Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 7 8 9
 
electro cute 19.02.2007 u 14:50:02 profil autora
pitam ja darka na msnu jel se otrijeznio a on će: morsky je pio, a on mi je skoro pa idol... pa sam i ja
dju 19.02.2007 u 15:28:47 profil autora
trix, taj je članak oak već stavio na 2. stranici ovog topica.
sviđa mi se hadžin tekst o koncertu.
goldietrickz 19.02.2007 u 15:54:23 profil autora
svima pozdrav. oooogroman broj forumasa i veliki broj ljudi na koncertu. meni je taj boogaloo ko prostor inace bezze. koncert je bio... a ne znam. meni bio bolji onaj u djakovu.:) da je tamo bilo grijanja i malo bolje akustike bio bi savrsen. i u boogaloo su se ljudi tolko laktali da sam htio izac prije kraja. jebote. znam... to je koncert i tu ne treba sjedit i ocekivat veliku pristojnost... al ovo... inace meni su highlighti bili dodjela ordena, gume na kotacima i popravak. stvar je prejebena. ja sam stao. prvo mi nije bilo jasno. onda sam tako prestojao otvorenih usta a malo sam i zasuzio. fak. koja stvar. koji bend.
moro sam brzo bjezat kad je gig zavrsio. steta. anyway. svima pozdrav. opet. posebno filipu, johnnyu i vladi. nisam se sa svima upoznao nije mi bio momenat za smetnju drguima u uzivanju u showu. jer ovo nije bio samo gig. bio je dobar show.
Ivan 19.02.2007 u 16:22:26 profil autora
citam sve ovo, i kvragu, mogu jos samo dodati da sam neobicno ponosan sto sam bio u boogaloo-u u subotu.
bas mi jedan poznanik prica kako ipak nije isao, iako je prvo mislio..i pita me kako je bilo... I ja ne znam kako da mu objasnim sto se dogadalo tu vecer..jednostavno sam ostao bez rijeci pokusavajuci objasniti neobjasnjivo..

Pozdrav
markos 19.02.2007 u 17:06:51 profil autora
Mene je u petak pocela hvatati gripa i u panici da ne zavrsim u krevetu dan prije koncerta progutao sam tone lekadola i lupoceta i vitamina C i raznoranih pizdarija. Ono, kvragu sve, OVAJ koncert necu propustiti. I nisam zavrsio u krevetu, ali sam si svejedno sjebao koncert. Boli te glava, misici malaksali, temperatura te drma, dim ti smeta, grlo te boli, naguravanje te smeta, "nemos' pit pivo i antibiotike" ti ide na kurac i... ukratko, gripo - picka ti materina.

To na stranu, bilo mi je lijepo. Puno dragih ljudi koje nisam dugo vidio, puno dragih pjesama i pripadajucih lijepih, sretnih i sjetnih emocija, puno ponosa na "moj" bend i na ljude koji su se popeli na pozornicu, puno osmijeha na novim stvarima ("da, to ce definitivno biti dobar album").

Sad, svi redom spominju savrsenu svirku, ali meni se bend na par trenutaka nije cinio tako savrseno uvjezbanim kao inace. Ne znam, mozda su to samo bile posljedice halucinacija izazvanih s previse tableta, ali na Rositi i Dan, Mrak meni se cinilo kao da su se na par trenutaka potpuno raspali. Vjerojatno je to ipak bila samo gripa, jer sve drugo je bilo prejebeno dobro. Volio bih cuti audio zapis ovog koncerta, da ga odslusam zdrav... nadam se da postoji...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
matea 19.02.2007 u 17:22:41 profil autora
skenere i getoblastere doma ostavi Link
mislim da je ovo mila goga što se čuje kako pjeva.

a pjesma je genijalna. jedva čekam studeni ili kad već.

.
i want a verb and you give me a noun
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 19.02.2007 u 17:26:07
DanMrak 19.02.2007 u 17:25:54 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Je, je....Goga je pjevušila. I na moj zabezeknuti pogled samo se zagonetno osmjehnula.
Sve zna. Svaku riječ.:))))
backdrifter 19.02.2007 u 17:44:59 profil autora
omnomnom
mislio sam se kao nesto raspisati vamo tamo ali nema smisla. umjesto toga...


svaki put mi je sve teze i teze napustiti zagreb (ljude).


