Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
duh 08.12.2007 u 01:44:34 profil autora
Bilo je fenomenalno!
Evo me doma pun dojmova,
razdragan,
vesel,
naslušan.
Pipsi su najbolji!!!!!
DanMrak 08.12.2007 u 02:13:34 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ni više ni manje....samo i jednostavno....ljubav.
dju 08.12.2007 u 03:27:55 profil autora
da, baš dobar koncert. i dobra publika.

vlado 08.12.2007 u 03:33:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pipsi su profesionalci, šta jes - jes.
Al ima onaj moment... kad krajičkom oka skuže da su forumaši na koncertu, kad ih pukne mali potisak, kad osjetim upgrade truda... baš budem ponosan, na njih, na nas, na sebe...
Ima ovakvih koncerata koji baš onak sjednu.
Ne znam, meni se svemir pričini malo uravnoteženim.

A i ovakva tri komada nisam vozio u autu... nikad ;)
johnnykola 08.12.2007 u 07:23:49 profil autora
sta je bilo!? reci!
djecko!
:)
lollipop 08.12.2007 u 09:56:40 profil autora
huh, kae to vec bilo?
pa na to smo htjeli ici! :(
ionak smo ostali bez tutaca pa ni ne bi imali s cim ic. ak je to neka utjeha
dju 08.12.2007 u 10:54:58 profil autora
imali biste s kim. ja sam svoj auto ostavila na parkingu kod nsk, pa išla s vladom, plus moja prijateljica barbara i ana r. (eto da se zna ko su tri komada).

sadrzaj je izmijenio/la - dju u 08.12.2007 u 10:59:52
DanMrak 08.12.2007 u 13:08:50 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Još prije par tjedana rekla sam lindi da priželjkujem koncert Pipsa koji ću promatrati zavaljena u barsku stolicu i gdje neću morati paziti da preživim....my dream came true. Stolica još udobnija od barske.;)

Nisam izdržala sjedeći baš sve....ali to je tako normalnooo...znamo se već odavno.
matea 08.12.2007 u 14:27:04 profil autora
popravak je najbolja pipschips live pjesma.

baš je bio supač koncert. i šinec na harmonici onaj solo. lijepo.
jedina zamjerka je popravak.
tomasini 08.12.2007 u 16:15:31 profil autora
Lijep događaj nema šta, jedino mi se nije svidjelo učestalo bježanje vrlo iritantnih bijelih reflektora u publiku (ne kužim ćemu to, mislim da su ljudi bili sasvim budni). Inače ostalo svijetlo i zvuk bili su baš dobri. Ništa, drugi puta bit ću pametniji i uzeti sunčane kao ekipa na pozornici

http://img515.imageshack.us/my.php?image=dsc00826jpgaafo0.jpg




sadrzaj je izmijenio/la - tomasini u 08.12.2007 u 22:07:57
DanMrak 08.12.2007 u 16:30:31 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Onaj momak....u crvenoj Pips majici...koji je stajao/čučao lijevo od stagea i pušio s vremena na vrijeme...jel on netko sa foruma?

Linda...suzdrži se. Fala na suradnji.
dju 08.12.2007 u 18:45:15 profil autora
baš sam pitala darka: vidiš onog u pips-majici, znamo li ga?
darkec kaže: ne
odlično, velim, uvijek me razveseli kad skužim da postoje fanovi koje osobno ne poznajem.

inače je sve skupa baš bila lijepa večer, u kojoj smo zamalo doveli sretena mokrovića na koncert, ja sam skužila da ni u jednoj dosadašnjoj postavi benda nije bilo toliko zgodnih frajera; barbara je konačno čula pipse uživo; ana r. nam otkrila neke pikanterije; vlado najavio veliki rođendanski tulum; matea obznanila da je upoznala darkovu baku; a darko i ja plesali u kultu.
i najvažnije:
ja poljubila i zagrlila daddyja prije koncerta, a poslije koncerta, u četiri ujutro, probudila muža da mu to prijavim.
on mi je mirno odgovorio: pa naravno, samo si radi toga i išla.
lollipop 08.12.2007 u 20:17:30 profil autora
ja sam skužila da ni u jednoj dosadašnjoj postavi benda nije bilo toliko zgodnih frajera

tek sad?? :)
s tim da onaj jedan zabljesne pa se ulovi i na druge ;)
darko 08.12.2007 u 21:24:30 profil autora
u varaždinu je uvijek odličan sound. jako su se dobro i razgovjetno čuli i backvokali i klavijature i harmonika..

