Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 6 7 8 9
 
čumandra 23.02.2007 u 23:01:34 profil autora
jebi ga.
ćirilica, pa još makedonski.
probaj staviti link. nije da se meni ne da, već ne znam, a malo mi je seljački prepisivati.

sadrzaj je izmijenio/la - čumandra u 23.02.2007 u 23:03:05
gogolj 23.02.2007 u 23:05:00 profil autora
čudomix je odlična stvar.

"nek te ne brine to što te tvoja djeca nikad ne slušaju; brini o tome što te ona uvijek gledaju."
Fulghum, Robert

evo taj. i ovaj novi. velim opet, odlično!
matea 23.02.2007 u 23:05:22 profil autora
екаат Matea, Emil и Darko.
Hrvatice iz zadnjeg sela što si tako nevesela.. го пееме рефрено

kaj?

.
i want a verb and you give me a noun
oak 3 23.02.2007 u 23:06:09 profil autora
18.02.2007., nedjeljadva su borrrrra
pa ne svi odjednom pobogu! i stop! prestanite mi slati mailove, ne stižem odgovoriti ni na ovoliko komentara!

koncerat br.1.
besplatni koncert TBF-a u Zagrebu.

nemoguće? ohohohooo!

bio je sinoć.
na Cvjetnom oko 20 sati. niste znali? ko vas jebe. šteta baš. odlični su bili.

debeli se potio ko prase i stvarno mi je žao čoveka, bojim se za njegovo zdravlje, nadam se da se pazi i redovno odlazi na kontrole. no, koncert je bio odličan. a vi niste ni znali za njega.

bilo je jedno, nemam pojma koliko ljudi, jer ne znam to procijeniti... ajmo reć 300 ljudi. onak, moglo se hodat po cvjetnom, mogle su pijane pipi duge čarape i mladenke s naramčastim perikama pretrčati u vlakiću cijeli trgić jedno 28 puta i mogo je frajer na skijama bez beda skijati po betonu. da, bile su maškare, to sam zaboravila reć.

Grad Zagre, glavni grad Hrvatske, miljon stanovnika, pun kurac i sto mladih, i 300 ljudi na beplatnom kocertu TBF-a. određeni je postotak ljudi bio po birtijama, ajmo ne dirat one koji su se doma mazili pod dekicama gledajuć tv ili nedajbože ševili. a ostali?

di su ljudi? jebena inercija.

di ste vi bili? i zašto ne na tbf-u?

kuhano vino cenera. pravi ivent!

koncert br.2.
pipsi u boogaloou
i opet, tko vam je kriv što niste bili.
možda niste imali 60 kuna za bend koji postoji već miljon godina i nikad nije podlegao komercijali. i zvuče ko sto isusa na instrumentima.

mislim da je riper plakao.

bujakaša


- 13:48 - Komentari (6) - Isprintaj - #
rezurekšn!

zakaj je riper plakao? (anspik 18.02.2007. 23:14)

Ovaj blog posvecen je svim blogerima koji su pretrpili i onu ruznu stranu interneta ili ju jos trpe. Naime ukoliko ste pretrpili neugodne situacije vezane uz korisnike bloga te nebi htjeli da se vase iskustvo ponovi nekom drugom iskoristite ovu priliku te nam posaljite MAIL sa svojom pricom te upozorenje na odredeni blog ili blogera potpuno anonimno. Nadamo se punoj suradnji najdrazeg nam BLOGA te eliminaciji takvih psihopata. A ukoliko zelite vasu pricu cemo i objaviti!!! (The Malleus Maleficarum 19.02.2007. 00:00)

pa od sreće valjda :) a ti drugi, obavi si mamu koja te nije naučila što je internet i što su ljudi. ziher ne znaš ni kaj je sex! (marvin 19.02.2007. 00:29)

pardon, OBJAVI si mamu (marvin 19.02.2007. 00:41)

