Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
Filip 18.03.2007 u 21:05:40 profil autora
J-E-B-E-N-O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
matea 18.03.2007 u 21:16:33 profil autora
lijepo je sve to.
sapun bih.

.
i want a verb and you give me a noun
johnnykola 18.03.2007 u 21:54:05 profil autora
sta je bilo!? reci!
i ja bih sapun.
a i par diskova, te majicu.
eh, da, nek' se zna:
bio nazocan kad je predlozak
za puzzle kruzio stolom.:)
darko 18.03.2007 u 22:09:50 profil autora
ovaj sapun bi se mogao i raširiti na vascelo fafenštajnsko tržište... zašto ne i u dm-u?
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 19.03.2007 u 23:21:17
trixy 19.03.2007 u 07:50:40 profil autora
ja ću dernjavu definitivno, to mi fali. šteta što shimpoo nije dostupan.
a razmišljam još i o paru majica. ako se ovima koje imam nešto desi. i fafenštajnsku da vlado napokon sašije. mislim, ono?
vlado 19.03.2007 u 09:46:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Stiže, stiže!
dju 19.03.2007 u 09:58:22 profil autora
sanjala da su se bend i forumaši skupili u nekom stanu i da prave sapun. došla i ja sa sinom i daddy rekao da ne mogu unutra jer da ko je vidio djecu dovodit na takva mjesta.

nakon takvih snova uvijek se zapitam... ono, kužite, zapitam se.

inače, od svih stvarčica ponajviše me vesele privjesci.
matea 19.03.2007 u 10:01:44 profil autora
četrdeset4 Link

.
i want a verb and you give me a noun
gogolj 19.03.2007 u 12:33:19 profil autora
ja bi moga uzet privisak na biffela i majicu možda i dokument
ali triban skupit nešto para
jer
nedavno me rektor(jebote!) uvatija kako pušin na faksu di to "nije dozvoljeno"
pa će mi kako čujen, kazna bit 100kn.

mislin da će ipak šinec bit najprodavanija figurica.
johnnykola 19.03.2007 u 12:56:03 profil autora
sta je bilo!? reci!
nedavno me rektor(jebote!) uvatija kako pušin na faksu di to "nije dozvoljeno"
pa će mi kako čujen, kazna bit 100kn.


legendo!!!:)))

kod nas na faksu stoji natpis: zabranjeno pusenje
na itison povrsini
.

mi namjerno pusimo na itison povrsini.
nikom do sad nisu izrecene kaznene mjere.

osim sto je mene jedared brada, podasisani vehabija,
inace asistent, mrsko pogledo. nije bilo
nacionalne netrpeljivosti, vec samo cigareta
u mojoj ruci, a ja na itison povrsini.:)

p.s. da imam vise novaca uzeo bih i biffela
jer svaki stih njegovih mama & beba pogadja
u srz moje persone.:)
dobar!
lollipop 19.03.2007 u 13:14:41 profil autora
ducan je mrak. izgledom. a i ponudom :)
ja cu puzle, obavezno. ostalo il imam il me plasi--figurice i sapun, osim ak nisu jestivi
guargamelwskij 19.03.2007 u 16:20:53 profil autora
uuuuuuuuu...
svega...
morat cu curki reci da je otvoren prvi ducan u fafenstajnu...

...

gigovi: 7domaćih, 13gostovanja...
backdrifter 19.03.2007 u 19:04:08 profil autora
omnomnom
zasto je moguce kupiti orden?
bezveze.
daddy 19.03.2007 u 21:07:06 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
vidiš, moguće je.
moguće je kupiti galvanizirani mjed s utisnutom porukom i likom juretovim.
nikako nije moguće kupiti (po)čast i ceremoniju koja uz taj komad metala ide. dok su cijene svih ostalih proizvoda naprosto mizerne, neke čak ispod proizvodne cijene, a neke taman na toj razini,
orden ima cijenu koja me nasmijava. onaj tko ga kupi stvarno ga je zaslužio jer je lud ko kurac. a takve predsjednik svemira obožava. naravno, dobit će ga, velim, bez počasti i topovske lupe - poštom.
i na taj način, dječače, će omogućiti daljnje manufakturiranje proizvoda koji će vas, nadam se, razveseljavati i u idućim mjesecima i godinama.
znaš;
vlado i ja smo se jako dvojili dal da orden ide u ponudu ili ne, on je bio protiv, al moja je zadnja, jebiga.
malo bi trebao biti involviraniji/upućeniji da proglasiš nešto bezveznim. to ti ni domaćinstva ni gostovanja ne daju za pravo!
a ne možeš ni sanjati koliko cijenim desetoricu koja su dobila u boogaloo-u orden, i one koje će to tek zaslužiti. to zna samo predsjednik svemira.
backdrifter 19.03.2007 u 22:23:55 profil autora
omnomnom
i na taj način, dječače, će omogućiti daljnje manufakturiranje proizvoda koji će vas, nadam se, razveseljavati i u idućim mjesecima i godinama.


