Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
daddy 25.12.2002 u 19:46:43 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
pravila igre su u mom dnevniku od 25.12.'02.
zomri 25.12.2002 u 20:04:54 profil autora
Moj prijedlog (pored klasicnih za najbolje/najgore albume/knjige/filmove) je recimo glasanje za najdogadjaj godine te za najbolje albume ex-yu izvodjaca.

daddy ne skontah dobro: je l mi trebamo ovdje slati svoje liste ODMAH ili kad se otvori (odobri) tema?
daddy 26.12.2002 u 13:06:13 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ne, prvo samo predlažemo teme, a kasnije ćemo pod izabrane teme i glasati.
simon 26.12.2002 u 23:29:57 profil autora
Osim onih koji bi se vjerojatno nalazili u NoMadu da još postoji (dakle, pored Zomri-evih prijedloga još i najglupani, najheroji, najkazališne predstave, najglumac/glumica), moji prijedlozi bi bili:
*naj-glazbene novine godine
*naj-sajt godine (glazbeni/filmski/literarni i općenito
*naj-marka odjeće
*naj-mjesto za izlaženje godine (moguće slight komplikacije zbog toga što smo odasvud, "sa svih strana svijeta", al možda ne bi bilo loše)
*naj-poser (ne "pozer") godine (primjerice kolosalni javni istupi Majkla Đeksona)
*naj-mjesto za ljetovanje godine (obavezno navesti i zašto!)
*najočekivaniji album iduće godine (hmmm...dobro, barem drugi i treći)
*naj-glazbeno/filmsko razočaranje godine
*naj-popstar godine
*naj-quote godine (citati, citati...)

+ siguran sam da ima još pregršt zanimljivih "naj"-eva, al trenutno mi ne pada ništa na pamet, pripisujem to overdose-u oblatnama, a, srećom, ima vas još mnogo ovdje, pa, please, have a go!

++ ipak počasno mjesto "naj"-eva zaslužuju naj-singl/album/bend/film/knjiga.
dju 27.12.2002 u 11:25:15 profil autora
mislim da ta naša lista neće bit relevantna ni u kojem smislu i ni za što. jer koliko je to nas pogledalo istu predstavu ili pročitalo istu knjigu, bilo na istim koncertima ili kupilo isti cd u zadnjih godinu dana? malo nas je, al smo vrlo različiti, pa treba dobro razmisliti na kojem polju naši pojedninačni glasovi nešto znače. sad ispadam partibrejker, al nek baci kamen na mene onaj tko ima protuargument.
daddy 27.12.2002 u 12:00:09 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dobro, dju, pa tako je to i u "superrelevantnoozbiljnim" glasanjima. otkako janica nije sportašica univerzuma (4 olimpijske medalje) 2002., a ne neko tenisko nedonošče, mislim da i mi na forumu možemo malkice olabaviti. ipak je i forum i naše glasanje samo razonoda i - zajebancija. (najgenijalnije mi je da j.k. nije dobila 100% glasova u hrvatskom izboru. možda ona osmorica koji su najboljima smatrali brkljačićku i vlašićku naprosto ne gledaju skijanje, čak štoviše - nisu uopće gledali olimpijadu!)

Izmjenio - daddy u 27.12.2002 12:04:29
jelena 27.12.2002 u 12:24:34 profil autora
jeste, dju je stvarno donekle u pravu. prvo, sto smo mi iz razlicitih gradova, pa npr. kako glasati za 'naj' mjesta za izlaske? knjige, filmovi, muzika... bit ce tu svasta... razmisljam o nekim svima zajednickim temama. svi papamo!? pada mi na pamet dorina sa ledenim punjenjem. mozemo otvorit glasanje za 'naj' slatkis. eventualno, za 'naj' godisnje doba, 'naj' mjesec u godini, 'naj' doba dana. a, cemu to??? ajd, mozda se vise ljudi ukljuci u takvo sto nego sto nas je sada na forumu. ma, postavite bilo kakva pitanja. nacice se valjda za svakoga po nesto.