aaa! mislila sam da nije možda i boogaloo bio poluprazan ko cvjetni pa od tuge. (anspik 19.02.2007. 01:46)

boogaloo krcat. mislim da je fakat bio sretan, jer je od početka koncerta bila špica, i nije bila dudooo pjevaj dinamooo atmosfera, što znamo svi da dudek ne voli ;) fakat su bili odlični (marvin 19.02.2007. 19:52)

http://marvin.blog.hr/
dea 23.02.2007 u 23:07:17 profil autora
koji vrag?!
čumandra 23.02.2007 u 23:08:18 profil autora
ma to je dju nekaj prevodila na poljski, a onda su ju opet zdrmali fontovi.
bez brige.
nego, matea, skupljaš li ti literaturu za domaću zadaću?
ove izmjene su fakat za ozbač, nije preseravanje.
sadrzaj je izmijenio/la - čumandra u 23.02.2007 u 23:10:02
oak 3 23.02.2007 u 23:11:18 profil autora
nedjelja, 18.02.2007. VALENTINOVO I PIPSI.....
EJ...ne znam jeli to samo u mojoj glavi ili je doista sve tako divno kako se čini...ovako...14.2...svima poznato kao VALENTINOVO...moj najdraži dečko..iznenadio me na jako ugodna način a to je da me odveo na koncert od Olivera...mislim da ovo valentinovo neću nikada zaboraviti..nije da sam neki posebni obožavatelj Olivera ali jednostavno nisam to očekivala od svoga dečka...ali ..to je bio samo početak...bilo mi je predivno..e sad njemu bolji dio..u subotu sam išla na Pipse sa njim...počela sam ih slušati od kada sam prohodala sam Bojanom i s obzirom da ih on voli često puštati i pjevati postali su i meni dragi..kada su počeli pjevati u Boogaloo moj dečko je izgledao kao najsretnije djete i taj osmjeh jednostavno bilo je toliki užitak gledati da sam ja bila dvostruko sretna....posebno što me veže uz Bojana i Pipse je pjesma poštar lakog sna ali nju nisam našla pa ću staviti ovu koja mi je isto posebna...uživajte...

http://diddlmaniatomi.blog.hr/arhiva-2007-02.2.html




matea 23.02.2007 u 23:12:03 profil autora
baš sam razmišljala o tome kako bi bilo presupač da nabavim one neke knjige njene.
jel žuži ili ova druga sickOOOu?

.
i want a verb and you give me a noun
čumandra 23.02.2007 u 23:15:36 profil autora
ma u svakom novozagrebačkom frizeraju imaš Glorija kol'ko hoćeš. Ne moraš ni iskaznicu imati.
A možeš izmisliti, npr. baba Jelinek i Štulhofer pričaju već o nečemu.
Ali oko Magde treba truda. Toliko različitih pitanja, a samo jedan odgovor zapravo.
oak 3 23.02.2007 u 23:15:40 profil autora
nedjelja, 18.02.2007.
Fafenštajn
….da…fafenštaj kao god okreneš…
ne pamtim kad me zadnji put nešto toliko razočaralo…kao u petak…one pederčine na poslu..
bio sam na razgovoru kod Šefa…i neće me primit za stalno… nakon 5 godina kaj im rmbam i svakodnevno se dokazujem da nisam glup i da radim puno toga bolje neg itko od njih… ispostavilo se da gluplji i nesposobniji ipak vladaju …svaki dan čitam Malu Plavu i kao da mi tek sad doalzi do bulje... stvarno smo Banana država... nije to ništa novo ali…kad osjetiš na svojoj koži…boli jače…

razloga nema… jednostavno…njima je i ovako ok. ja sam na ugovoru i dokle god želim ostat šljakat oni su zadovoljni sa mnom… i ''više nego zadovoljni'' kaže Gnjida.. nekako se baš nisu ni trudili smislit neki pošten izgovor..nego…fafenštaj Miško…ko ti jebe mater…



