samo'' mi pashe vas senzibiitet :)
tenks tu Xrvoje Lalic&Sanja Krijesnica znam za vas+xvala Svemiru&prostom Slucaju
e tako.sad sam mirna i dozivljaj koncerta je potpun.uh
morsky 08.04.2010 u 22:47:01 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
citat sa web stranice www.nadlanu.com, 08.04.2010.

uživajte!

" Oni nemaju problema da razmrdaju publiku, čak i tamo gde baš mnogo i ne poznaju njihovu muziku. Iako sala Amerikana Doma omladine nije bila puna, to ni u jednom trenutku, čini se, nikom nije zasmetalo. Atmosfera je bila intimna, obožavaoci su prišli uz binu, i nikog nije zanimalo da li je iza puno ili ne.

Dovikivanje između pesama – „Hoćemo Narko!“, „Malena!“, pa onda – „Hoćemo bis!“, bilo je u pravom smislu – koncertno druženje grupe „Pips, Chips & Videoclips“ i njihove publike. Jedna devojka pokazala im je srce koje je napravila rukama. Neki su plesali – sami ili sa svojim parom. Neki su znali sve tekstove napamet. Oni u prvim redovima slikali su i snimali.

Čuli smo skoro sve njihove poznatije pesme – „Malena“, „Ljeto 85“, „Seks u školi“, „Supermama“, „Ljubav“...

Šest dečaka – tri bas gitare, vokal, klavijature i bubanj prave nežnu muziku čak i kad sviraju žestoki pank. Imaju neku melanholiju u tekstovima, ali nimalo nisu „njanjavi“. Teme tekstova nisu svakodnevne, već se više tiču života i smrti, ljubavi, svega onog što se nalazi „ispod površine“.



"Pips, Chips & Videoclips“ sviraju već 18 godina, i imaju šest uspešnih albuma. Osim raznovrsne muzike, Pipsi imaju još mnogo toga da ponude. Posle 2000. godine vizionarski se okreću Internetu kao savršenom mediju za komunikaciju s obožavaocima i novim eksperimentima. Njihov sajt, rad izvrsnog mladog veb dizajnera, bio je središnje mesto zbivanja mnogih projekata, pionirskih za hrvatsku pop scenu.
Ovde možete videti deo toga: http://www.pipschipsvideoclips.com/hr/band/spotovi/.

Bez obzira na koncertna iskustva i dug opstanak na sceni (što je svakako pohvalno), o njima će glavni utisak biti ono što su ostavili na koncertu. A to je, kao i njihov naziv „Pips, Chips & Videoclips“ – upečatljivi, otkačeni, duhoviti i - bude radoznalost."

Tekst: Nada Veljković
Olja 10.04.2010 u 12:55:56 profil autora
moto na foto!
uuuuuuuuuuu kako je gospodja Nada Veljkovic POKIDALA u ovom textu najezila sam se :D ............ naviru secanja i emocije sa giga huhuhu
''''prave nežnu muziku čak i kad sviraju žestoki pank.''''
skroz mmmm
stvarno,da mi je znati ko je Nada? jel mi bila s leve strane,ili pozadi...
mora da je bila blizu cim je videla MOJE SRCE RUKAMA AAA OOO DAAA :))

ovo je previse neartikulisano za jedan forum,a,odo na kafu&pljugu i da sredjujem misli.

uzivajte svisvisvi *
javljajte utiske iz Skoplja,bojim se da cu postati redovni posetilac ovog sajta (Nada je opet i tu objasnila;)) POZ NADOOO ;)
gogolj 11.04.2010 u 19:30:41 profil autora
http://www.mikrofonija.com/naslovnica/1/3592.htm

samo mali ispravak, hadžo... tin bubanj, ne ivan ;)
Olja 12.04.2010 u 13:58:04 profil autora
moto na foto!
strava txt na mikrofoniji|:)
i tofke JEIJ !!! :D
Merry Go Round 13.04.2010 u 21:46:46 profil autora
nešto pametno i duhovito, pomalo lirski
Sauh. Ja sam sa ekipom bila na beogradskom koncertu, bilo je apsolutno savršeno, da ne kažem veličanstveno, jer je malo falilo.

Ali, veliki veliki veliki veliiiiki propust je što nisu odsvirali apsolutno ni jednu jedinu pesmu sa albuma "Drveće i rijeke". Znači, to im nikada neću oprostiti. On the other hand, da su odsirali 2x2, ili porculan, nas devetoro bi najverovatnije izvršilo masovni hari-kiri, što bi, naravno, škodilo reklami benda.

U svakom slučaju, bilo je sjajno. Treba da dođu opet, garantovano će biti više ljudi. Mada, i ovako je atmosfera bila odlična.
morsky 13.04.2010 u 22:02:17 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
dragi beograđani,

izuzetno mi je drago čuti da pipsi imaju fanove u beogradu.
.
jednom od četiri - pet ključnih muzičkih a gradskih čvorišta u mome kulturnom nasljeđu.
.
s veseljem vas čitam. vjerujem i ostali "stari" stanovnici ove kuće.

gogolj 13.04.2010 u 22:36:47 profil autora
super je da ste tu, što bi morsky rekao, u našoj maloj kući ;)
Olja 15.04.2010 u 21:50:02 profil autora
moto na foto!
aaahhh krasno zvuci -''''jednom od četiri - pet ključnih muzičkih a gradskih čvorišta u mome kulturnom nasljeđu.''''
krasno,zaista.



ja nemam vise sta da kazem o gigu.prezivljavam ga sama sa sobom,dosta sam mlela na sva usta i reklamirala bend i kod ljudi koji veze s time nemaju.malo su se zapitali-i to je uspeh :)

prijatnu noc zelim

:**