Izmjenio - jelena u 27.12.2002 12:26:43
radovan 3. 27.12.2002 u 12:34:11 profil autora
ma ok, u svakom jajetu lezi neka dlaka ako je dobro potrazis, al ko da nas nesto kosta da vidimo kak ce to izgledat. a makar i ispalo glupo...
jelena 27.12.2002 u 12:38:48 profil autora
e, mozemo glasat za 'naj' rubriku na sajtu. za 'naj' almost famous-a, 'naj' pling-plong-a, 'naj' nekoga iz fight club-a. te su nam teme valjda zajednicke!?
mozda 'naj' forumasa? ili ne...
lollipop 27.12.2002 u 14:29:53 profil autora
bravo jelena - ovo za rubrike, a bome i ono sto se tice slatkisa :)))
daddy 27.12.2002 u 19:22:02 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ljudi, moj prijedlog je bio fakat jednostavan: kako smo NA KRAJU GODINE, treba (okvirno) izabrati najbolju mjuzu film i knjigu PROTEKLE godine. a najbolji keks možemo birat kad hoćemo. htio sam samo da u okviru tih tema preciziramo što hoćemo. ako će ovo lutanje potrajati, ja ću svoje predložiti, a vi kako hoćete.
pri predlaganju nastojte da sve skupa ne liči na ispunjavanje spomenara pod odmorom...pliz!
jelena 28.12.2002 u 02:10:13 profil autora
missunderstanding. sorry!!!
evo ja predlazem da izaberemo 'naj' cd s muzikom iz filma. moze?
daddy 29.12.2002 u 22:43:21 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ovako predlažem; ništa specijalno ni inovativno. naime, mislim rezultate linkat na razne adrese na netu, pa trebamo biti koncizni:
najbolji album 2002. hrvatski/strani
najbolji song hrv/strani
najbolji spot hrv/strani
film godine (samo nehrvatski, naravno)
knjiga (sugerirajte želite li i hrvatske ili samo strenđere)
osoba godine hrv/strana
predlažite 3 kandidata. prvi fajfa 5, drugi 3, treći 1 bod.
momčad na forumu koja nije iz hrvatske (veseli me što ih ima!) nek se ne nađu pogođeni što sam stavio samo opciju hrvatski/strani. u svakom drugom slučaju stvar bi se razvodnila i previše proširila. mislim, možemo predložit i sve kategorije i za područje bivše juge, al odmah upozoravam da topic koji nema najmanje 20 postova različitih osoba nećemo uzimati u obzir.
ajd' razmislite još par dana o ovome, pokušajte mi još štogod sugerirat, pa da krenemo!
trixy 30.12.2002 u 21:01:26 profil autora
stvarno je dubravko oteo rippera!!!

pa zar ćemo oponašati večernjakovu ružu? pa svaki zadnji časopis i emisijica na teveu imaju top-liste svega i svačega.

meni se osobno osobito vrlo jako sviđaju dju i jelenini prijedlozi. obožavam dorinu s ledenim punjenjem! apsoštrumfno podržavam za 'naj' rubriku na sajtu za 'naj' almost famous-a, 'naj' pling-plong-a, 'naj' nekoga iz fight club-a te obavezno 'naj' forumasa godine
daddy 30.12.2002 u 22:36:32 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da, naravno. sjajna paralela s večernjakovom ružom. eto, primjerice, možemo tako i thoma yorka usporediti s mineom jer, bože moj, i jednom i drugom govance smrdi. a ti si pljunuti ljubo česić rojs jer ćeš baš kao i on nekom svom dragom zaželjeti sve najbolje za novu godinu. ja sam isti huljić, obojica sviramo klavijature...itd., itd.....ponekad treba shvatiti da nije bit u stereotipu upitnika, već u (ne)očekivanosti odgovora. dosada je u nama, a ne u pitanju. pitanje je vrlo često dobro. odgovor, naprotiv - rijetko.
bdw, tako jadno i malo sudjelujete u almost famous da je i hrvatska kinematografija za njega pravi gigant.
oak 30.12.2002 u 23:15:34 profil autora
ja glasam za album godine;



almost ravnopravno; beck "sea of love"; badly drawn boy "....fish"; doves "the last broadcast"; the flaming lips "yoshima..."; coldplay "rush blood in.." (sigurno sam nešto bitno ispustio, ali' tko će bit pametan za cijelu 2002.godinu?
lollipop 31.12.2002 u 00:52:48 profil autora
da, kad cemo predlagat kandidate? (valjda kad se ustanove rubrike, jelda)