puklo me.. puklo me to jebeno… fakat sam cijeli taj odjel digao na jednu solidnu razinu…ne kurčim se…ali znam da vrijedim..znam koliko su Oni nesposobniji… ali kaj mi to vrijedi… brijem da je stvar u mojoj prekvalificiranosti… s dvije diplome imao bi plaću veću od ikog na odjelu… i to ih prca u njihove malene mozgiće.. ko da mi iz svog džepa daju…
''crnoj misli kažeš prođi''…i jesam… a meni se o rijetko događa… dopustio sam biti tužan…i slomljen… i cvilio sam u sebi ko zgaženo pseto na autocesti… htio sam leći negdje uz put…i krepavat polagano… sam…

nažalost…baš me poslije razgovora čekalo držanje ispita… 4 sam sata krv vadio sirotanovićima… porušio sam ih pun kurac… onda mi jedan lik došao unutra pa pita…kaj vam je profesore…niste inače takvi…zakaj nitko ne prolazi??? A rekoh …
naručio sam kavu…uzeo break… kasnije su prolazili… navečer me i to pucalo…bilo mi ih je žao… nisu djeca kriva… a jebi ga…

u subotu sam kao i naši purgerski pičići otišao šopingirat ne bi li nove butelje vina koje sam kupio zalizale rane… pa.. i nisam se baš osjećao bolje… sredio sam se tek kad sam postao svjestan da ću navečer na Pipse… 2 ćuke čistog guštanja, 3 bisa, pun Boogaloo, i dobre vibre iz fanovskih grla… sve su svemu jedan od najboljih koncerata pipsa na kojima sam bio….odlično!!!... i sad sam opet ok… nemrem ja dugo bit pod crnjacima…takav sam…



a za sve one kojima se baš svidjela (kako i meni) najavna radio reklama za ovaj koncert Pipsa možete ga još jednom posluhnut na ovom linku… radio reklama Pipsi

trenutno slušam: Rachmaninoff - 1st Movement Cadenza from the Rach. 3

sorry Aibreann ...znam da sam ovo pokrao od tebe ali...



- 15:43 - ajde..proseri se... (7) - ...za obrisat... - #
Ja popizdim samo čitajući ovakav post i ovakve situacije,a nažalost ti moram reć da i znam kako je to... jer se i meni u jednu ruku to isto desilo. (tija 18.02.2007. 16:55)

nepravda. jebena nepravda. stvarno mi je žao. i nadam se da će se stvari ipak s vremenom promijeniti..
što se pipsića tiče...svaka riječ je suvišna. bio si tamo i najbolje znaš kako je bilo:). nenadjebivo. pusa! (urban princess 18.02.2007. 18:59)

koji peh. baš ti dođe da ih poliješ kerozinom i zapališ :D žao mi je ful, ful..ali ti se nemoj prestati truditi niti nadati za nešto drugo, još bolje!! još će oni plakat za tobom kad ih otkantaš radi nečeg boljeg i onda će oni biti u minusu, a sad
matea 23.02.2007 u 23:17:35 profil autora
jedini blog koji je dobar i super je moj.


.
i want a verb and you give me a noun
oak 3 23.02.2007 u 23:23:33 profil autora
Pips, chips & video clips, Boogaloo, 17. 2.February 19th, 2007 by mejs


Jučer smo konačno dočekali prvi zagrebački koncert Pipsa nakon godinu dana kada su u KSET-u promovirali Dokumente, unplugged snimljen u Ljubljani prije dvije godine. Nesretnim slučajem tada ih nisam niti vidio niti čuo, makar se radi o meni najboljem i najdražem hrvatskom bendu. Nije bezveze Dinamo bio prva rokenrol pjesma koju sam znao napamet ;)



