Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 21.01.2003 u 13:59:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eto. Hvala sto ste stavili pjesmu na sajt... Ljudi, sprema nam se najbolji album otkako je drzave... Ko ce docekat 1. 4.?
sally 21.01.2003 u 15:25:27 profil autora
onda drustvance, da cujemo kakav je first impression ostavio porculan? kako uopce zamisljate spot jedne ovakve stvari?
jelena 21.01.2003 u 22:52:58 profil autora
pjesma je veoma slicna mome ocekivanju (obzirom da je bilo dosta rijeci u dnevniku o pjesmi). ripper bas pjeva, je'ote. podsjeca me na rundeka na momente (iz ove zadnje faze, of kors). basbas dobar porculan.

nakon prvog slusanja, spot zamisljam: bijeli ekran, sve bijelo i da se nista dobro ne razaznaje, samo sjene. sad, kakve sjene? smislicu veceras.
dinar 21.01.2003 u 23:15:14 profil autora
Nakon prvih par slusanja sam odusevljen...da, bas ga pjeva...jebote...neka, neka...najbolji mi je pocetak...
Ne zamaram se kako ce spot izgledati, neka me iznenadi...
simon 22.01.2003 u 00:00:55 profil autora
Baš i ja htjedoh reći da je daddy fakat propjevao!
Jako, jako lijepa pjesma, to je jedino što mogu spojiti trenutno.
Doista, hvala!

(ma, bit će još zakašnjelih reakcija od mene na ovaj topic, rano je još...)
simon 22.01.2003 u 00:08:04 profil autora
+ mislim da će Fridmann past na dupe kad čuje album...hehe:-P
darko 22.01.2003 u 01:33:47 profil autora
Fenomenalno... Ostadoh bez riječi.
zumbula 22.01.2003 u 12:46:14 profil autora
Nemrem si zamisliti spot. Pjesma je lijepa. Baš lijepa.Imaš kao dobre,odlične,loše, najbolje pjesme.E pa ova je lijepa i najbolje otpjevana.
goldietrickz 22.01.2003 u 14:57:47 profil autora
Kul!!!Sigur Ros+Mum+Darko Rundek=persu...
cruzer 22.01.2003 u 23:30:15 profil autora
upravo sam skinula song. javim se dan dva kad ce me opalit totalno. znam.
johnnykola 23.01.2003 u 12:48:29 profil autora
sta je bilo!? reci!
BETON!!! KAD CE TAJ ALBUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da se veselim ovom usranom, a opet nednajebivom zivotu.
sad svecano obecajem da cu na futrolu bassa staviti: PIPSCHIPS&VIDEOCLIPS DRVECE I RIJEKE
hvala dudo sto postojis.
vlado 24.01.2003 u 11:12:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo mali izvjestaj s terena:
dakle dodjem na posao, uzmem kavu, zapalim cigaru, otvorim site, kad tamo - porculan. Normalno idem ga skinut i poslusat, i tako ga skinem i pjesma krene... U tom trenutku u prostoriji je otprilike 25 ljudi, koji pricaju izmedju sebe, na telefon, totalna zbrka, svi se deru (u pitanju je redakcija jednih novina...)...
Dakle, pjesma pocinje, i u tom trenutku svi - zasute. I tako Ripper pjeva, tisina postaje sve ocitija, pogotovo kad 'upadnu' andjeoski zenski vokali. Tisina postaje neizdrziva. Kraj pjesme. Buka i graja se nastavljaju uz uobicajene komentare: 'E sta ti je to?', 'Gdje si to skinuo?', 'Ej to je super, sta je to?', 'Kako mozes slusat tog papka?' , 'Uzasno lose...' itd. itd. Sve bi bilo kao i obicno, da nije jedne male cinjenice - ova pjesma stvorila je tisinu tamo gdje je vec odavno nema...
Ljudi, ponavljam vlastiti stav:
BIT CE TO NAJBOLJI ALBUM NA SVIM OVIM PROSTORIMA OD 1990. GODINE.
radovan 3. 25.01.2003 u 12:28:22 profil autora
prvi put sam chuo pjesmu na hit depou prije dva dana dakle odma i vidio spot...................................................... OCJENA:5+
stedim pare za album
Josh 25.01.2003 u 17:33:31 profil autora
prokleti kralj
jako lijepo, jako lijepo!

ponoviti cu vas, ali rippper prekrasno pjeva!!!!!
jelena 25.01.2003 u 20:15:19 profil autora
e, da, jeste vidli spot. dobar je. meni su najbolji fazon oni suncokreti na vjetru i vedro nebo, uz yayino 'aaaaauuuuu-u-u'. ajmo svi kolektivno na glasanje!!!

