Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 27.01.2007 u 14:45:01 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne mogu vam uopće opisati koliko me nervira cijela strka oko cvjetnog.
Nemojte me krivo shvatiti, jedino smisleno u ovom trenutku jest objaviti Vidrićeve stihove, pohvale za AF. Kasnije ću odgovoriti i na pitanja...
No, znate zašto me sve to nervira?
Ja mislim da je Bandić kriminalac i štetočina najgore vrste. Od početka.
I uvijek kad bih kritizirao njega, svi bi me napadali u društvu, sa dva argumenta:
1. on bar nešto radi
2. svi bi na njegovom mjestu radili isto

I sad će svi ti majmuni, fino, uredno, se ići slikati i protestirati na cvjetni (jebe se njima za vidrića), osim toga, nije ovo prvi put da netko kaki po cvjetnom, zar ne...
A gotovo je, davno je gotovo, boli Bandića piša za ljude, njemu se naprosto jebeeeee... Jer on zna da ima posla sa masom. Sva ta masa pojedinačno, kad dođu jedan po jedan, imaju svoju cijenu. I Bandit će ju platiti, nije bed.
Frajer jaše Zagreb poput onog umjetnog bika, znate? I fakat se uvježbo, ne pada, nikako...
Vidjet ćete iduće izbore. Frajer koji mu izađe na megdan ispast će smiješan već svojim izlaskom... Jer, šta je on napravio? Ništa. A Miki je čudo, kaj ne.
Devedeset posto ljudi koji su danas bili na cvjetnom će kroz neko vrijeme biti složni, vrlo složni u jednoj stvari. Oko jebenih dotepenaca.
Jebena, prokleta malograđanština.
I majstor svih malih građana, AC Milan Bandić.

Odgovorimo na pitanja:

Zašto bismo rekli Adieu rodnoj kući Vladimira Vidrića?
- Zato što vas je bolio kurac za neke druge rodne kuće.

Zar zato što je privatni interes jači i važniji od javnog dobra?
- Ma ne, nema to nikakve veze. To je kao kad skužite da vam se dijete od 18 godina drogira... Postoji izlaz, al GDJE SI BIO 18 GODINA???

Zar zato da stvarajući novo uništavamo i rušimo tradiciju i ljepotu starog?
- Nije li to trend u zadnjih 15 godina?

Zar zato da krupni kapital postane još krupniji?
- Ovo postaje smiješno. Ne, nego da protok love kod Mikija bude stalan.
 
Zar zato što se ne poštuju Propisi  i Zakoni?
- Da. Propisi i Zakoni se NE PROVODE. Vlada zakon jačega.

Spasimo kuću Vladimira Vidrića, sačuvajmo Cvjetni plac!
- Aha. Dobro. Može, ako svi skupa dođete pred kulturni centar u Dubravi, da probamo spasit malo veću kuću od Vidrićeve.

PS Nemoj slučajno da Daddy ili lijepa Urša nešto krivo shvate.
Sve su to lijepe inicijative nad kojima se čovjek zamisli.
I popizdi, pa piše glupe postove.
čumandra 27.01.2007 u 14:53:03 profil autora
vlado, devedeset posto onih koji su danas bili na cvjetnom neće uskoro srati protiv dotepenaca, već samo zato kaj je među njima bilo oko trideset do četrdeset posto ljudi koji ne seru protiv dotepenaca.
kao što niti devedeset posto dotepenaca neće sjebati zagreb, jer su osim veće zdjelice u njemu pronašli još nešto.
sadrzaj je izmijenio/la - čumandra u 27.01.2007 u 14:53:43
vlado 27.01.2007 u 15:05:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mozemo mi pricati o postotcima, svakako.
Ali, covjece, gadi mi se to.
Kreten satire cijeli grad vec... koliko, jebote...
E, al ako je centar grada, onda je frka.
Znas li ti, novozagrepcaninu (a i ja sam novozagrepcanin, heh) kolika je rata kredita s kojim je izgradjen Bundek?

Ma gle, ne bi trebalo da se pjenim...
O cemu se ZAPRAVO radi?
Placam takve jebene namete, poreze, prireze ovom gradu, da je to strasno.
S tim parama smo vec trebali imati ZET robote koji te odnesu na zeljenu lokaciju. Nit taj Bandit nesto radi, nit sve to ima smisla...

Sori za ovo oko dotepenaca, mene odmah stomak zaboli.
Ko se jednom opece...
čumandra 27.01.2007 u 15:13:38 profil autora
ne znam, vlado, ali znam kolika će mi biti rata kredita za veći stan ukoliko poželim ostati u ili oko kvarta, a upravo zbog tog bundeka.
i zato se nadam da bilo čija rodna kuća neće postati metafora, jer onda nema šanse ni za centar u dubravi, nema šanse za ništa.
i točno, upravo cvjetni je već jednom sjeban, ali zar mora samo urša raukar sazivati proteste?!