No bilo kako bilo, ovaj koncert nisam smio propustiti tako da je 60 kuna danih za kartu (da, riskirao sam kupnju ispred kluba) bilo najbolja investicija još od koncerta Buzzcocksa, prije skoro godinu dana :) Kako je moja generacija izgleda bez ikakve časti i osjećaja, uz sebe sam imao samo jednog kolegu nakon što me je gomila ljudi odbila jer “nitko ne sluša Pipse”. Stigli mi tako do Boogalooa, kupili karte i krenuli prema garderobi. Već je tamo bio ogroman red što je jasno davalo do znanja da su Pipsi daleko od toga da ih nitko ne sluša =) Inače, cijeli prostor je bio u potpunom mraku, valjda zbog austronautske furke. Oko deset i nešto malo se dignula zavjesa (da, kao u kazalištu ^^) i počeli su dolaziti na stage a mi se progurali kroz gomilu da ipak uhvatim neke fotke, što nije bilo nimalo lako. Mislim da su počeli s pjesmom s novog albuma, Gravitacija, ali nisam siguran :) Ripper je oko vrata nosio nekakav displej na kojem su se vrtile poruke narodu, veoma svemirski. Na pola koncerta su dodjeljeni fafenštajnski ordeni za nešto nekim vrlo važnim ljudima :) taj dio nažalost nisam shvatio ali zaključih da je bio jako fora ^^ sve je to dio tog novog svemirskog imidža… Važno je napomenuti da je dodjela obavljena na ruskom, s prijevodom na hrvatski istovremeno. Također je bitno da je Ripper skinuo displej i obukao košulju :))



Odsvirano je puno toga, malo pjesama s Drveća i rijeka, sjećam se odlične izvedbe Mrguda, gorostasa i tata. Uslijedila je Mala fifica s Shimpa pimpa, Poštar lakog sna te Nogomet koji je dakako rezultirao oduševljenjem već oduševljene publike. Nacionalni park nas je još malo nabrijao pa su počele nešto sporije i tužnije pjesme. 2×2 te fenomenalni Narko čija mi je izvedba vjerojatno najbolja live izvedba općenito. Kratko rečeno fenomenalno. Ripperove emocije i povezanost s publikom su bile na vrhuncu :)



Ne sjećam se s kojom pjesmom su završili ali uskoro se vratiše na prvi bis s Porculanom i Na putu prema dole koji mi je bio u redu :). Dakako, “hoćemo još” se čulo i nakon njega pa je došlo i do drugog koji je bio bolji jer je fino zaokružio koncert Bogom koji je savršeno pasao, jedino mi je žao što nije bilo onog doviđenja djela, ak’ se sjećate pjesme.



Oduševljen sam totalno a siguran sam da ću biti i s novim albumom. Možete pogledati još fotografija u potpuno novoj i kul galeriji koju pokreće Flickr photo album plugin.


http://public.carnet.hr/~vvince/muzika/wordpress-2.0.5//wordpress/2007/02/19/pips-chips-video-clips-boogaloo-17-2/
darko 23.02.2007 u 23:32:37 profil autora
sLinkica
electro cute 23.02.2007 u 23:37:56 profil autora
skoro svaki dan vidim kožula tam kod ministarstva. valjda služi civilku u nekom od onih zavoda. sad ću mu doviknit uzavrela atmosfera kad ga vidim :) on mi je dobar, iako nekad piše gluposti.
a pavlov... eh, ja sam pavlova jako volio dok je pisao u nomadu. čovjek je pisao iz srca. nije imao previše talenta za pisanje (al nemam ni ja) al je pisao s guštom. a ovo mi zvuči ko teško preseravanje. i da: KAKAV FAKIN PROG!?!?!?
oak 3 24.02.2007 u 00:15:41 profil autora
nedjelja, 18.02.2007.sreća!!!
17.12.2007. PIPSCHIPS&VIDEOCLIPS - BOOGALOO