svidja mi se oni hrapavi uzdasi prije 'aaauuu' i svidja mi se kraj, kad daddy prosapuce: 'dim'. pjesma je suuuuuuuupeeeer!!!
dju 25.01.2003 u 20:47:07 profil autora
Daklem. Dovukla ja muža za kuhinjski stol, nasadili notebook i ajmo skidat Porculan. Kad se počela stvar vrtit, on je rekao: "Kaj gledaš tak pobožno u monitor, ko da si u crkvi" i dodao: "Nemrem vjerovat kak je savršen zvuk" i onda se pravio da ga sve skupa ne zanima. Ja sam pjesmu poslušala još koji put te večeri, i onda ujutro opet, čim sam skinula prašinu sna s očiju. Lijepa mi je. Drukčija. Neočekivana. Ne sviđa mi se glagol "ne vibriram" i ne sviđa mi se "auuuu". Ali mi je to sad najdraža pjesma. A ni mužu nije mrska.
lollipop 26.01.2003 u 00:58:34 profil autora
nakon nekoliko dana slusanja........
jako lijepa pjesma
jako mi je zao sto sam propustila spot. no bice
meni se aaaauuuuu vrlo svida, to mi je cak jaci dio pjesme, al mi se, kao ni dju, ne svida nekoliko rijeci, no to ce se s vremenom stopit s mojim usima. meni je prvotna zamjerka bila to sto pjesma nije duza - onak, dode, zavrsi, nisi ni skuzio. sad mi je, naravno, sve taman
dinar 26.01.2003 u 01:10:07 profil autora
odlicne su mi niske oktave klavira kod "auuu" i one male zabice kod drugog "auuu"(nakon 3 dana slusanja sam ih primjetio)...
Spot je dobar, arty i drago mi je sto su dva suncokreta...tako im je ljepse kad su zajedno...
ZeeK 26.01.2003 u 17:50:08 profil autora
stvarno ripper pjeva, ko rundek (kako neko vec prije kaze) nema zavijanja i deranja :) jaako lijepo.
trixy 27.01.2003 u 12:21:21 profil autora
super je pjesma, ako je to najnesinglovska pjesma s albuma, već se ježim na ostale.
stvarno, ripper je to OTPJEVAO, to što podsjeća na rundeka nije ni loše, a nije ni dobro. tako je kako je.
moja jedina zamjerka je na preglasne uzdahe prije aaa... kao mrlja na porculanu...
Depressed 27.01.2003 u 13:31:48 profil autora
Super mi je pjesma, znam da treba biti prokleto hrabar da bi pustio svoj glas da sam nosi pjesmu, i zato se divim ovoj izvedbi... i aranzman je u potpunosti bez suvisnih detalja...ocekujem vrhunski album.

Izmjenio - Depressed u 27.01.2003 13:36:12
nina 27.01.2003 u 14:07:33 profil autora
prekrasno...njezno, meko i sanjivo.
ne mogu docekati i ostale pjesme:-)
DanMrak 27.01.2003 u 21:42:52 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
ja sam bez riječi...pjesma je bas Lijepa...spot je fenomenalan...nema riječi za opisat nesto tak dobro...dok sam prvi put na hit depou čula i vidjela pjesmu i spot skoro sam se rasplakala...daddy svaka ti čast.

Izmjenio - D_M_Girl u 27.01.2003 21:46:19
zumbula 28.01.2003 u 08:48:21 profil autora
Eto potekle i prve suze. Malo me melankolija odjenula uzburkalo se nešto priča iz davnina. Stvvvarno izvrsno otpjevano daddy.Na prvo i drugo slušanje auuu me iritiralo a sad jedva čekam taj dio.Glas Rundekovski? Je, malo na početku i neka ga. Kad će opet spot?
jelena 28.01.2003 u 10:38:37 profil autora
na prvo slusanje me glas zbilja u jednom dijelu podsjetio na rundeka, ali vise uopste ne, i sad sam preslusala pjesmu i ne mogu vise uopste prepoznati taj dio.
meni se dio sa 'auuuuuuuuu-u-u' apsolutno dopada, i ono hrapavo uzdisanje prije. to mi je odlicnoodlicno uradjeno.
imam samo jednu zamjerku: pjesmo je toliko zarazna, tako da se zadnjih dana nemogu skoncentrisati ni 5 min, a da mi melodija ne zvoni u glavi. hm. :-(
tuzna je.
ne zaboravte glasat na hit-depo!!!
vlado 28.01.2003 u 22:14:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Cini mi se da se moze glasat za Hit-depo negdje na internetu... Jel zna neko gdje?
Mislim, bilo bi fino da svi glasamo za spot, tako da znamo kad ce bit... pri kraju emisije ;)
Naime, ja jos ne vidjeh spot, iako se mogu vidjeti i na sajtu, jer mi zlocesti Macintosh ne da. Smrc...
linda 28.01.2003 u 22:57:48 profil autora
slatko..jako slatko..nakon prvog slusanja nisam mogla ni progovorit..samo blazeni smjesak od uha do uha..i veliko ispunjenje unutra..napokon se dogodilo...porculan, prekrasno
jelena 29.01.2003 u 20:10:12 profil autora
mislim da se glasa na hit_depo@hrt.hr
cini mi se da je danijela to spomenula...
lollipop 29.01.2003 u 22:48:35 profil autora
ko bi reko, vidjela spot. krasno iznenadenje. gledala sam onu glazbenu televiziju, ljuta sto vrijeme trosim na koloniju i ko zna koga misleci - ko ce, pobogu, narucit pipse! odjavili oni emisiju, i sami ih pustili! ah iznenadenja li! spot me je vec nakon prvih nekoliko trenutaka odusevio - osjetila sam bol, snagu, stvarno fantasticno. tri put hura za rezisera!
darko 01.02.2003 u 03:15:16 profil autora
Napokon sam vidio spot danas na Pravom vremenu, ali ga kasnije odgledah još 3 puta na videu. Moram priznati da moja malenkost ne bi mogla nešto tako genijalno osmislit. Gos'n Ferlin, svaka čast! Izvrsna vizualizacija jedne sjajne pjesme. Spot me je toliko unio u stihove da sam na kraju samo zurio u ekran, a sva moja osjetila nalazila su se potpuno u stihovima, bez percipiranja ičeg drugog oko sebe, bio sam u potpunosti isključen od vanjskog svijeta. Ne sjećam se kad neki spot postigao takav efekt na meni. Jest, to mi se još jedino dogodilo sa spotom za Dan,mrak...


Izmjenio - darko u 03.02.2003 23:16:07
zumbula 06.02.2003 u 09:56:49 profil autora
Nacional dijeli 5 cd-a singl grupe PCVC Porculan koji neće biti u prodaji najbržim čitateljima bla bla. Zna neko kaj o tome?