Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dinar 20.01.2003 u 19:08:45 profil autora
is not neseserli a denser bat kud bi!

Ajmo malo cuti koje pjesme/grupe vas najlakse dignu na noge lagane rano ujutro, ceraju da cupkate u mjestu ili da zaplesete rucicama u autu na dugom semaforu jednog sivog zimskog dana...
da, da, one s malo brzim ritmom...

npr.(kod mene) basement jaxx, bob sinclair,
fatboy slim ili pak somazgoon i bonaca...
vlado 20.01.2003 u 19:53:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja cesto plesem po doma! Cudno ali ujutro mi najvise odgovaraju neki prastari standardi Beatlesa ili, jednostavno, cijeli album Blues Brothersa.
Popodne je namijenjeno nesto elektronickijem zvuku: Stereo MC, Fat Boy itd.
Navecer... navecer moze sve...
Auto nemam! Ali definitivno najbolja mjuza za walkman, dok picim po gradu: Stereo MC. I to ovaj drugi album...
pawkyxxx 20.01.2003 u 21:28:21 profil autora
nisam bas plesni tip ali avalanches mi dignu moral redovito. Od starijih stvari za lijecenje depresije su najucinkovitiji beatlesi. Inace obecao mi je frend neku cudnu soul kompilaciju iz vremena Jamesa Browna - radi se nekom studiju koji je imao tatalno specifican zvuk (mislim da je bilo nesto s drvenim podom i vibracijama) i tamo su uglavnom snimali svi bitniji soul i rhytam and blues izvodjaci, znam samo da je Booker T predvodio studijski bend. Znate li nesto vise o tome? ne mogu docekat da to dobijem, tatalno cu odjebat svu novu glazbu i vracam se na stare crne soul mamojebce
simon 21.01.2003 u 00:47:23 profil autora
Ako zanemarim poslednjih nekoliko dana/jutara kada koristim pomalo specifičnu glazbenu tableticu za 'odmah ujutro' (Flaming Lips: Do you realize??/Badly Drawn Boy: Born again), ma, čemu lagati, BARRY WHITE je moj definitivan izbor za prvi dodir sa danom! Navukao sam se na njega preko Ally McBeal.
tristam 21.01.2003 u 07:35:24 profil autora
ima ih dosta koji pomažu rano ujutro, ali na prvom mjestu je asian dub foundation. nekada nije niti nužno da je brza glazba tako da to zna biti i morcheeba ili nešto slično.
dju 21.01.2003 u 11:01:34 profil autora
Blago vama. Znate šta slušate. Ja upalim radio, pa šta me zapadne.
Inače, za većinu novih a dragih mi pjesmičuljaka nemam pojma čije su, nit se trudim saznat - ne da mi se zvat radio i moljakat da mi kažu.
Ujutro uglavnom slušam Jutarnji pisoar na 101 i smijem se, a smijeh mi ima neloš ritam,a i blago je histeričan, glasan, kokošasti ženski.
dinar 21.01.2003 u 19:15:33 profil autora
slazem se dju...nema jutra bez stojedinice...
cruzer 22.01.2003 u 23:52:32 profil autora
definitivno barry za jutro..ma barry za sve dijelove dana...
cruzer 23.01.2003 u 00:08:20 profil autora
ma kad sam totalno banana, upalim svid i puste mi basement jaxx -randevu song , nema do toga!
electro cute 23.01.2003 u 11:26:57 profil autora
ja ne slušam baš muziku ujutro.i ne plešem.
ali.za podizanje morala i ubijanje depresije (iako je to umjetno ubijanje,više je volim produbit,muzikom pojačat neki osjećaj u sebi)
fatboy slim-praise you,album blues brothersa,belle&sebastian-boy with the arab strap,suede-head music...ma ima ih kolko oćeš
Janjko 01.02.2003 u 00:43:56 profil autora
Imam gomile strane glazbe, ali kada ja ujutro chujem Bambi Molesterse, ja iz mrtvila u kojem sam ujutro polagano, pjesmu po pjesmu počinjem ľivjeti.
zomri 01.02.2003 u 01:23:01 profil autora
jebaji ga...mene najbolje podignu moje jutro-kompilacije, spremljene upravo za priliku covjeka koji se ustaje u prosjeku u podne i jos treba da se razdrma u ta doba (kao da sunce koje vec dugo sija nije dovoljan razlog)...od nespecijaliziranih izdanja najbolje mi sjedaju: NERD - In Search Of...(jebeno plesan album, sa par soulistickih pjesama koje pri budjenju uredno preskacem ;)), Avalanches - Since I Left You (fakat dobar album za budjenje; mana je jedino sto moram pc upalit radi njega, jer mi je u mp3ju), Ritchie Hawtin' - Closer To The Edit (fakin guuuuuuud!), Ch. Bros. - zadnji (da me jebes ne mogu se sjetit kak se zove, vjerovatno najbolji recentni album za budjenje; preporucio bih pjesmu sa Richardom Ashcroftom za definitivno prebacivanje u realtime kolotecinu), Underworld - Hundred Days Off (ples, ples, ples!!!)...ima toga jos puno
Bitno si je ujutro nariktat mjuzu koja ce odgovarat trenutnom raspolozenju. Nije bitno je li to neki jebeni house/disco/dance, bitno je da odgovara trenutku budjenja (i jutarnje erekcije :) ) i da vas propisno pogodi i razdrma. E, da, za kraj poslastica: Daft Punk - Discovery i Basement Jaxx - Rooty razbudice i usnulog medjeda :))
cruzer 01.02.2003 u 01:29:34 profil autora
Razmisljam si malo koja je to pjesma koja me totalno oraspolozi , iako ne mora nuzno bit takvog karaktera,suede-this time!kako volim prvih 20-ak sekundi te pjesme, zamislim si da s vozim u busu po magistrali,sunce, more snijeg sve u jednom i jos taj ugodni gej glas za jedan novi gay dan.
a sto se tice since I left you, nema premca ni albumu ni pjesmi, ako se na tom albumu nesto moze izdvojit kao pjesma.
goldietrickz 01.02.2003 u 21:10:27 profil autora
sta me najbolje digne ojtra?
armand van helden "u dont know me"
"what is my problem with man you ask?
i ask you what is the mans problem with me..."
ili
obojeni program "uzivaj u ludilu nekih malih stvari"
ili
My Computer ...
Gospodnetić 06.02.2003 u 23:35:05 profil autora
Mene Super fury animalsi,
Motorpsicho...al ovisi jel pada kiša il kaj je..