a dobro, meni ce biti jako drago ako prodaja ordena omoguci proizvodnju novih finih stvari za duckas.
ipak, i dalje mi je to malo bezveze i slozio bi se sa vladom da nije trebalo prodavati orden.

ali valjda predsjednik svemira zna sto radi...
vlado 19.03.2007 u 22:38:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja sam mislio da je trebalo prodavat orden KASNIJE.
No, to je potpuno i apsolutno NEBITNO, stvar je samo odluke.

Svi koji su dobili orden znaju za sto su ga dobili.
Svi koji ga kupe znaju zasto ga kupuju.
Niti jedna skupina nije zakinuta zbog ovih drugih.

I da, sto vise navodnjavas dolinu, vise razlicitog povrca mozes zasaditi.
daddy 19.03.2007 u 22:55:04 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ok, sam si tražio:
1. meni je izuzetno bezveze kad se netko javi na pozitivno aspektirani topic isključivo negativnim komentarom. i to je njegov prvi komentar. naime, taj netko baš ništa drugo nije imao za primijetiti. a teško da nije bilo povoda. takvi su mi sisavci izuzetno prirasli srcu.
2. meni je preizvanredno bezveze da se ocjenom bezveznosti javlja netko tko naprosto ne poznaje fakte; ne poznaje pozitivne aspekte nekog poteza, ne poznaje i ne razmišlja o perspektivi i višedimenzionalnosti nekog poteza - što zaista ni ne mora, al onda bi bilo pristojno da se barem suzdrži. ako ne isprve, a onda barem kad mu se pristojno i argumentirano odgovori.
3. meni je izvanvasionski bezveze bilo čiji komentar prezentacije ordena, osim komentara samih laureata.
4. i sad dolazimo na pojilo: naravno da moj trud odgovaranja na ovaj post nije usmjeren na bekdriftera - već upravo na one koji bi se mogli osjećati devalvirano.
i u ovom slučaju imao sam dvojbu; hoću li jednu pozitivnu reakciju sajta odjednom usmjeriti na debatu o stavljanju ordena ili ću to sve prešutiti i čekati da prođe.
moj mi moralni kodeks ne dopušta da učinim ovo posljednje -sasvim legitimno i, čini mi se, jedino ispravno.
no,
stvarno je nemoguće da bekdrifterovštini (naglašavam; ne potenciram osobu već način razmišljanja. on je vjerujem rašireniji) omogućim osjećaj da živi u zemlji kanca manca, moje moći su velike, ali tolike ipak ne.
matea 19.03.2007 u 23:14:58 profil autora
zašto nešto nekome ne može biti bezveze i da je iza toga točka?


.
i want a verb and you give me a noun
DanMrak 19.03.2007 u 23:16:01 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
oh boy...
backdrifter 19.03.2007 u 23:26:06 profil autora
omnomnom
gotovo sve sto pipsi rade meni je predobro.
mogao sam reci kako mi je sapun urnebesno smijesan. i puzle. i sinec privjesak. eto, nisam, nego sam napisao jednu od vrlo rijetkih zamjerki.
zaista cijenim trud i ideje koje stoje iza svega toga. da ne cijenim ne bi vas podrzavao, kupovao albume, isao na koncerte, ...

