Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 7 8 9
 
dju 18.02.2007 u 01:12:53 profil autora
Ovaj koncert zalužuje otvaranje nove teme.
Sve je bilo dobro, baš kako treba.
Svima nam je bilo lijepo.
Pipsi, majstori! U Fafenštajnu ste zavrijedili barem jedan trg s Vašim imenom.
nigerlaver 18.02.2007 u 01:22:40 profil autora
stvarno odličan koncert, skroz su me iznenadili s fuficom i gumama; kak se zove ona pjesma koju su svirali na drugom bisu?, super mi zvuči
nigerlaver 18.02.2007 u 01:30:58 profil autora
"Ako se popneš previsoko, nećeš vidjeti puno. Tek jednu veliku okruglu lizalicu bez štapića. Zato uhvati dobre valove i spusti se Mliječnim putem. Kod plavog grejpfruta skreni desno i izoštri sliku. Vidiš čizmu? Ne na tvojim nogama, idiote, na kugli. E, točno preko puta te čizme, na velikoj sivoj rijeci nalazi se grad... Tamo silaziš. Imam jedan band za tebe, možda im sredimo gažu gore kod nas, ako zasluže."

definitivno su zaslužili,

hvala vam 5 428 puta
DanMrak 18.02.2007 u 01:55:10 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
A joj....ja sad kao nisam kadar davati izjave. Budem sutra. Just few words...Love you guys.:)))))))))
electro cute 18.02.2007 u 02:12:25 profil autora
prejeben koncert, super nova stvar!!!! idem učit, sutra malo više od mene! jeeeeeeeee!!!
tristan 18.02.2007 u 02:23:30 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
svi strahovi oko mase ljudi, slabog zvuka i toplog piva nestali su, porculan je srušio sve, noge, ruke i srca . . .
thomas 18.02.2007 u 03:29:14 profil autora
dobro je Dave rekao:
"Popravak - fun and weird"

skeneri i getoblasteri :)
oak 3 18.02.2007 u 04:15:12 profil autora
hvala svima

divovski kompjuteri
prilicno su sigurni
anica 18.02.2007 u 04:51:09 profil autora
ovaj koncert je stvarno nadmašio sva moja očekivanja!! hvala na presuper večeri!!! Kad je sljedeći koncert???
bLj4c 18.02.2007 u 05:13:05 profil autora
HVALA

-HVALA sto ste mi dali fafestajnsku dozvolu za let :)

ovo je stvar koju nikad necu zaboravit definitvino
sadrzaj je izmijenio/la - bLj4c u 18.02.2007 u 05:20:45
bLj4c 18.02.2007 u 05:15:02 profil autora
cak mi se i mama potpisala :) yoooohuuuuuuuuuuuuu
dju 18.02.2007 u 06:59:48 profil autora
još sam pod dojmom.
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
darko 18.02.2007 u 07:52:50 profil autora
evo, upravo stigoh doma.
dizzy.
spavao sam na parkiralistu u autu. u 6 me probudila policijska patrola. "samo ti spavaj, nemoj voziti" - rekoše i otiđoše.

danas u boogaloo-u sam se osjecao neopisivo ponosno.
javim se kad se naspavam.
...
DanMrak 18.02.2007 u 10:21:27 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Riječi nisu dovoljno jake da kažu kako sam se jučer osjećala. Na stageu moj najdraži band, kraj mene lica meni najdražih osoba, oko nas još hrpa meni dragih lica, perje i konfeti leti po nama....

Predobar koncert!!!

Daddy raspoložen! :)))

Veliko iznenađenje "Mala fufica" i "Gume". Nikada ih nisam čula uživo. Nova pjesma obećava.:)

Još sam pod dojmom. Hodam po stanu i blesavo se smješkam.

Samo PC&V imaju tu snagu!!!!

HVALA!!!!!

Btw. Backdrifter nadam se da nećeš imati trajnije posljedice.:))))Iskupit ću ti se nekako idući put. Aj proms.





sadrzaj je izmijenio/la - d_m_girl u 18.02.2007 u 17:49:04
DanMrak 18.02.2007 u 11:12:42 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
add:

Jako volim "Gavitaciju". Eto.
Josh 18.02.2007 u 11:18:12 profil autora
prokleti kralj
blago vam se...uzivajte
oak 3 18.02.2007 u 11:56:23 profil autora
i nakon svega
na sjednici pansvemirskog povjerenstva
unutar odbora specijalno iniciranog
samo za tu priliku
donesen je jedan jedini i moguci
zakljucak:



bravo daniel biffel , koncertmajstor veličanstvenog zvuka

bravo miljenko bengez , velemajstor svijetla

bravo vlado sagadin , orden, plakat, akreditacije, ali prije svega velika ljubav i veliko srce


bravo goga , pozadinske trupe su funkcionirale i vise nego precizno

bravo darko za odlican monitoring

hvala ivona za veliki trud i posao oko medija
isto tako hvala ozren i hvala dario
bravo branka za jambo i za dodatne medijske servise


naklon do poda i beskrajno hvala forumasima , bez vas sve ovo ne bi bilo moguce







matea 18.02.2007 u 12:27:08 profil autora
plakala sam ko da mi je netko razbio zvečku. od sreće i ponosa zato što je ovo moj bend. aha

ima fotki i fotkica, ali Link

.
i want a verb and you give me a noun
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 18.02.2007 u 12:27:23
DanMrak 18.02.2007 u 12:28:34 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Jebena.:)
backdrifter 18.02.2007 u 12:33:41 profil autora
omnomnom
mislim da cu ja nesto moci napisati tek kad doma dodjem i kad se slegnu jel dojmovi i tak.

