Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 26.03.2007 u 11:20:49 profil autora
mislim, oni što sad izlaze na dvd-ima i mogu se kupit za 30-40 kn.
e.
nedavno je izašao, šatro "samo uz slobodnu dalmaciju" dvd koji se zove "socijalizam".
skroz dobar.
vlado 26.03.2007 u 14:20:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
?!
Prica mi frend koji je kupio "nacizam" da je gledo do 17. minute.
Poslije tvrdnje da su nacisti zaveli Nijemce crnom magijom.
Tamo negdje kad su ustvrdili da je Hitler izdanak rase Gospodara Zemlje, koji su jos uvijek zivi u paralelnoj dimenziji, a smjesteni su oko jezgre planeta.
Sori, Dju.
NE KUPOVATI!
dju 26.03.2007 u 15:24:04 profil autora
rekao frend! - neimenovani, ali svima znani autoritet.
i to o nekom drugom filmu. i zato ne kupovati ništa iz te edicije.
ah, vladimire...
electro cute 26.03.2007 u 16:08:23 profil autora
nacisti su inače bili jako zaljubljeni u crnu magiju i misticizam. samo da se zna.
sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 26.03.2007 u 16:08:32
gogolj 26.03.2007 u 21:32:25 profil autora
nacisti su inače bili jako nadrogsani. samo da se zna. .Link
puki 27.03.2007 u 13:04:48 profil autora
Old rabbits die hard
heh, nije bas vezano za temu, al za naciste jeste:

citao sam neki dan jako dobar strip (ok, MENI jako dobar, jer sam stripofil, pa mi sve dobro sto ima nacrtane slikice i polusuvislu radnju, osim nekih domacih, al to se i ne moze bas nazvati stripom, osim ako cemo prosiriti definiciju stripa, al..uglavnom...) po imenu (ako se ne varam) "Life eaters", u kojemu se radnja odvija u nekoj alternativnoj stvarnosti u kojoj su nacisti poveli u ratu II., jer su im u pomoc dosli bogovi iz Isengarda (il kak se vec zove ono tamo - Thor, Odin, cijela ekipa... (naravno, Loki ko Loki je stao protiv svih njih i pridruzio se saveznicima).
Uglavnom...
Spoiler...

Tijekom radnje se skonta da su ti svi superkul-i-jaki-i-neobicno-nalik-arijevskom-snu-te-übermenschasti-"bogovi" zapravo prizvani magijom. I to kakvom?
Necromancy. (ne volim prijevod "nekromantija", "nekromantika" ili kako vec)

A za dobivanje te kolicine magicne energije koja je potrebna za nekromant..nešto su ubijali sve te ljude u konc. logorima.

Zanimljivo...


-----------
smiješni mali ljudi igraju se svjetala na stropu
sve je dobro..
electro cute 27.03.2007 u 22:24:11 profil autora
life eaters, heh. death eaters su ekipa iz harrya pottera, ak se ne varam. a isengard je kula iz gospodara prstenova, valhalla je odinova prijestolnica.
fora zvuči strip. malo blentavo al fora.
jebiga, neki dijelovi nazi organizacije su opasno zašli u misticizam, na predavanjima iz povijesti smo čuli da je himmler (možda je netko drugi, nisam siguran) imao prijestolje od ljudskih kostiju i bibliju ispisanu krvlju na uštavljenoj ljudskoj koži. pa sad ti vidi...
vlado 27.03.2007 u 23:09:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, a Goebbels je puno ljubavi i paznje posvecivao zecevima.
Svatko treba svoje rituale.
Srdjan 11.04.2007 u 08:27:59 profil autora
Koyaanisqatsi - Life out of Balance

An astonishing symphony of Sound and Image. A work of Art!
sadrzaj je izmijenio/la - Srdjan u 11.04.2007 u 08:28:31