Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
morsky 09.03.2007 u 22:55:43 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
vidim, stvorila se lijepa navikica srednjovječnih drugova, da petkom navečer čeretaju, pa rekoh, evo nam dvorišća za petkovna druženja.
čumandra 09.03.2007 u 23:40:17 profil autora

Virtualna Mocca za fircigere. Dobro je. Kavu s hladnim mlijekom i deci kisele.
morsky 09.03.2007 u 23:49:07 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
kad si imal dvadeset nisam mogel sanjat, da budemo imali virtualnu Moccu
morsky 09.03.2007 u 23:49:09 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
kad si imal dvadeset nisam mogel sanjat, da budemo imali virtualnu Moccu..
morsky 09.03.2007 u 23:49:46 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
dvaput je dvaput..
goldietrickz 09.03.2007 u 23:51:06 profil autora
pelinkovac dupli, s limunom i ledom, al da bude zvecevo, i casu vode. ak moze. jel 34 sredovjecno? :)
morsky 09.03.2007 u 23:55:12 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
nego kaj, od mača pa nadalje si srednjovječan, osim dju. ona je vrlo zrela za svoje godine, tak da je uspješno postala srednjovječna i ptije mača, zato ima ranopravan status.
čumandra 10.03.2007 u 00:05:34 profil autora

Kaj 34? Pa već si jednom nogom u grobu. Dobro došao.
Mali šankić, kad bu nas šest morat ćemo stati klapski u polukrug da sve stane.
goldietrickz 10.03.2007 u 00:13:00 profil autora
33 jos 5 dana. tak da... nisam jos star. :) ehehehe... klape... da te mogu pismom zvati znam. cijelu.
čumandra 10.03.2007 u 00:14:55 profil autora

Pa nisam baš mislio da ćemo pjevati. Samo stajati. Okej, ti si do sada najmlađi, ti buš čital ostale topike na forumu i prepričaval ih.
goldietrickz 10.03.2007 u 00:16:51 profil autora
hahahahahha... a jebote... umrijecu. aj moze. nek sam negdje i najmladji. sve cu napravit. evo idem vam po cigare. stas ti? plavi walter?
čumandra 10.03.2007 u 00:18:29 profil autora

Eh, danas sam dobio i bugarski i niški mekani Marlboro. K'o da jesi, tenks.
Kaj je Morsky zaspao?
vlado 10.03.2007 u 00:57:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Gdje ste sad?
E Čumandra, ajd mi naprži Sedmoricu mladih.
čumandra 10.03.2007 u 01:09:27 profil autora

Kaj?
daddy 10.03.2007 u 04:04:37 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
....vidi ti njih....
kad prava škvadra dolazi u disko
ovih kaj moraju doma ženama odavno nema.
kaje?
di ste?
eeeeej?
i kaj sad. kog ću sad razbit?
;)
electro cute 10.03.2007 u 05:08:45 profil autora
ja nesmijem tu postat. al pet je ujutro. eniting gouz.
Gospodnetić 10.03.2007 u 18:21:53 profil autora
S hladnim mlijekom i običnu vodu, prosim lepo!?

Kako sam danas ruzno izgubio na turniru...dva poraza i oba puta su mi se ispricavali jer su imali srece...katastrofa.
I onda se vozim doma, taman si idem zapalit joju da malo dodjem k sebi, i zaustavi me pandur s mitraljezom na mostu...
SKoro sam pojel joint od paranoje, a frajer mrtav-hladan...eeee brale, di je pojas, di su svjetla? Ja inace koristim obje stvari al bijah u teskom magnovenju nakon poraza...samo sam uzdahnuo i rekao: Kolko?
Onda frajer vidi torbu sa stapovima, njemu je ziher prva asocijacija puska..
ŠTO JE TO?
Ma ništa...ispo sam s turnira u biljaru...zivcan sam, nemojte kaj zamerit...
A za što igraš...za pare??
Tu sam ga presjeko odgovorom...NE, za HRVATSKU!!
Pogledo me malo cudno, normalno da ne igram za Hrvatsku al on to nece nikad saznati.
Veli on meni pomirljivo: Ok, daj nemoj vise bit tak zivcan. Upali svjetla i vezi se, budi sretan, ustedio si 800 kn.
I pusti me...

dju 10.03.2007 u 19:32:37 profil autora
premalo izlazim, zapravo ne izlazim uopće, a htjela bih.
nemam kad, nema mi tko čuvat djecu, a i da ima, nekako mi ih je žao ostavit, uglavnom plaču za mnom ako nekamo krenem navečer. koliko sam se samo puta vratila s izlaznih vrata, skinula šminku i odjeću za van i navukla na sebe uflekanu trenerku, legla na pod i pustila ih da skaču po meni.
vama je lakše, kad idete van, uvijek vam žene ostanu ležat na jajima, ne opterećuje vas strah da će se malima nešto dogoditi, da će progutati zihericu ili se napiti šampona.

i tako ja izađem dva do pet puta godišnje, kad mi moji roditelji dođu u posjet. oni se razvesele da će provest vrijeme sa mnom, a krešo i ja ih praktički dočekujemo u niskom startu i čim oni na vrata, mi van.