puse svima svima svima!
trixy 18.02.2007 u 13:28:41 profil autora
i opet sretan. ali ne i umoran.
fala astronautima što su nam došli. i nevjerojatnom broju forumaša opet okupljenih. pozdrav slovencima. i slavoncima koji su mislili da sam ja slovenac. a onda opalili po njima kad su skužili da ipak nisam. pa pobjegli kad su shvatili da sa mnom u ovom slučaju po tom pitanju nema šale.
slikice (ali samo s druženja) se upravo uploadaju. to s modemom malo dulje traje.
a slika i zvuk se downloada s kamere. butleg je u pripremi ;o)
ETernal 18.02.2007 u 13:45:02 profil autora
ha sto reci?
to je to...

hiiijeeeeeeeee!!!!
trixy 18.02.2007 u 14:01:08 profil autora
evo nas. Link
dea 18.02.2007 u 14:56:08 profil autora
predobro.
možda čak i savršeno?

hvala
Ivan 18.02.2007 u 15:15:07 profil autora
Samo da kazem, super gig, sve savrseno!!
Vecer za pamcenje...


I da, sve cestitke "fafenstajnskim odlikasima" :)

Pozdrav
gargamel 18.02.2007 u 16:03:08 profil autora
prejeben koncert. Nego, jel ima netko setlistu? I, ako mi netko moze sto prije odgovoriti, jel zadnja stvar (treći bis) bio "Bog"?

(pisem izvjestaj s koncerta pa ne bih htio zajebati)
gargamel 18.02.2007 u 16:35:12 profil autora
Evo i izvještaja s koncerta kod mene na portalu Link
Ima fotogalerija u tekstu, ali se moze i zasebno gledat na Link

Eto
matea 18.02.2007 u 16:48:22 profil autora
evo nas. Link

.
i want a verb and you give me a noun
zappan 18.02.2007 u 17:35:10 profil autora
još malo fotkica za sve fanove koji nisu imali fotić sa sobom na koncertu:

Link
sadrzaj je izmijenio/la - zappan u 19.02.2007 u 00:29:13
lollipop 18.02.2007 u 18:18:30 profil autora
jako mi se svidio zastor. jako.
light je bio odlican.
odabir pjesama prije koncerta...pa, .. al identicno ko da sam ja playlistu radila.
ona nova stvar na kraju...nevjerojatno herclich. very flaming lipsasto. zakon zvukovi. kraj malo mushy, al ko za inat tu pjesmu nisam snimila (snimala sve nove da ih napokon mogu slusati :) ) - opet jedna koju hocu, a nemam. nadam se da je trixy izdrzao do kraja.
okupili smo se SVI, stvarno svi, that was very nice. till next time. a cak sam uspjela i jumbo vidjet.

steta jedino sto me sat prije koncerta posjetila crvena neman. uvijek je tako.
oak 3 18.02.2007 u 18:29:44 profil autora
Scena

18.02.2007 17:49

TRIJUMF Zagrebački rock sastav oduševio dupkom ispunjen klub Boogaloo predstavivši nove pjesme
Raspjevani Ripper briljirao, a Emil Tedeschi DJ-irao


Autor Željka Vuković





I najveći optimisti ostali su zabezeknuti na sinoćnjem koncertu Pipsa, u nevjerici gledajući krcatu dvoranu Boogaloo kako frenetično pozdravlja svoj omiljeni bend i njegova frontmena Dubravka Ivaniša Rippera. Bila je to fenomenalna večer s Ripperom, koji je ovaj put uspio razoružati i svoje najžešće kritičare, vješto ih pridobivši na svoju stranu.
Premda ga rijetko viđa, negdašnjeg kralja Zapruđa i Utrina publika očito nije zaboravila, a tu je i cijela sila nekih novih klinaca...

Dobri stari hitovi
Show je otvoren s još svježom Gravitacijom, no odmah su se Pipsi prebacili na dobre stare hitove, ispalivši čitav šaržer provjerenih uspješnica, ne zaboravivši ni svoje rane radove, poput “Male fufice” ili pak “Gume na kotačima”.

U trenu se pod kišom konfeta uzburkala rasplesana publika, a uz ciku i vrisku poletjelo je i perje... Ozarena lica bio je i pjevačev kum, poznat i uspješan hrvatski poduzetnik Emil Tedeschi, kojega oštar nos za biznis očito ni ovaj put nije prevario. Stoga je, nakon showa, sebi dao gušta i znalački se uživio u ulogu DJ-a.

Ako je to i bio neki ispit, Pipsi su ga položili s najvišom ocjenom. Neki su, doduše, potajno priželjkivali i “Dinamo ja volim”, premda su znali da je to nemoguće.

Rezervna himna
No imaju zato Pipsi svoju rezervnu himnu, “Nogomet”, koji je u publici jedva dočekao i Ripperov imenjak, Dubravko Merlić, pokazavši kako je jedan od velikih fanova benda, prepustivši džentlmenski stolac svojoj supruzi, Željki Ogresti.

I tako, uz red dobre pjesme i red ovacija, gotovo dva sata prošla su kao tren. A nezasitna publika, dakako, traži još. Vraćali su se, stoga, Pipsi još dvaput na pozornicu, okončavši svoj klupski spektakl u laganom, fajruntskom ritmu uz “Na putu prema dole”, premda su, kako sada stvari stoje, nakon dugo vremena opet na putu prema gore.

Njihova sljedeća postaja je Amerika, u kojoj će ponovno u studiju Davea Fridmanna peglati novi album. A što se Zagreba tiče, čekamo poziv za Dom sportova...

www.vecernji-list.hr