PORCULAN

bez tebe sam žedan ja
kraljujem bez žezla sam
na čitavom svijetu
bez nje ja ne žuborim
nema mjesta gdje da taborim
bez nje ja ne vibriram
lomljiv ja sam porculan
žalio se meni bijeli dim
od čistine ja je ne vidim
žalio se meni bijeli dim
od bjeline ja ne postojim
bez nje ja sam nakaza
ohola i mutna prilika
bez nje ja ne pulsiram
lomljiv ja sam porculan
žalio se meni bijeli dim
od čistine ja je ne vidim
od bjeline ja ne postojim
žalio se meni bijeli dim
žalio se meni bijeli dim


Sreća, suze, smijeh, zagrljaj, ruka u ruci, toplina oko srca................ljubav.......ogromna, neizmjerna...
Ponos..

Hvala Vam!



- 18:45 - Tvoje riječi ( 9 komentara) - Tvoj papir - #
Moja omiljena njihova pjesma :) Sjecas se? Sjetila sam te se jucer.. Znala sam da ces biti tamo :) (Cry angel, cry.... 18.02.2007. 20:05)

Mateja mi je kasnije rekla....da je na tu pjesmu priželjkivala da se pojavim pred njom. Nema veze. Bile smo sve zajedno.:))))
Što se koncerta tiče...A KAJ DA TI KAŽEM??????
Smješkam se kao zaljubljena curica cijeli dan.:)))))))))))))))))))))))))))))) (Sve od dana...pa do mraka... 18.02.2007. 22:29)

Baš mi je drago da ste se lijepo proveli...
Nego, jesi ti ugovorila koji spoj za mene? :) (JaNaVi 19.02.2007. 13:01)

prekrasno, tako mi je drago da si se zabavila... :))) velika pusa! (Aibreann 19.02.2007. 13:38)

dođi po još jednu zadaću. :) (beauty queen from mars 19.02.2007. 16:08)

dakle..uživale smo na istom koncertu! lijepo! (zovite_me_britni 19.02.2007. 18:42)

nisam baš s njima na istoj valnoj duljini (Kirshna 19.02.2007. 22:11)

ma ja sam bio oduševljen kaj su bile ''gume na kotačima''..pa to nisam definitivno očekivao!! :)
mogao se složit i ''idealniji'' setlist..al ne žalim se... nakon malo razmišljanja..samo sam ih dvaput gledao u boljem izdanju...prije ne znam koliko godina kad su svirali dal za hsls il sdp na trgu (imao sam akreditaciju pa sam cugo i pričao prije tog s njima..)..i isto tak prije recimo...5 godina..na krku...u crossroadu...kad je riponja cijeli koncert pjevao yayi dok je publika nadrkano pokušavala okupirat njegovu pažnju.. oba koncerta s nekim posebnim nabojem...
ahoj (crkveni mis 20.02.2007. 20:16)

i ja bi.. (*buba* 21.02.2007. 15:08)

četvrtak, 08.02.2007.za D.
HTJELA BIH DA ZNAŠ......

da mi je svaka sekunda provedena s tobom najdivniji trenutak

JER.........

..činiš me sretnom kao nitko na ovome svijetu



VOLIM TE I PONOSIM SE TOBOM!





- 23:33 - Tvoje riječi ( 10 komentara) - Tvoj papir - #
Rasplakat ću se, znaš? Jako je lijepo to. I vi....i baš se sva razmekanim. (Sve od dana...pa do mraka... 08.02.2007. 23:58)

krasno... :) pusu ti šaljem i nadam se da se vidimo uskoro! ;o) (Aibreann 09.02.2007. 00:09)

