Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
daddy 14.04.2007 u 23:03:07 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
helou, bojz end grlz;
vrijeme je, a bitno je krenut na vrijeme,
dakle...odlično odlučni čas kucketa
i htio bi odsad u ovom topicu pročitat vaše sastavke na temicu
"kaj bi trebalo poboljšat na novom/ubudućem izdanju pcvc.com-a, na kaj bi trebalo obratit primjerenu pozornost, kaj bi trebalo ostavit netaknutim, kaj bi obavezno trebalo izbaciti...i tak..."
tiče se to i dizajna i programinga i sadržaja , to se valjda kužimo...
eto, ima još dosta vremena, pa mogu obećat da ćemo dužno poštovati vaša razmišljanja jer neki su na ovom djeliću sajbera i preko 3 godine, pa ak su im npr. slova premala, jebote, onda su premala!
il kak bi čumijev (bivši) sused garo prije 15 godina reko kad ga je čumijev stari (nakon što su slapovi nijagare curili po njihovom stanu na 12. katu, a bit će sve zbogradi spomenutog gare na 13.katu) zatekao kako se bezbrižno kupa u kadi iz koje se satima prelijeva voda:
"ak sused veli da curi - onda curi!"

radujem se vašem aktivnom učešću; pogotovo konkretnim savjetima za poboljšanjem i konstruktivnoj kritici.
molim vas da konkretno dimite kaj imate i da ovo nakon 3 posta ne ode u trokurac (klasika na forumima, al nadam se ne i na ovom!) jer ću takve postove micati.
fala!
backdrifter 14.04.2007 u 23:09:22 profil autora
omnomnom
za pocetak, mislim da forum ne treba dirati. po mom misljenju on osim ponekog buga funkcionira sasvim dobro. naravno da se moze osvjeziti novim bojama i tak to ali mislim da ovaj engine sasvim dobro funkcionira. super mi je i to kaj nema glupih avatara i bilo kakvih drugih suvisnih elemenata. eto to je kaj se foruma tice. :)
dju 14.04.2007 u 23:20:44 profil autora
meni nije drago što je na prvoj stranici sajta sve jednakim slovima, sve u nizu, sve tako kao da ništa od toga zapravo nije važno
ja bih tamo unijela neku dinimiku, ali onako, opaku i razigranu
čumandra 14.04.2007 u 23:20:57 profil autora

Spojiti par rubrika (AF, FC, ...) u jednu jaču magazinsku.
Ovo mi je odmah palo na pamet, možda mi padne još nešto.
matea 14.04.2007 u 23:22:44 profil autora
ja bih magazin.

.
i want a verb and you give me a noun
matea 14.04.2007 u 23:26:42 profil autora
da, ova prva stranica je baš ružna slova ima.

.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 14.04.2007 u 23:27:51 profil autora
omnomnom
e da, kaj se dizajna tice, mislim da je jasno da nemre sve bit vise ovak hm ozbiljno (okej nije bas ozbiljno al kuzite kaj mislim). treba biti dinamicnije, zivlje. al to je vec jasno vjerujem.

inace, sjajan je ovo sajt i sadrzajno i dizajnerski. iako se veselim novom tuzno ce biti kada ovaj nestane...

šmrc :)

a cumandrina ideja o spajanju vise rubrika u nekakav magazin novi je nezaobilazna. to bi bilo sjajno.
electro cute 14.04.2007 u 23:28:10 profil autora
mislim da su waiter i trixy navijali za avatare al se zvonku to nije dalo programirat. iako, što se foruma tiče bilo bi lijepo apdejtati vizualna čuvstva, te omogućit postanje fotografija. al inače je forum super, zv je fakat napravio dobar posao.
uvest normalno logiranje za faq. ime prezime ili mail ko username. jebga.
ja bi volio da nastaviš pisat dnevnik, no o tom si već par kartica napisao, pa je bolje ne otvarat tu temu. plink - plonk je meni zanimljiva kategorija, no ona na žalost nije apdejtana od stoljeća sedmog. ja bi bio zainteresiran bit izbornik za tu kategoriju, ako je odlučite ipak ostavit...

oćemo zeleni kader nazad!
to je sve što mi zasad pada na pamet.
matea 14.04.2007 u 23:33:47 profil autora
g, hrvoje, g.
ne želimo slike niti čuvsta.


