Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vicious 30.10.2007 u 16:47:04 profil autora
Sta je sad ovo, sto na dnevniku nema nista iz prosle godine? Bas sam se htio podsjetiti na Daveov mail kad je dobio snimke, pa na onu prepisku izmedju Kardinala i Daddyja...
trixy 31.10.2007 u 09:37:49 profil autora
pomacala papa
vicious 31.10.2007 u 09:48:56 profil autora
A, onda je ok. Samo da papa ne bude gladna.
matea 25.04.2008 u 22:04:12 profil autora
sis 07.11.2009 u 16:20:29 profil autora
još možeš popraviti sve
Eto, vratile se sve godine, i totalno sam oduševljena, lijepo je prisjetit se zašto sam svako jutro prvo išla vidjeti kaj ima novo u dnevniku.
Evo nešto jako zgodno, 3.12.01. skoro će opet bit aktuelno.

počeo je najkraći mjesec u godini. teško da prosinac (tek sad kužim da bi se svaki mjesec kod nas mogo zvat PROSI-nac) može u onom svom RADNOM obimu doseći i 20. datum u mjesecu. naime, tada i najvredniji hrvat prestaje raditi, naprosto, više nema nikoga da mu otvori vrata firme.
počinje suluda zajebancija veselog naroda, pravih tulumdžija šaljivdžija i lola. država se ori pjesmom sveopćom radošću&veseljem drugarstvom uzajamnom pomoći razumijevanjem. isus tu ne zalazi jer zna da je baš sve u najboljem redu. ljudi odišu zadovoljstvom i njegovo bi nas prisustvo samo zbunjivalo; kaje sad? zakaj je došo? kaje neka frka/ nekaj ne valja!?
tako mu mi već početkom mjeseca na komadu šeles papira uperenog prema betlehemu napišemo: NISMO KOD KUĆE I NE ZNAMO KAD ĆEMO DOĆ. NE DOLAZI!
AKO NAS BAŠ HITNO TREBAŠ PITAJ DEDA MRAZA. NJEMU SMO POSLALI SVOJU DECU DA IH ON PODNOSI. NEGDJE U OŽUJKU VRATIT ĆEMO SE PO NJIH. AKO TI SE DA , A TI NAS, RAZBU, PRIČEKAJ. TAMAN ONDA ĆEMO SE POČET ODVIKAVAT OD ŽDERANJA PSOVANJA I OBLOKAVANJA. samo zbog tebe. BAJDVEJ, MALO NAM JE KORIZMA, BAŠ SVAKE GODINE, PEININDIES, KUIŠ?!