ali kada sam vidio da se prodaje orden, ucinilo mi se kao da to nije bas najbolja ideja. pomalo sam uzivljen u cijelu pricu oko novog albuma i u tom kontekstu mi je zasmetalo to sto se najvece priznanje koje dodjeljuje predsjednik svemira moze kupiti (znam, znam, moze se kupiti samo taj komad metala ne i cast i ceremoniju).
mozda sam upotrijebio glupu rijec - bezveze.

a recenica "valjda predsjednik svemira zna sto radi..." je napisana upravo zbog ovoga:

naprosto ne poznaje fakte; ne poznaje pozitivne aspekte nekog poteza, ne poznaje i ne razmišlja o perspektivi i višedimenzionalnosti nekog poteza


uostalom, ovo je moj prvi negativni komentar na bilo sto vezano za pipse na forumu. mislim da nisam zasluzio bas ovakvu reakciju.

a ako sam ispao nepristojan i bezobrazan u bilo kojem trenutku ispricavam se jer mi to nije bila namjera.
daddy 19.03.2007 u 23:37:21 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
oh boy...

ovo me iskreno nasmijalo. :)))) pametna djevojka, zna kud to vodi...

no, matea....
(oh, boy)
ima jedna sasvim moja, subjektivna, piramida markacije, ocjena.
recimo, da je ocjena "bezveze" za mene najgora moguća ocjena nekoga ili nečega. ona u sebi sadrži određenu količinu bahatosti i propovijedi "s visoka" koja čak ni ne zahtijeva argumentaciju kao u slučajevima kad veliš da ti je nešto "loše". to je, naprosto, "odbijanje s indignacijom".
naravno, dok si balav, lupaš bezveznošću samo tako...i najvjerojatnije nisi namjerno bahat, ne popuješ, naprosto to ti sklizne iz usnica nekontolirano ko slinica dok ispijaš kapućino, a upravo si posjetio čika zubu koji ti je spizdio anestezijetinu života u desnu donju nazubinu. jel...pa se malo slabije kontrolišeš .
dakle, kad nešto sustavno radiš, kad se jebeš s nečim ko konj, i to ne samo ja, već jedna šira družina, tada izuzetno teško prihvaćaš lupetanje.
vjerujte, ovako je bolje, jer da je drukčije, tada ne bi bilo ni šopinga, ni ovog topica, ni foruma ni sajta.
jer sve se, pretvorimo li svoje amigdale u šupčane ekstenzije, može ocijeniti - bezveznim.
tristan 19.03.2007 u 23:48:26 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
"Much Ado About Nothing"

dobro, "bezveze" nije nothing ali
što se tiče debate o "bezveze"
bezveze je, pretjerana je,
šibica zapalila cijelu šumu

i tako se čini bezveze
backdrifter 19.03.2007 u 23:51:41 profil autora
omnomnom
ajmo onda zamisliti :) da je umjesto "bezveze" pisalo:

"pomalo sam uzivljen u cijelu pricu oko novog albuma i u tom kontekstu mi je zasmetalo to sto se najvece priznanje koje dodjeljuje predsjednik svemira moze kupiti (znam, znam, moze se kupiti samo taj komad metala ne i cast i ceremoniju)."

a ja se vise necu razbacivati tom rjecju...

ha? :)

(meni to stvarno mrvicu kvari cijelu fafenstajnsku bajku. kao i samo razmisljanje o razlozima takvog poteza. zelim biti uzivljen u cijelu pricu. i jesam. sto mislis zasto postoje astRInauti?)
mercury 19.03.2007 u 23:54:09 profil autora
dugi vikend u zemlji... 40kn... toliko sam znao dati za knjige po štandovima, a da nisam ni znao šta uzimam...