"sex u školi" mi je po prvi put bila zanimljiva, a "domaći rock" roka!!!

baš je bilo dobro.
duh 09.12.2007 u 15:01:44 profil autora
ne znam,
ja ovak dobar zvuk već duuugo nisam čul..
a čovjek za razglasom je cijelo vrijeme pazil i podešaval. profi, tiptop!

i bilo je ono nekaj na koncertu, kaj se treba dogoditi.
-ono kaj "oliči i nadiši" koncert-
i ljubav su odsvirali koja nije bila na setlisti! neg onak, iz dogovora, nabrzinu...

i to je dobro.....

duh
linda 09.12.2007 u 19:30:30 profil autora
još od kad smo krenule u potragu za peronom na kojem stoji naš vlak za varaždin znala sam da će to biti prava avantura. teško je na ovaj način opisati što smo sve tamo proživjele i doživjele :).
koncert je bio….a naravno super i unatoč tome što mi se nije ispunila želja da čujem sin ili slan ili foxtrot .
posebno je bio zanimljiv osjećaj sjediti u onim stolicama na pola metra udaljenosti od svog najdražeg benda i promatrati i slušati. neopisivo.
nakon ovoga definitivno sam odustala od objašnjavanja drugima zašto mi nisu dovoljni pipsi u zg-u i zašto moram ići u varaždin, ljubljanu, koprivnicu… nema smisla. nikada neće shvatiti. i ne trebaju. to je ljubav za cijeli život, kako bi rekla dm girl :)
Ifchi 09.12.2007 u 20:20:59 profil autora
Pa evo i mene, da i ja utipkam koje slovo :)

čim sam docekala svoje Zagrepčanke znala sam da nas čeka prava stvar! I naravno tako je i bilo, jos jednom!! ;)

+ svi ste sretno stigli doma kolko vidim :)

Julije 09.12.2007 u 20:31:56 profil autora
itchy knee san she
Onaj momak....u crvenoj Pips majici...koji je stajao/čučao lijevo od stagea i pušio s vremena na vrijeme...jel on netko sa foruma?

...da, ja sam...

koncert ?!?

hmmm

dva slucaja

1. slucaj (koncert opcenito)

jako jako dobar, skoro pa izvrstan., sve na svojem mjestu., ekipa, bend, energija!

2. slucaj (moj slucaj)

bilo je dobro ali nisam bas zadovoljan!, neznam valjda je u meni problem.,
meni osobno TO nije TO, fali mi intimnosti (neznam kako bi to drukcije nazvao),volio bih koncert bez tzv. hitova (tipa sex, nogomet,fufica...) sa dosta stvari s D&R-a i PZG!

pozdrav svima
DanMrak 09.12.2007 u 22:28:01 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Heh....jesi osjetio intimnost Tvornice? Laktovi, laktovi!!!! :) Meni je ovo bio preporod naspram toga.
Julije 09.12.2007 u 23:12:06 profil autora
itchy knee san she
... nemogu bas usporedjivati tvornicu i vz, jer ipak tvornica je bila masovka, a vz solo koncert.
imas pravo za laktove i laktarenje cisti preporod.
nego sta se tice one imtimnosti koje sam napisao to je totalno druga stvar., tu je rijec o konceptu koncerta!, nije mi vise dizalica slusati sex, fuficu, nogomet, nego nesta sta nije za mase i masovke, tipa ne igraj se isusa, baka lucija, foxtrot, sin, 2*2, bajka...

ps. bilo je sjajnih trenutaka na ovom koncertu i bilo je odlicnih stvari ali zato sam rekao meni osobno TO nije bilo TO!

i PUNO HVALA NA MRGUDU!

pozdrav
tristan 09.12.2007 u 23:57:03 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
nije mi bilo žao, da sam vozio sve kilometre i po 20 km/h iz slo kroz zagorje sam po tami i kiši, da sam doživio ovaj odličan i teatralni koncert...

čista ljubav (kao što kaže d_m_girl) i katarza, dodajem ja *

hvala za dan, mrak!!!
Ifchi 10.12.2007 u 00:19:18 profil autora
Hej Tristane, pa naravno da ti nije zao, ljubaaav, to smo svi zakljucili... Moji uglavnom misle da nisam bas normalna, pogotovo su to pomislili kad sam im konacno objavila na kolko koncerata sam bila zadnjih 2 mjeseca...
Ali cak moram reci da ne bi bas tu neku barsku stolicu spominjala, nego neku udobnu fotelju i dnevnu sobu :D
DanMrak 10.12.2007 u 01:23:11 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ma skužila sam Julije na što misliš, ali sam morala spomenut intimnu atmosferu Tvornice. :)
darko 10.12.2007 u 16:46:51 profil autora
terapija.net: Link

Pips, Chips & Videoclips, T-Mobile Fafenštajn Tour 2007
Varaždin, M.C. Kult, 07.12.2007.


