Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
darko 28.01.2003 u 23:32:14 profil autora
...poslat mail na 'pravo vrijeme' (petak, htv3, 22:25), morat ce nam pustit "porculan". samo nisam siguran koja od ovih dviju adresa je prava, posto su obje prisutne na sajtu:
pravo-vrijeme@hrt.hr
pravo_vrijeme@hrt.hr
vlado 29.01.2003 u 00:22:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Drugovi, navalimo... Ima da zablokiraju. Hvala Darko.
daddy 29.01.2003 u 02:20:10 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mogu ih ja i nazvat. sta mi je to, 5 popodne, dave miksa, tak i tak nemamo posla. samo treba okrenut jedno 30 brojeva i jahac sam apokalipse. bdw, i "glazbena televizija" je interesantna, ono po rednim brojevima. sta nije perverzno cut porculan nakon rodolfija?!
zumbula 29.01.2003 u 13:14:15 profil autora
Kaj je to "glazbena televizija" nešto novo?
Inače to je sve tragikomično. Najbolji su mi cedeovi Dallas special tam naguraju sve moguće od Let3 preko Merita's do Letećeg Odreda i Flare. A to nejdeee. Pare, pare pokreću svijet.
cruzer 30.01.2003 u 23:40:23 profil autora
da, bas sam se htjela pohvalit da je porculan bio prijedlog na glazbenoj televiziji, boze moj. Izmedju zecica,stavrosa i ostale prekrasne palete katautora ,cak sam i pokusala dobit vezu pa narucit prijedlog, al corkica. Nista. Ekipa oce stavrosa , e neka im je stavros. PORCULAN KICKS....auuuuuuuuuuuuuuu!
darko 31.01.2003 u 02:26:08 profil autora
Da, ja sam danas naletio na to čudo od glazbene televizije, baš dok je neki gledatelj trebao, da bi dobio glazbenu želju, odgovoriti na pametno pitanje voditeljice "koja je Dženis bila u Karnjskoj gori", i vidjeh porculan kao pdg. br. 24, no nisam mog'o izdržat slušat svo ono smeće, prebacim program, kadli na htv3 još veće zlo -prijenos sabora. ugasim tv i požalim što nemam satelitsku... i zaboravih danas na hit depo... jel bio mozda spot? sutra će biti sigurno na "pravom vremenu"...

Izmjenio - darko u 31.01.2003 2:27:08
cruzer 01.02.2003 u 00:45:45 profil autora
i bio je na pravom vremenu . i bio je najkul. tako smiren i lijep kao i pjesma. sasvim nesto novo, surreal but nice.
darko 01.02.2003 u 03:24:25 profil autora
Ne znam da li je tko primijetio onaj Suzanin gaf na Pravom vremenu, kad je bio prikazan Oak-ov mail. Kaže, *spot su zaželjeli... blabla ...pa onda NETKO TKO SE NIJE POTPISAO...* (a na ekranu lijepo piše- from: Emil);
trixy 01.02.2003 u 19:31:54 profil autora
spot mi nije suđen! htio sam ga pogledati na pravom vremenu, ali sam od silne zanimljivosti emisije zaspao
lollipop 02.02.2003 u 21:04:30 profil autora
nasli se mi tu drustvance radi nekog slavlja i gledamo usput pravo vrijeme. bas sam si mislila za spot jer ga je kao puno ljudi narucilo, bas je bilo slatko vidjet one mejlove. i onda naravnmo, svi slusaju i padaju komentari. grmnfffff. al navikla sam se na to, s obzirom da sam uvijek bila lagani izrod u muzici koju slusam, al me iznerviraju komentari tipa: pipsi su sad u americi. da, sta taj ripper izvodi, ne bi bilo lose da se ne prekenjava tako, sad on ide u ameriku...ustvari sam zaboravila koje su sve rijeci koristili, ja sam pokusala s replikom da je meni ustvari drago sto se neko odlucio potruditi i napraviti nesto posteno. Onda dode: ma da, ALI...
toliko o nasem mentalitetu
daddy 03.02.2003 u 02:23:49 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
....kako klasicno. ne mogu vjerovati da se vracam natrag.
zumbula 05.02.2003 u 11:56:56 profil autora
Da, baš tipično. Ali to je naša stvarnost.Ta jadna i bolesna ljubomora.Nije važan spot,ni sve ono lijepo što ta pjesma pobuđuje u čovjeku...sva ta pozitiva.Ne to nije važno nego Ripper se preserava, pa kaj misliš Amerika...žalosno,ali dio nas. Fala bogu oko nas ne u nama.Kad bi znali kako je čovjek osjetljiv i lomljiv na svu svoju djecu koju tako dugo rađa i da mu nije svejedno pustiti je u svijet među ljudoždere koji vrebaju na svakom ćošku. Ti jebeni dileri besmisla.
Valjda će pustiti spot na Hit depou sutra.Na pravo vrijeme sam zakasnila.