.
i want a verb and you give me a noun
electro cute 14.04.2007 u 23:35:39 profil autora
ja želim.
gogolj 14.04.2007 u 23:39:41 profil autora
dnevnik, kad bi daddy tijo pisat. barem povremeno.
ali već se daddy o tomu izjasnio, pa... :(
i zk.
a forum je persu, baš ovakav kakav jest!
backdrifter 14.04.2007 u 23:40:00 profil autora
omnomnom
ak ce kojim slucajem biti avatari (neeeeeeeeeeeee :) ) onda trebaju biti stroga pravila kako ti avatari trbaju izgledati. i moraju biti isti kod svih, recimo pravilnog kvadratnog oblika i fiksnih dimenzija. i nikako ali NIKAKO dopustiti slike u signatureu. to je nesto najgore!

ipak sam protiv avatara.
backdrifter 14.04.2007 u 23:42:55 profil autora
omnomnom
i evo zadnje za danas :)

knjizevnosti uvijek ima i tu valjda nikada nece biti problema. no ja bi vise fajtklabovskog sadrzaja, recimo.
electro cute 14.04.2007 u 23:47:08 profil autora
prema avatarima sam indiferentan. ma i prema ostalim kozmetičkim zahvatima. men je na forumu bilo najbolje kad je postojao guestbook. u međuvremenu se čitav forum pretvorio u guestbook, samo manje fleksibilan.

ne kužim zašto se ne bi omogućile sve glupe ultramoderne pizdarije koje postoje. ak ti se koriste - koristi ih. ak ti se ne koriste - nemoj. ja avatare ne bi koristio.
al neee, bolje je fino ograničit sve kako bi neki prostor, pa makar čak i virtualni izgledao baš onako kako ti oćeš, a druge ko jebe...
backdrifter 14.04.2007 u 23:52:11 profil autora
omnomnom
zato kaj ak ne ogranicis onda dobijes forum hr i slicne forume. ruzno, nepregledno, sporootvarajuce, ruzno, ruzno, ruzno.
electro cute 14.04.2007 u 23:53:35 profil autora
ne mora bit i ti to dobro znaš, bobo!
gogolj 14.04.2007 u 23:54:23 profil autora
pa se sad nemoj smijat
a care :D
electro cute 14.04.2007 u 23:59:36 profil autora
oćel opet turković radit dizajn? oćel mauro radit išta? a yaya?
jelena 15.04.2007 u 00:44:32 profil autora
nemojte samo nesto sporootvarajuce-smarajuce.
ionako imam sve manje vremena... :[
johnnykola 15.04.2007 u 01:29:41 profil autora
sta je bilo!? reci!
boje, boje, boje, boje...
mateine.:)

i dovlin nacrtan trener morskih pasa negdje.
bilo gdje.

forum ne dirat i zabranit avatare ili ih, u najgoru
ruku, ako budu nazocni tacno odredjenim dimenzijama ukrotit.
lollipop 15.04.2007 u 12:03:21 profil autora
nabrzinu, more later:
forum ne dirati! ovo je najoblji forum igdje i to bas zato jer nema glupih slikica niti mogucnosti da se one stavljaju. to uneredjuje prostor i grozomorno je. ak hoces pokazat sliku, stavis link :) ovako je bas fino pregledo i brzo se ucitava i nama sa sporom vezom. ne zaboravite nas sa sporom vezom! :)
prva stranica je jako zbunjujuca i nepregledna i ne znas kad je sta i zasto i kako tako da na to treba misliti, ovako u kratkoj crti.
suflira dip: ispraviti bug da kad je broj postova visekratnik od 15 da onda ne prikazuje praznu str. kao sto je to sada.
mora se ic
mercury 15.04.2007 u 13:45:02 profil autora
frajer s propelerom u guzici bi mogao kacigu dobit (astronautsku)! i novosti u nekom fontu, lijepom i krupnom. Link
trixy 16.04.2007 u 08:56:27 profil autora
mislim da su waiter i trixy navijali za avatare