Kaj je dao neki ispit? Konačno?
Ej, zezam se, ok? :) (lazy daysleeper 09.02.2007. 00:52)

a joj... Ovo mi daje nadu da negdje vani postoji moj D.
Čekaj samo kad mu ja počnem pisati...
PUsek..
I CAN'T WAIT TONIGHT!!! :) (JaNaVi 09.02.2007. 08:07)

lijepo! baš mi je drago da se toliko volite, da ste toliko toga izdržali... dajete nadu nama ostalima. :) (beauty queen from mars 09.02.2007. 12:33)

nema me neko vrijeme, ali vidim neke stvari se ne mijenjaju :) tako i treba. pusa :) (buuuubica 09.02.2007. 21:11)

vidim da se netko sinoć poseksao...:) (crkveni mis 10.02.2007. 11:41)

koji ti je redni broj ulaznice iz boogaloo-a i di je kupljena? mi sutra idemo u shoping. (Darko 11.02.2007. 22:41)

Ko ti reče da je ona kupila? :) Ja recimo nisam sigurna je li kupila. Ali mogu biti draga pa ti reći da sam ja kupila u Integralu i da je broj 873
matea 24.02.2007 u 00:17:31 profil autora

to je linda.

.
i want a verb and you give me a noun
DanMrak 24.02.2007 u 01:05:53 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Vidim Oak je sve odlučio objelodaniti.

Baš se vratih s kave s Crkvenim Mišem.:))))

Linda?!

Dokaži.:)
sadrzaj je izmijenio/la - d_m_girl u 24.02.2007 u 01:12:50
linda 24.02.2007 u 15:00:03 profil autora
dok se ne dokaže nisam kriva :)
lollipop 25.02.2007 u 00:20:16 profil autora
"Alessane, idi uči prste što su nokti! Ja sam vodio bitke i pripremao zasjede na ovakvu terenu dok si ti još brojio hrastove ili što si već radio u Quileji. Prepusti to meni."

Dakako. Zna gazda šta radi.
backdrifter 25.02.2007 u 00:44:57 profil autora
omnomnom
evo, zatvorimo sa 200tim postom. :))
darko 25.02.2007 u 00:59:02 profil autora
backdrifter 25.02.2007 u 01:07:00 profil autora
omnomnom
aaaaaaaaaaaa! sve si upropastio! :)))
ETernal 25.02.2007 u 11:27:32 profil autora
sad do 300.
goldietrickz 25.02.2007 u 15:24:01 profil autora
trixyju big thx za sjajni dvd. super nesto.
bLj4c 25.02.2007 u 20:19:22 profil autora
kako jemoguce doci u posjedovanje dvd-a ?
sto mi je ciniti ?
goldietrickz 25.02.2007 u 20:24:15 profil autora
pa mislim da nije problem. ali evo cekat cemo vlasnika autorskih prava da se javi. ja nit sam snimao nit sam przio. al evo spreman sam przit i dati ti ako si u blizini moje sjajne zupanije Brodsko-posavske. mozda cak i poslati, samo onda neces imati omot. omot je kao i cijeli dvd radio trixy.
backdrifter 25.02.2007 u 20:42:15 profil autora
omnomnom
da da da da da da da

samo da kazem vako javno vamo tamo kako je
trix junak! :)
drzati kameru cijeli koncert dok ga tamo neki jos i ometaju ;) i na kraju u vrlo kratkom vremenu sve to gotovo profi sloziti i jos onda svemirski brzo distribuirati okolo (meni je taj dvd teleportiran!) i sve.

strasno lijepu uspomenu nam je napravio

zasluzuje orden!
bLj4c 25.02.2007 u 21:17:38 profil autora
trixy je li moguce da organiziramo razmijenu ja tebi pivu dvije tri ti meni dvd :)

i svaka cast sto si cijeli koncert snimao ...
goldietrickz 25.02.2007 u 21:36:52 profil autora
da ne bude zabune. ja i trixy dijelimo polovicu nicka. i dobru volju. nisam junak. ne bih mogao drzati kameru u onim uvjetima ni 2 minute. :)
bLj4c 25.02.2007 u 22:47:23 profil autora
znam pitao sam trixy-a..a ako moze neko drugi to prosljedit odlicno..ja sam decko iz utrina :)