Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
sis 30.01.2010 u 18:46:12 profil autora
još možeš popraviti sve
jako me vesele planovi za skore svirke
Flafi 31.01.2010 u 13:07:13 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
To! Gdje se svira u Osijeku? Ne piše na naslovnoj.
DanMrak 31.01.2010 u 17:45:21 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
A niš...Sisak je najbliži. Hey ho let''s go!
puki 01.02.2010 u 00:22:27 profil autora
Old rabbits die hard
Veselim se Osijeku. Također - gdje svirate?
DanMrak 01.02.2010 u 10:23:24 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Sis ćeš ići možda u Sisak?
sis 01.02.2010 u 11:37:35 profil autora
još možeš popraviti sve
Nadam se da hoću, zbilja je previše vremena prošlo od Ribnjaka
DanMrak 01.02.2010 u 12:53:31 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Da, i meni bome od Splita 1.8.

Nadam se da se vidimo onda. :)
sis 01.02.2010 u 14:37:51 profil autora
još možeš popraviti sve
I ja se nadam. Samo da me ne uhvati raspoloženje"joj, četvrtak uvečer, umorna sam, pa još vozit do Siska, znam da će mi bit krivo kaj nisam otišla, ali fakat sam umorna. Pa još sutra radit..."
dendrofil 04.02.2010 u 22:09:36 profil autora
poleti i leti
šta je s osijekom?? propalo? :-/
Flafi 05.02.2010 u 12:25:19 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Jebiga, šteta za Osijek. Al dobro, s obzirom na to da Pipsi u Osijek obično dođu bar jednom godišnje, možemo se nadat da će ih do kraja godine već netko sjetit ugostit.
jvjb 08.02.2010 u 21:39:25 profil autora
kino,,artul
Dragi Forume,

Nije me bilo davno pa evo da ti se malo javim..
Kako si mi ti?? Jel držiš sve pod kontrolom? Ja sam Bogu hvala, skroz dobar..
Baš sam se vratija iz Splita i mogu da ti kažem da je bilo nadasve dobro...Pink Floyd tribute, svirka i za kraj Pipsići..uživao sam u svakom trenutku ovih proteklih 3,4 dana!!
Jednostavno nisam imao vremena razmišljati o stvarima koje me i inače ne zamaraju :))
Što se samog koncerta tiće...bilo je pipsastično...nisu nam ponudili ništa novog, al nama je i onih sat i pol, dva, druženja s njima bilo sasvim dovoljno....s obzirom da ih nismo pohodili punih 16 mjeseci!! POSLEDNJI DANI od idola, ne znam zašto ali meni najdraža stvar koncerta.....no možda i nisam baš mjerodavan, jer da ti pravo kažem dobro sam se zbombiža ove subote....ma ustvari bija sam u granicama mjerodavnosti......
Gume su odsvirane iako nisu bile na papiru.....nešto kao zahvala DJu što je uranio s puštanjem glazbe iz studija.....zamisli nije im tija dat da odsviraju bis.....užas....katastrofa....
Split ko Split, na spomen pipsa svi ono Ripper, Dinamo, ma znaš ti kako to već ide....bolje ne trošit riječi.....tako da iman feeling da i daddy osjeća taj antagonizam....makar ne bio izražen kako nekad, opet je tu.....nagrižen zubom vremena al ipak postojan :(
Ma slušaj ti meni prvo u špade, pa onda udri po kupama......uhvatimo se mi u koštac s vedrijim temama....ozvučenje sasvim solidno....s obzirom kako tamo bendovi zvuče ovo je mila majka.....pipsići i darkwood dub (reka bi frend od frenda Darko Udav) dva najbolja koncerta u Q-a.....za ozbač!! Tu je ipak bio Biff pa problem nije imao izgleda :)
U svemu sve dovoljno mi je napunilo baterije i sad sam neko vrime miran, ajmo reć negdi cirka 2 godine.....jer što sam stariji to su intervali između pohođenja nastupa sve veći hahahahahaha, nadam se da se varam!!
Aj živija ti meni 100 godina pa se čujemo...pozz sve prisutne....posebno Pivca :))