...

hvala svima na svemu. nezaboravno iskustvo.
e da - DM djevojko, nema frke, sljedeci put ti mene nosis! ;)))))
backdrifter 19.02.2007 u 17:47:27 profil autora
omnomnom
album će biti fafenstastičan!!!
DanMrak 19.02.2007 u 17:48:00 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ok....nadala sam se da će biti lakše. Nema veze....ojačat ću ja do nekog novog giga Pipsa.;)
backdrifter 19.02.2007 u 17:53:34 profil autora
omnomnom
mozda smrsavim koju kilu pa ce ti bit lakse. :)))
sucker 19.02.2007 u 17:54:55 profil autora
moj frend ekonomist je bio sretan jer je na stageu vidio svog idola emila t.
moj cimer je bio sretan jer ste svirali fuficu i gume.

a ja? ma ja sam samo bio sretan.
backdrifter 19.02.2007 u 17:55:25 profil autora
omnomnom
i da... četveročlana posada iz rijeke dala je značajan doprinos izvršavanju misije Boogallo 17! proud to be astRInaut! :)

do sljedeće!
Josh 19.02.2007 u 18:13:41 profil autora
prokleti kralj
mrzim vas.
ali volim vas sve.

jooooj
Filip 19.02.2007 u 18:55:21 profil autora
fuck. gledam video klip sa dodjele ordena i teku mi suze.
kakva savršena večer!!!
ne mogu opisati kako mi je drago što sam vas opet vidio ljudi moji dragi. upoznah još puno forumaša i još mi je draže zbog toga.
jebiga, ne znam što još napisati. al znam da sam presretan. zbog benda. zbog svih nas forumaša. zbog svih onih koji su u subotu bili u boogaloo.
popravak !!!! wow!!!!

moj je broj 6. ponosan vlasnik ordena Predsjednika Svemira. eeeeeeeeeeeeej-s!

p.s. nadam se da se vidimo opet što prije!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 19.02.2007 u 18:55:56
guargamelwskij 19.02.2007 u 19:10:22 profil autora
u subotu na koncertu ja sam bio doma...
gogolj 19.02.2007 u 19:13:09 profil autora
ups, krivo
i to je dobro
sadrzaj je izmijenio/la - gogolj u 19.02.2007 u 19:15:12
guargamelwskij 19.02.2007 u 19:16:13 profil autora
ma bio sam u bugaluu...
znaš onu doma je najbolje...
a ja sam bio doma...
u bugaluu jel? :)
DanMrak 19.02.2007 u 19:16:53 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
ZAGREB - Popularni zagrebački bend Pips, Chips & Videoclips svojim su nastupom u subotu, nakon podulje koncertne pauze, oduševili zagrebačku rock publiku i klub Boogaloo ispunili do posljednjeg mjesta.

Ripper i ekipa odradili su, komentirala je oduševljena publika, jedan od najboljih koncerata, a uz stare stvari, kao što su “Poštar lakog sna” i “Nogomet”, odsvirali su i pjesme s još neobjavljenog albuma, koji bi se na tržištu trebao pojaviti krajem godine.

Pipsi su koncert otvorili “Gravitacijom”, a nastavili sa pjesmama “Mrgud, gorostas i tat” te, između ostalih, “Mala fufica, Gume na kotačima” i “Plači”. Da se nakon nastupa može govoriti o povratku Pipsa u velikom stilu pokazala su i tri bisa, a oduševljena publika o koncertu će još dugo pričati. (jl)

www.jutarnji.hr
gogolj 19.02.2007 u 19:18:10 profil autora
da, skužio sam pa se ispravio
super baš :)
matea 19.02.2007 u 19:41:44 profil autora
sutra će bit nešto na exkluzivu. pa ćemo gledati

.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 19.02.2007 u 21:33:21 profil autora
omnomnom
sad se smanjio broj ljudi koje nikako da upoznam. ipak...
nikako da upoznam slovence (prezime me otkriva hihi), gogu, a i dea nam se nije javila (il je?)... volio bi i covjeka arhimeda upoznati. i cumandri ruku stisnut. eto. da.

al ima vremena jel...
matea 19.02.2007 u 21:39:46 profil autora
porculan Link


.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 19.02.2007 u 21:45:17 profil autora
omnomnom
ovo su bas tizeri. kad se uzivis stane. hihi.
dea 19.02.2007 u 21:55:29 profil autora
nije vam se dea javila. jer je bila u transu. i još je. :)

a dodjela ordena je bila predobra i meni nije jasno kak se vi na stejđu niste rasplakali. :)
backdrifter 19.02.2007 u 21:59:24 profil autora
omnomnom
jer ne plaču u društvu. :)
matea 19.02.2007 u 22:03:46 profil autora
fju, znači nije dea ona curka koja me, u najintimnijim trenucima između mene i svemira, prekinula u buljenju u prazno. otišla je nakon što je skužila da baš ništa neću reći naglas.

.
i want a verb and you give me a noun
tristan 19.02.2007 u 22:45:00 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
evo sličice sa slovencima...i ripperom

Link
DanMrak 19.02.2007 u 23:01:04 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja još uvijek nemrem doći k sebi.

Lebdim.

Ni gravitacija me ne drži.;)
slowpulse 19.02.2007 u 23:19:38 profil autora
Da se i ja javim s kratkim: genijalno je bilo

P.S. Dečki, jedan od vas ima tajnu obožavateljicu. Dobio sam poruku sa pitanjem tko je tako presladak na jednoj od slika