ja se toga ne sjećam.
ne bih na forum ništa što usporava. čak i s brzom vezom, bitniji mi je tekst i da se što prije učitava.
daddy 16.04.2007 u 10:41:10 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dobro, dobro, jebo vas forum...
ima li netko izvan foruma kakav prijedlog, hint, link?
imam prilično jasnu sadržajnu viziju sajta, al uvijek mislim da netko može predložiti nešto čega se nisam sjetio.
fala unaprijed i unazad.
matea 16.04.2007 u 11:14:27 profil autora
ne bih htjela da sajt bude cijeli u flashu. to mi je tak ružno. to gomila ljudi radi, valjda žele biti fensi.

mislim da sam negdje vidjela sajt koji je cijeli bio na prvoj stranici. sjećam se da je bilo na gomilu ekrana pa se moralo luđački skrolati.
to je super jer se u gomili sadržaja (gdje, naravno, ipak postoji red) ljudi moraju prvo nekako snać pa onda krenu istraživat. to je bitno.

mislim da je to baš bio neki portfolio od philatz-a, ali čini se da ga je sad skinuo pa nemam dokaza da nisam luda.

.
i want a verb and you give me a noun
dju 16.04.2007 u 11:17:07 profil autora
većina sajtova je organizirana tako da se u središnjem dijelu ( u grafičkom smislu) nalazi sadržaj. ovako kao što je postavljen forum - u sredini.
a prva stranica ovog sajta je orijentirana na lijevu stranu, što je vrlo netipično, ali nije besmisleno, jer smo naučeni čitati s lijeva na desno, i pogled nam automatski hita na lijevu stranu.
bilo bi lijepo zadržati tu neobičnost.

eto, umjesto na predlažem novo, ja zagovaram zadržavanjem nečeg starog. od mene se više nije ni moglo očeklivati.
backdrifter 16.04.2007 u 11:38:37 profil autora
omnomnom
flash igrice sa nagradama za one koji ostvare najvise bodova u odredjenom razdoblju. :)
backdrifter 16.04.2007 u 11:41:28 profil autora
omnomnom
mislim da sam negdje vidjela sajt koji je cijeli bio na prvoj stranici. sjećam se da je bilo na gomilu ekrana pa se moralo luđački skrolati.


kod portfolia je to ok. za ovakav sajt to je izrazito neprakticno rjesenje.

cijeli sajt u flashu je isto poprilicno besmislen u ovom slucaju. no malo vise flasha novom ce biti potrebno.

novi sajt bi trebao biti malo otkacen i puno zabavan. :)

sto se grafickih elemenata tice mislim da nista od staroga ne smije ostati. cak ni faca sa propelerom u guzici. to je bio sajt koji je pratio jedno razdoblje i to se vise ne uklapa u fafenstajnsku pricu.

matea 16.04.2007 u 11:46:47 profil autora
nadam se da ne zamišljate taj sajt od philatza ili koga kao puno slikica jednu iza druge i tako do beskonačnosti.

.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 16.04.2007 u 11:53:35 profil autora
omnomnom
linkovi na pocetnom ekranu i onda prikaz sadrzaja kroz vise "ekrana" kada nesto odaberemo?
je takav filacov?
sadrzaj je izmijenio/la - backdrifter u 16.04.2007 u 11:54:17
matea 16.04.2007 u 12:03:30 profil autora
nemam blage veze, davno sam to gledala. mislim da je vlado šagadin nešto slično jednom bio spomenuo.

znam da je bilo skroz super. ko normalni sajt samo na jednoj stranici. valjda bi fotke i video trebali funkcinirati tak da
pop up-aju


popapaju
a slatko



.
i want a verb and you give me a noun
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 16.04.2007 u 12:04:04