P.S. svirali su baku luciju ;)
daddy 09.02.2010 u 00:07:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mili moj!
hvala što si navratio na koncert i još ti više hvala na javljanju na forum.
moram ti reći, zaista nisam na samom gigu osjećao nikakava animozitet. ja duboko vjerujem da me mnogi staljaju na kurac i to mi je posve očekivano. ali reakcija publike ovom prilikom je bila kao da smo svirali u nekom beču. nevjerojatno pristojni. nitko ništa ne dobacuje, nekmoli da vrijeđa, ne naručuju pjesme. prilično su koncentrirani mada im se ja ne uvlačim s pljeskalicama i drugim forama za dizanje publike.
zaista, nevjerojatno sam iznenađen kuturom slušanja tih 200tinjak ljudi u Q. nemam baš nikakvu zamjerku, mogu se samo zahvaliti svima.
tehnički uvjeti u klubu su skromni i samo mange poput biffela mogu složiti nešto iole solidno. još nešto: sigurno postoje muzičari i bendovi koji pojedinačno sviraju bolje od nas. postoje i oni koji su uvježbaniji (trenutno) od nas. postoje i oni koji su veći hype, trenutno aktualniji, komercijalniji. ali s tom disciplinom sviranja, profi odnosom se malotko može podičiti. naravno, ima i takvih, ali njih je malo i tu smo vrlo jaki. tako da me ne čudi da je to jedan od boljih koncerata.
i nismo svirali "baku luciju".
skoncentriraj se malo ;))))
delboy 18.02.2010 u 03:04:46 profil autora
Taman sam se htio javit za ispravak u vezi Bake Lucije...koncert je bio super,bilo bi mi draže da je trajao još 4-5 pjesama više ali baš radi toga jedva čekam sljedeći koncert,tko zna kad ali možda se onda se bude svirala i Mafija...hehe
Žalosno je šta je Quasimodo jedini klub koji vas zove i u kojem se trenutno može svirat u Splitu,sa osrednjim ozvučenjem itd. Uskoro ćemo vas pozvat u klub O''Hara,svirali ste ste tamo čini mi se 2007,sad se lijepo preuredilo,stane više ljudi i bolje je ozvučenje,pa da do ljeta odsvirate još jednom!
I baš suprotno od prijašnjeg posta u vezi antagonizma,Dinama i ne voljenja purgera...Rippera se uvijek cijenilo u Splitu,uvik je na koncertima bilo super,još od 1996 otkad ih slušam na svakom koncertu nikad nisam čuo ni jednu riječ mržnje,ni zvižduka.Pipsi imaju velik-velik broj obožavatelju u Splitu,samo o tome nitko ne priča niti se ima prilike di to čut.Ja nisam mogao vjerovat kad do mene na koncertu tip 45 godina pjeva Zdenku ili jedna cura 17-18ak godina u prvom redu zna sve riječi od Gume na kotačima,došle mi suze na oči...Ja mislio da sam največi fan Pipsa u gradu,hehe!
Super je bilo,dođite nam opet i gume su bile na papiru,imam set-listu!

lp

mario 23.02.2010 u 17:21:21 profil autora
.
na muzika hr stoji 27.2. za olimp,a ovdje na sajtu 27.3.
jel u zimi ili proljeću?
janakis 23.02.2010 u 19:46:40 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
s obzirom da olimpijada traje još samo ovaj tjedan... 27.2.
DanMrak 24.02.2010 u 10:18:25 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Se zna možda okvirno početak sutrašnjeg koncerta u Sisku?
DanMrak 24.02.2010 u 14:59:32 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
daddy 24.02.2010 u 18:16:30 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nijedna fotka nije ispala dobro.
ipak, veseli me da je junior izbacio uho kroz otvor, to mi do sad nije palo na pamet.
Matea Jocić 24.02.2010 u 23:52:26 profil autora
gogolj 25.02.2010 u 08:58:08 profil autora
nijedna fotka nije ispala dobro.


zato je matea tu!
midnightmoon 25.02.2010 u 11:00:23 profil autora
hahahaha!

junior inovator.

ic okej. :)
DanMrak 26.02.2010 u 15:36:48 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
http://www.youtube.com/watch?v=9hn8uxz1Q30

Iz Bookse. Na Sisak ću se osvrnut nešto docnije.
DanMrak 26.02.2010 u 17:06:42 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Alzooooo....Sisak...

Meni je bilo krasno. Znala sam da će biti odlično jer je cijeli dan bio usran i ubio je entuzijazam koji se gomilao prethodni tjedan. Na kolodvoru sam stajala i nisam bila sigurna hoću li ući u vlak. I onda sam se sjetila da baš zato što je sada ovako moram ići, jer će mi biti jako dobro. I bi tako.
Set lista...hm....mogu probat:

Motori
Motorcycle boy
Malena
Teroristi plaču
Zdenkica
Idealna pop pjesma
Ljeto
Rosita
Plači
Gume
Sex u školi
Supermama
Nogomet
Dan, mrak ♥
Narko
Na Balkonu
Bog

bis:
Polednji dani
Ljubav
Na putu prema dole

Sam nekaj pozabila?! Poredak je točan samo na početku i na kraju i ako sam eventualno nekaj pogodila po sredini. :)

Uglavnom standardno lijepa Pips avantura (ne, nije to više samo koncert...to je bitno složeniji događaj)
Dok je svirala ljubav, prošlo mi je kroz glavu: "Pogle kak me svaki put te pjesme mogu iznova dotaknut. To je moj bend." Iz zvučnika je vrisnulo: "Ljuuuubaaaav....pa to je jebi ga...ljubav" Zaista je. I to kakva :)

Hvala. Za sve. Relevantni su upućeni u značenje riječi sve ;)

btw još ne čujem na desno uho...malo mi je lakše jer ne čuju ni njih dve. Baš dobro kaj smo stajale pol metra od zvučnika :D

I da...prostor je guba (bend u galeriji :)). Publikum je isto bio okej koliko sam primjetila.
DaffyDuck 06.03.2010 u 14:20:02 profil autora
najebo si ripperu...nema te u osijeku