i tako, više puta se pitam imam li pravo na svoje užitke na štetu djece, i štetim li ja njima uopće ako katkad izignoriram njihove uplakane njuškice i odem van?
ima li života za mene mimo obiteljskog?
eto, o tome sam razmišljala na putu u ovaj kružok.

usput, ja bih isto jedan pelinkovac, zapravo može jeger, slutim da će čumi platit ovu turu.
vlado 10.03.2007 u 20:04:47 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa ništa, kad ti djeca krenu izlazit ko tinejdžeri po cijele noći i kad budu jeli nešto puno gore od ziherica i pili nešto puno gore od šampona, tamo negdje između oblačenja tenisica i kaputa, ti brizni u najgori plač...
I oni će, vjerujem, reći: "Ma OK, evo, ostaćemo kod kuće! Ljepše nam se valjat po dnevnoj sobi!".
vlado 10.03.2007 u 20:09:58 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
I ne seri za lezanje na jajima. Ko da je nama svejedno.
vlado 10.03.2007 u 20:10:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Meni red bull votku.
gogolj 10.03.2007 u 20:15:48 profil autora
Pa ništa, kad ti djeca krenu izlazit ko tinejdžeri po cijele noći i kad budu jeli nešto puno gore od ziherica i pili nešto puno gore od šampona, tamo negdje između oblačenja tenisica i kaputa, ti brizni u najgori plač...
I oni će, vjerujem, reći: "Ma OK, evo, ostaćemo kod kuće! Ljepše nam se valjat po dnevnoj sobi!".


:D
:D
a vlado, care!
electro cute 10.03.2007 u 22:16:48 profil autora
meni je rođak popio šampon kad je bio klinac. nije mu ništa, samo studira fiziku.
čumandra 11.03.2007 u 21:09:28 profil autora

To, Vlado, kakvo ležanje njihovo na jajima. Jebote ja još ližem rane od izlaska prijem metar dana, iako se meni zapravo nikud ne izlazi. Inače, Dju, bez brige uzimaj jeger/-e. Ako nisam baš u blizini, tu sam negdje i podmirit ću ceh. Sad me jebe jahu, nemrem otvorit mejl, pa idem malo štetu radit, vrag mater.
dju 14.04.2007 u 19:34:56 profil autora
golemu popularnost foruma (ne mislim ovog, nego foruma kao virtualnog prostora za međuljudske susrete) objašnjavam time da je ljudima na forumima omogućena anonimnost, korištenje je jednostavno i praktično, moguće od doma, iz birca ili s posla, a i u startu nam je lako pucati u glavu, pitati i reći sve što nas zanima, bez uvoda, okolišanja, opravdavanja, em si lako na forumima nalazimo istomišljenike i ljude sa sličnim afinitetima...
zaprav sam hotla reć da smo si mi na ovom forumu samovoljno ukinuli anonimnost - najdeblju od svih krinki iza kojih se čovjek može sakriti - i tako se možda jako zeznuli.
gotovo svi se međusobno poznajemo.
mi prvoborci smo se našli još u veljači 2003.,(možda baš na moju inicijativu? ne sjećam se više), a poslije smo se susretali i odavali jedni drugima i na koncertima.
to nam je s jedne strane omogućilo da se bolje upoznamo i lakše komuniciramo, a s druge nam je strane jako suzilo paletu tema o kojima bismo mogli razgovarati.

kako da, recimo, ja ovdje otvorim neki topic o seksu...
sadrzaj je izmijenio/la - dju u 14.04.2007 u 19:36:08
trixy 14.04.2007 u 20:16:39 profil autora
ulogiraj se kao ujd.
čumandra 14.04.2007 u 21:01:51 profil autora

Bok, Dju!
electro cute 14.04.2007 u 23:35:10 profil autora
ko da svi ne znamo da je to jedina stvar koja te zanima :P ;)

inače, topici o seksu su najgluplji, najdebilniji i najgori nizovi rečenica otkad postoji alfabet, a u tim postovima se ljudi procjenjuju ko što se procjenjuju auti. zlo mi je od toga.
sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 14.04.2007 u 23:35:21
čumandra 14.04.2007 u 23:44:08 profil autora

Ovdje bi bilo fino kada bi se ljudi koji se jako dobro i dugo poznaju, koji uživo pričaju o svemu i poprilično su bliski i otvoreni, odjednom počeli jedni drugima obraćati skroz anmonimno.

Tigar: "Volim kad me krote."
Lavica: "Imam novi bič. Upletena dlaka iz konjskog repa."
Tigar: "Joooooooj! Javim se za deset minuta."

Hoću zapravo reći da mislim da su ovdje neke teme skroz nepotrebne, postoje drugi forumi za to. Nije bitan samo seks, jednako bedasto bi bilo brijati i na zadaćnicu "Prvih deset godina HDZ-a". Drugo je da na forumu ima puno više govornika.
electro cute 14.04.2007 u 23:49:40 profil autora
bilo bi dobro pet godina ništa ne pisat, pa onda opet počet. to bi bilo dobro... na rubu sam da nešto slično napravim.
čumandra 14.04.2007 u 23:51:12 profil autora

Nemoj zakoračiti. Volim te čitati.
Nego - kaj imaš na sebi?