Astronauti s Fafenštajna sletjeli su i u Varaždin na putu oko zemlje Hrvatska. Daddy i ekipa napravili su jedan pošten i kvalitetan koncert. Nema se tu što previše pričati, ako ste fan, uživali ste, a ako ne, opet ste se mogli zabaviti. Pa ovako;

Nešto poslije 22:00 na stage malog prostora multimedijalnog centra Kult, koji je ujedno i kino, atmosferu su došli zagrijati vrlo solidni Voodoo Lizards, lokalni rock bend, jedan od najpoznatijih iz Varaždina i okolice.
Odsvirali su svoje stvari i par obrada, moram spomenuti savršeno izvedeni cover Mark Lanegana "Wedding Dress", čime ih odmah poštujem više nego misle, samo zbog odličnog ukusa.
Po završetku njihovog nastupa dvorana je bila krcata, meni je djelovalo kao da ćemo morat rušit zidove da svi stanemo, što je bio odličan znak. Sjedala su bila puna, a do strane stajale kolonice ljudi. Sve karte su bile rasprodane, koliko sam čuo, tražilo ih se i mnogo više, znak da ljudi prate što se događa u njihovom gradu.

Par minuta i evo Pipsa, apsolutno opušteni dolaze, provjeravaju opremu, mikrofone, uštimavaju koju žicu i sve je spremno. Odmah na prvi takt svi prepoznajemo ritam pjesme "Teroristi plaču" i cijela dvorana daje bučan znak da su sretni. Dvije trećine ljudi je pjevalo skoro svaki stih, a taj zarazni refren baš svi.
Uslijedilo je veliko "hvala", veliki aplauz, a Pipsi, na moje iznenađenje, nastavili s "Malom fuficom", koja je plakala. Atmosfera je bila odlična, Dubravko je djelovao zadovoljno, kao i ostali članovi benda, a rulja nemnoživo više. Naravno, bila je tu "Zdenka i vanzemaljci", koja je bila također pjevana zajedno s publikom, "Domaći rock" i "Idealna pop pjesma za astronaute" s novog albuma i stvar "Mrgud" s predzadnjeg drveće i rijeke. To mi je jedina, ako se i može nazvati zamjerka, što nije bilo odsvirano više od 4 pjesme s novog albuma koji promoviraju, al nema veze. Nekima i to dovoljno, naročito fanovim koji preferiraju stariji rad. Nadao sam se možda, držao fige, onom vizualnom aspektu koji su nam pripremili u kinu europa kod službene promocije, preko projektora na platnu, pošto je i sam Kult kino, ali opet, nema veze, jer u ovakvom slučaju glazba ne traži ništa više od nje same.

U skladu s tim, Pips su se odlučili za sljedeći show i repertoar, "Poštar lakog sna" i "Ljubav" s "Dernjave", već spomenuta "Mala fufica" i "Gume na kotačima" s "Shimpoo Pimpoo", evergrine s "Fred Astairea" i "Boga" - supermama, nogomet, plači, seks u školi, na putu prema dole, rosita pedringo, narko (presavršeno izvedena), dan/mrak, te završili "Bogom" koji, meni osobno, nekako uvijek najbolje sjedne, a mislim da i publici i bendu, a ponajviše i zato jer je to jedna od najboljih pjesama ikad napisanih, ne samo od njih, već svjetski standard.
Dakle, sve na svojem mjestu, bez grešaka, bez problema, bez prigovora, jednostavno odlično. Starije stvari uvijek uspiju izvesti tako da zvuče modernije, većinu čak i drugačije, bolje, nego s cd-a, što je za bend uvijek veeeliki plus.
Publika također, najviše ocjene, jer je bila predobra, uz svaku pjesmu uz bend, koji su sjedili su se dizali kad god se okrenuo neki brži ritam. Jednostavno se ne može ne vidjeti da ovaj bend već dugo dugo postoji, da su prošli mnogo zajedno, da je iskustvo ogr
Ifchi 10.12.2007 u 23:08:25 profil autora
Darko, imam ti ja slike, slikala sam preko pola koncerta, a onda mi je nestalo memorije, ah po obicaju... no, nevermind that, ne znam kud da ih stavim, pa ak ti treba mogu ti poslat...
darko 10.12.2007 u 23:26:02 profil autora
???

kompletan tekst gore iznad tvog posta je c/p s terapije.
trixy 11.12.2007 u 08:18:36 profil autora
a na groupie.hr ima i fotaka
matea 11.12.2007 u 18:23:36 profil autora
ovo je malo jadničko Link
rosita 11.12.2007 u 18:40:28 profil autora
karta/ulaznica/racun je najjaci :) loooool

sadrzaj je izmijenio/la - rosita u 11.12.2007 u 18:41:04
daddy 11.12.2007 u 19:25:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
slažem se da je ova ulaznica nešto najprikladnije nekoj prikladi - ikad!
gogolj 11.12.2007 u 19:32:19 profil autora
prost narod
hahahahahhhahaaa, predobro

pa di si ti, matea?
zašto si tako malo tu, na forumu
jer
matea=pcvc forum ;))