Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Andreja Babic 19.09.2008 u 09:21:58 profil autora
Super, super koncert!!!!
Bravo za organizatora Domagoja i svu ekipu koje je jučer djipala na odličnom koncertu pod vedrim nebom i onim stajaćim grijalicama koje su vrlo zgodne, ako ti upaljač nije baš pri ruci.
Band sada putuje u Ljubljanu, pa u Maribor na svirku.
Žive na jugu Francuske, imaju super promotoricu Marienne, a i oni su svi slatki i simpa. Kako nemam baš para kupih samo plakat(5kn) na koji su mi nešto lijepo napisali Christoph (bubnjar) i Fabrice (na plakatu s gitarom, a što je jučer svirao ne pamtim).
Marienne sam rekla da ću si cedeje spržiti od frendice, a ona je rekla "Prži!". Odlična promotorica!
Večeras, za one koji ostaju u gradu, a ne pođu u Zlatar, svira neki, kažu super, Makedonac: Dragan Dautovski quartet. U kinu SC!
Slijede još Talijani i Portugalci. Mmmmmmmm....
Pohvale svim organizatorima festivala. Bravo!
matea 19.09.2008 u 12:45:26 profil autora
oni su zasad bili jedini normalni bend na etno festivalu.

etno muzika se svodi na - tko će imat više različitih frulica i udarljki.

dolje etno muzika i dolje ljudi koji slušaju etno! :D
Andreja Babic 24.09.2008 u 21:10:48 profil autora
To je jedini band koji sam cula na ovogodisnjem zgetnu i moj prvi posjet tom festivalu uopce.
Upoznah organizatora koji je vrlo simpa i super mi je sto se netko u ovom gradu i toga uhvatio.
Meni su ti Francuzichichi bili ful simpa, ali prvi dio koncerta mi je bio prilicno dosadan. Licili su mi na najdosadniji band na svijetu, a meni su to fucking songkillersi koji ujedno imaju i najgenijalnije ime, jerbo sviruckaju (čitaj: seruckaju) jednu te istu doooooooooosadnu stvar godinama, a glupi radio urednici truju eter s njihovim pjesmuljicima odnosno tzv. hitićima. Bljak. Beeee.
Frendica mi je kupila ili jedan. a možda čak i sve njihove cedeje tamo,pa čekam kopije :-)(jbg.ograničene financije). Ako ih želiš i ti Matea, javi se!
matea 24.09.2008 u 21:31:32 profil autora
hvala, ali ja ne volim kad mi ljudi prže muziku.
+ ne sviđa mi se ta muzika, više volim xiuxiu.
Andreja Babic 26.09.2008 u 00:12:23 profil autora
svaka cast! :-)
cuh za xiuxiu, ali ne cuh niti jednu pjesmu.
kad ih pronadjem na netu, javim kak mi se cine.