cijene su stvarno šaljive :)
daddy 20.03.2007 u 00:07:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
makar bi ovo što ću napisati više išlo u play of the day , nema veze...
danas sam direktni krivac što je lucija pala i slomila gornu jedinicu. znam kad se to desilo borščakovoj kćeri da sam to više manje ladno prihvatio.
vraćajući se kući stali smo na kvartovskoj dioni da pokupim nekaj kruha i narezaka. luc je inzistirala da i ona ide, makar mi je išlo na kurac jer vani je potop...pa je odvezuj, zavezuj....
u dućanu je bila fenomenalne volje; vesela, zaigrana, ma super. a dobra i poslušna. super je moja kćer, prejebeno.
na izlasku iz dućana sam joj rekao da ću je sad furati kod sebe naprijed, mada se zna da je to teški prekršaj, al ajd, nema veze, imamo samo par zavoja do gore, nema beda.
dok sam to izgovarao hodala je ispred mene, a ja sam je stizao s usranim kišobranom.
i pičkamumilamaterina...stao sam joj na petu. da, imala je ruke u džepovima...i pala direktno na facu.
ne mogu si to oprostiti. jednostavno ne mogu.
strašno mi je.
i cijelo vrijeme pokušavam na ovom mjestu biti što manje zajedljiv, a što više dobar, makar mi je za danas apsolutno pun kurac svega.
plačem ko malo dijete, puno više od nje.
pička mu materina.
laku noć.
teller 20.03.2007 u 00:21:44 profil autora
predaja ordena odabranoj skupini je za mene, gledajući ovako sa strane, bilo jako fora i dobar način zahvale benda tim ljudima.
Pretpostavljam da će rijetki "ludi ko kurac" kupiti to ordenje te s te perspektive bi mi bilo fornije da je cijena ordena jedno, brat bratu, 100 000 kuna...
gogolj 20.03.2007 u 00:40:41 profil autora
ne želin da ovo ispadne kao dodvoravanje daddyu,
ma zapravo puca mi kurac ko će što mislit..

daddy, drž' se.
daddy 20.03.2007 u 00:51:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
kako danas neću zaspat do 6 najvjerojatnije...nema beda.
dakle, u skorijoj budućnosti imat ćemo daljnju ponudu.
recimo da će bit uobičajenija, al bit će najraskošnija ikada na ovim prostorima. na tome već naveliko radimo.
imamo jedan proizvod/patent koji ja od milja zovem milion dolar bebica i došao sam do njega sasvim sasvim slučajno, tražeći nešto stoto. po meni, bit će jako raširen i izvan naše ponude, po cijelom svijetu. samo bi ja volio da smo prvi ovdje. ne zbog biznisa, nego tak, iz fore.
- - - -
uvijek me zabrine kad skužim da dio ljudi inzistiraju na kanca manca situaciji i ukoliko im samo naznačim demistifikaciju poteza osjećaju se izdani, ko da sam im dudu isčupao iz usta. jebiga, to je tako, i ja i oni će se morati pomiriti s tim.
naime, kako ovdje možeš birat između igranja u pješčaniku i tome shodnog podsmijeha i najnormalnijeg/najčešćeg pitanja "kaj vi postojite" i jednog nivoa koji omogućava kvalitetniju produkciju u svakom smislu - a to me zaista veseli - nadam se da će većina shvatiti kako je i zašto tužno inzistirati na kantici i lopatici jer smo to po svemu prerasli. naime, 15 godišnje iskustvo mi govori da sredine nema, ovdje nema, jer bi je ja odavno s ushitom patentirao.
niš, nadam se da ćemo u svemu tome i nadalje odrastati zajedno. pa bumo videli....
mercury 20.03.2007 u 00:56:21 profil autora
ja sam ko klinac od 5-6 godina napravio sličnu pizdariju:
stari me je furao biciklom kroz grad i meni je zapela noga u žbice pa smo obojica pali... meni nije bilo ništa a stari ovih dana opet troši kreme za bolove u ramenu. ne pomaže mu baš, a i bilo mi je neugodno kad me podsjetio na taj događaj, još više zbog toga što mu se nakon tolko godina stalno vraća stara ozljeda koju sam prouzročio ja (makar sam bio dijete).
dedi, ne brini, bitno da nema trajnih posljedica.
daddy 20.03.2007 u 01:04:16 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
hvala vam dječaci!
jebiga...
gogolj 20.03.2007 u 01:23:54 profil autora
ovi topici uvik odu u 100 pizda materina
pa ću tako reć da sam ja kao četverogodišnjak izbio dva prednja zuba.
sjećam se svega ko da je jučer bilo.. jebena bol, plač i opet jebena bol.
a kako je tek bilo mojoj babi koja me čuvala. nije bila ništa kriva, ali jadnica se živa požderala.
evo, to su te ružne uspomene. ali te ružne uspomene ćemo strpat u jednu kutiju i odnijeti izvan našeg fafenštajna i zapaliti ih.