Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 17.01.2003 u 13:58:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobro, dobro, bas sam navalio na teme o knjigama, i mozda ovo ne bi trebao pisati ali ne mogu izdrzati:
Mali uvod: dodje tako doba da se zaradi lova sa strane na nekim sezonskim projektima, pa sam tako i ja uzeo nekoliko udzbenika, te ih graficki oblikujem. Zapali su me, pazite sad, udzbenici iz tjelesnog (?!) za 1. - 4. razred osnovne skole i pripadajuci prirucnici za ucitelje/ice. Ponavljam, mozda ne bi trebao ovo pisati, ali glupost je toliko prerasla 'profesionalizam' (ha, ha, ha) da me zapravo zaboli... Dakle, citat iz prirucnika za ucitelje za udzbenik iz tjelesnog odgoja za PRVI (brojkom 1) RAZRED OSNOVNE SKOLE:
"...Poticemo ucenike da zamisle kako da reklamiraju odabrani zatvoreni prostor da bi tijekom zimskih praznika privukli sto veci broj djece. Ucenici se po skupinama dogovaraju o nacinu reklamiranja:
- izmisljaju slogan
- dogovaraju se o ilustraciji
- smisljaju poruke.
Na velikim plakatima izradjuju reklamu.
Kad su reklame gotove, usmeno opisuju njen sadrzaj.
Zakljucak: Kojim biste se tjelesnim aktivnostima zeljeli baviti? Zasto je vazno dio slobodnog vremena posvetiti tjelesnim aktivnostima?
Obavjestavamo ucenike o organizacijama koje brinu o organiziranom aktivnom odmoru ucenika u mjestu gdje je skola ili u obliznjem gradu ako takve organizacije nema u njihovu mjestu. Ucenicima mozemo podijeliti pripremljene reklamne materijale ili na listicima ispisane adrese i nazive organizacija..."
Ponavljam: OVO JE ZA DJECU U PRVOM RAZREDU OSNOVNE SKOLE.

A? Sta kazete? Ja ne znam da li da se smijem ili da placem?

Izmjenio - vlado u 17.01.2003 14:00:14