brisem komentar koji je bio ovdje
naime, poslusah 2. album (radi se o Mobiju)
opcinio me svojim rijecima (tv), ali ne i muzikom, blje

i jos jednom kazem da podrzavam jelenin prijedlog za najforumskije stvari, jer ipak nam je to svima zajednicko, desavalo se protekle godine, a i kao sto smo zakljucili, sve skupa je to zekapeka pa necemo sad oko toga ne znam koliko lupat glavom u zid (ili ako vi razmisljate na drugi nacin, poducite me! :) )

Izmjenio - lollipop u 31.12.2002 12:36:46
waiter in his 60s 31.12.2002 u 17:42:05 profil autora
album godine:

1. tori amos: 'scarlet's walk' --5 pts
2. coldplay: 'a rush of blood to the head' --3 pts
3. alanis: 'under rug swept' --1 pt


Izmjenio - waiter in his 60s u 31.12.2002 18:14:40
waiter in his 60s 31.12.2002 u 17:51:06 profil autora
song godine:

1. death in vegas: 'hands around my throat' --5 pts
2. coldplay: 'the scientist' --3 pts
3. u2: 'electrical storm' --1 pt
waiter in his 60s 31.12.2002 u 17:56:24 profil autora
spot godine:

1.tori amos: 'a sorta fairytale' --5 pts
2.death in vegas: 'hands around my throat' --3 pts
3.royksopp: 'poor leno' --1 pt
waiter in his 60s 31.12.2002 u 18:09:07 profil autora
song godine (domaći)

1.svadbas: 'prekrasan dan' --5 pts
2.pun kufer & arsen: 'na balkonu' --3 pts
3.gibonni: 'libar' --1 pt
waiter in his 60s 31.12.2002 u 18:28:19 profil autora
ups, sad mi je tek sinulo da će valjda biti
ustanovljeni posebni topici za svaku od rubrika, ovako bi nastupio opći metež
ako je tako, sorry
daddy 31.12.2002 u 20:09:06 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
sretna ti nova, prijatelju! stvarno si nevjerojatan. čuj, odavno bi otvorio topice da mi se većinom ne čini kako sam "dosadna i neoriginlna budala". pa se ne bi štel gurati, se razme...čekam, primjerice, da vi glasate ZA MOJ IZBOR za AF (kaj je -je, ja sam odabrao. pola toga ništa ne vrijedi, al sam htio da se nešto dešava na sajtu, pa makar i loše), ha ha...ili recimo, sjajno je da biramo prva 3 od 5 kandidata FIGHT CLUBA. a kaj se tiče forumaša godine, biram tzv. bananafisha kojeg smo izbacili jer je bio drzak. eto, moj glas njemu!
waiter in his 60s 31.12.2002 u 21:10:31 profil autora
šta da kažem, udarilo me vince nakon ručka ;)

sretna nova i tebi i svima tvojima, kao i
svim ostalim forumašima; sretno vam sve po
spisku
trixy 31.12.2002 u 23:04:50 profil autora
daddy, ne daj se!
možda zanovijetam previše, ali sve za kvalitetu (nema odmora dok traje... obmana?)
odabir najforumaša će bit najteži izbor. imam za početak barem top10 kandidata a među prvima su waiter, dju, electrocute, oak, jelena, hadzo... težak izbor zaista
oak 01.01.2003 u 01:44:12 profil autora
sretna 2003.godina!

waiter in his 60s 01.01.2003 u 15:53:29 profil autora
ne znam, meni se nekako ne sviđa ta ideja o
biranju najforumaša

možda je to zbog mog strogog katoličkog
odgoja, ali ne vjerujem u takve stvari -
uvijek netko završi povrijeđen
simon 01.01.2003 u 16:10:52 profil autora
Ima li boljih dana od ovih sada za "naj"-eve, sad kad smo malo već odmaknuti od svega?
Can't hurt to try, rajt?

Drugim riječima, daddy, prereži vrpcu, gentlemen start your engines!