Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
mocvarni info 06.01.2003 u 20:14:14 profil autora
MOČVARA • ČETVRTAK 09.01. • 20:00

Postnovogodišnji post rock milozvuk:

FONOGRAF (Jugoslavija)
Po prvi put nam u posjetu dolaze odlični beogradski post rockeri koji za sebe kažu da su im najdraži i najsličniji bendovi ‘Spacemen 3 s narko trans mini(maksi)malizmom, Slint kao istrazivači, Slowdive kao revolucionari u gitarskom zvuku s čistim reverbima... i sva velika imena koja se iz toga granaju poput svih s Kranky, Constellationa, Space-Age Recordingsa, škotske, čikaške, bristolske, engleske, novozelandske, japanske scene, itd...’ Koncert u Zagrebu bit će i promocija njihovog prvog albuma.

GALAX 54 (Karlovac)
Materijal za drugi album je snimljen, potraga za izdavačem je u toku, a na ovom koncertu karlovačke atmosferične pop post rock bande moći ćete nabaviti i njihov novi limited edition singl.

upad: 25 kn

www.urk.hr
vlado 06.01.2003 u 20:37:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
ooooovaaaaaajjjj, mislim, ako se ovakve reklamne poruke pocnu pojavljivati... nekakav info na sajtu a ne ovdje... ubija spontanost... jesu li bar platili?
trixy 06.01.2003 u 20:45:02 profil autora
u sick bastardz!

odsad ću morati paziti da mi netko iz wc školjke ne iziđe i pokuša nešto reklamirati!
dju 06.01.2003 u 20:52:45 profil autora
Kakva drskost! Ajmo ih natuć! Il barem izignorirat taj koncert. Ako mi ne dodjemo, to znači da će ih u Močvari biti troje. S konobarima.
lollipop 06.01.2003 u 23:44:30 profil autora
hm hm
eto ti moje lijenosti i ostavljanja sve za sutra
naime, nakon ovog ce mi biti bed napisat ono sto sam htjela, nadam se da ja necu biti shvacena kao ovi gore...
s druge strane, iako znam da je vrlo drsko tako upasti i reklamat se, drago mi je da znam za koncert (za koji bi tek mozda saznala, jer ja nisam bas informirana djevojka) jer me zanimaju Galax54 i voljela bi ih vidjet live, poslusat ih.
a sad ono moje: htjela sam vas sve pozvati (prijedlog da to bude neka vrsta druzenja sam otpisala jer mjesto ustvari nije primjereno za to - prebucno i previse ljudi, iako nije da ne bi voljela) na koncert u Kset di cemo svirati 23.1.(cetvrtak) kao predgrupa Stampedu. da, ja kao imam neki bend, tj. to pokusavam dugo vremena, i tek kad se ukazala sad prilika za sviranje uspjela sam i sastaviti taj bend koji uvijek pati od nedostatka muzicara. sad smo se izgleda napokon sklepali. ah, vrlo sve to nemusto ja prezentiram, al ne znam se ja samoreklamirat, meni to neugodno.
stvarno se ne radi o losim sviracima, a sad sto se muzike tice...pa svatko ima svoj ukus.
ok, bolje da se malo izbrisem i prekinem, poziv je tu, pa ko hoce, vidimo se u Ksetu! mene bi veselilo!
sally 07.01.2003 u 01:00:26 profil autora
lollipop, count me in!
dju 07.01.2003 u 09:41:02 profil autora
lo, stara, ti si jedna od nas, pa moš reklamirat i zepter ako ti drago, sve se tolerira. ja dolazim.
pawkyxxx 08.01.2003 u 09:19:20 profil autora
I ja, 100%. iako nije na meni da se ispricavam jer nemam nista sa mocvarinim marketingom i reklamiranjem, i meni je glupo sto se ovakve stvari stavljaju na forum. i decki iz g54 vele da ce zato namjerno dat sve od sebe da sto losije odsviraju :)
electro cute 08.01.2003 u 10:15:58 profil autora
mislim sramota.
lo ja dolazim.
a idem i na galax jer su momci zakon.svaka im čast.
jelena 08.01.2003 u 10:41:57 profil autora
smrc. hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
lollipop 08.01.2003 u 13:06:34 profil autora
ah, dragi moji, i'm touched...
sally 22.01.2003 u 21:05:23 profil autora
ej, lollipop, cute i ja se organiziramo za sutra pa nam reci kad moramo bit tamo da te ne bi kojim slucajem propustili..
pawkyxxx 22.01.2003 u 22:09:51 profil autora
naravno, isprike, isprike....iskrsnulo mi je sutra neko snimanje s kojeg ne mogu pobjeći i u ludilu, pa ono, ne mogu doć, bit ću gotov tek oko 23 a iz Karlovca bi mi do KSET-a trebalo oko sat vremena. Stvarno mi je užasno žao...nadam se da ćete se dobro zabavit
lollipop 22.01.2003 u 23:19:12 profil autora
ah, my dears, bas me veseli da cemo se vidjeti.
rekose mi da bi mi poceli svirati oko 9, a tocne minute ce se znati on the face of the place...pa ono, 9? koja minuta ranije?
joj joj, s obzirom kako je danasnja proba zvucala dode mi da se ne pojavim. al, rekoh si, bas me briga, zvucat ce kak ce zvucat, uostalom ovo nam je the very first time, pa ono...sljedeci put necu tolerirat nikakve flaws
seeeee yaaaaaaa! :)
zumbula 24.01.2003 u 11:50:30 profil autora
Kako je bilo ko je bio kako su zvučali. Posao me uvukao u apatiju i nedem nigdje osim do videa, linije i svijetova ponekih pisaca. Proći će valjda taj penzionerski umor. Nije neka isprika. Kaj sad..