Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
inga 04.12.2006 u 23:39:40 profil autora
Link

rasti sjeme hojlala ti ces biti ljubica
vlado 05.12.2006 u 08:53:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne razumijem uknjiženje blogova, iskreno.
Netko je negdje izjavio da izdavaci nove pisce traze na - blogu?!
Mislim, skužit čovjeka koji dobro piše pa ići raditi s njim je OK, ali objavljivat sadržaj blogova u knjizi... Ne znam baš.
Izdavači su mi jasni, jeftino dobiju materijale, samom "piscu" je već sama knjiga nagrada, postoji kanal kojim se ta knjiga može izreklamirat, a možeš računati i na kupovinu od pedesetak virtualnih prijatelja, kao i na njihovo prisustvo na promociji...
inga 05.12.2006 u 12:16:06 profil autora
drito
electro cute 05.12.2006 u 17:46:43 profil autora
inoslav bešker je sve samo ne car. vjeruj mi.
dju 05.12.2006 u 19:07:48 profil autora
ja sam apsolutno za ukoričenje blogera. naravno, onih koji su dobri.
zašto?

zato što si onda tog dobrog blogera knjigom izdvojio iz mora ostalih (koliko ih je ono trenutno u hrvatskoj? pedeset tisuća? sto pedeset tisuća?) koji nešto trkeljaju i zagađuju mrežu svojim piskaranjima, a sve zbog uvjerenja da njihovu priču još nikad nitko nije ispričao.

zato što je teže spalit knjigu (tj. čitavu nakladu od nekih 1000 komada) nego arhiv nekog bloga (i zamisli jos da bloger nema back upa)

zato što će još dugo živjet konzervativna sorta čitatelja koji će u ime užitka u pisanoj riječi uvijek radije držat knjigu u rukama nego laptop.

zato što je knjiga bila, sad je, i još će dugo ostati simbolom intelektualnog prestiža, o čemu - među ostalima - svjedoče i glasno i eksplicitno artikulirane želje tih bologera koji svi odreda imaju književnu ambiciju i gore od nade da će im netko prepoznati talent te ih ukoričiti.

inga ga je spomenula - i moj favorit je drito konj i ako njega edo popović objavi u ljevaku (a rekao je da najvjerojatnije hoće), baš ću se veselit.
onda ću moć kupiti dritovu knjigu i poklonjat dragima za rođendane, a ovako samo mogu u mailovima slat link na njegov blog.
eto ti mojih nekoliko "zato".

sadrzaj je izmijenio/la - dju u 05.12.2006 u 19:09:33
dju 05.12.2006 u 19:15:44 profil autora
bologer, poklonjat...
brzopleta sam, a ne nepismena (tješim se)
Depressed 06.12.2006 u 09:11:31 profil autora
@electro: Znam da je Bešker toliko ugodna osoba da mu se ljudi ne žele približiti na manje od kilometra, ali njegovi tekstovi u novinama su jedini koji me iskreno nasmiju.
lollipop 06.12.2006 u 10:24:19 profil autora
nešto slično ko ripper, hihihi :)) (vlada fama)
vlado 06.12.2006 u 12:22:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma kog briga za Beskera, meni su super njegovi tekstovi.
electro cute 06.12.2006 u 17:18:36 profil autora
blago vama.
gogolj 13.01.2007 u 20:28:08 profil autora
Nije ovo Amerika
...

- Dobar dan, tehnička podrška, ovdje (izmišljeno ime koje daju svojim retardima)
- Dobar dan, (korisničko ime), meni net ne radi
- Samo malo, sad ćemo vidjeti u čemu je problem. Eto, posl...
- Jebem vam mater
- Molim, gospodine?
- Rekoh jebem vam mater. Milu.
- Ali gospodine, moj šef...
- Jebem i njemu mater.
- Ali gospodine, servis sada ne radi, serviser nije ovdje. Kad serviser dođ..
- Kad se serviser vrati, molim vas, recite mu da i njemu jebem mater.
...

drito konj
teller 17.09.2007 u 22:42:13 profil autora
darko 28.11.2007 u 22:55:54 profil autora
Nije blog, ali je biserje.
copy-paste s drugog foruma. (profiltrirano)


Ovo su pisma hrvatskih, bosanskih i slovenackih tinejdzera koja su upucena casopisima tipa OK, Bravo i sl. Njihovi problemi su iskljucivo seksualne prirode...


Kupali smo se zajedno i on je svrsio u vodu.. Mogu li ostati trudna?

Sa deckom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno koristim pilulu.
Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala momka s kojim sam takodjer stupila u intimne odnose. Moje je pitanje da li moram uzimati jos jednu pilulu, jednu za decka, a drugu za kolegu sa faksa?

"Pomozite molim vas, stalno mi na kiti ispod glavica nesto bijelo! U potpisu : Sokol "
Odgovor : SOKOLE, OPERI GA!!! (Ovo je doslovan odgovor!)

Imam 12 godina i ljubila sam se deckom. Poslije smo se "trljali "
preko hlaca... jel mogu ostat trudna???

Imam 16 god, spavala sam nedavno s deckom i cula sam da do 18 god himen ti ponovno naraste.... koliko mu vremena treba?

Spavam s 2 decka, da li ovaj prvi dok spavam s njim moze skuziti da sam ga prevarila?

Imam 13 god i pokazujem pi**u deckima u wc i jako mi je neugodno jer imam veliki crveni prist tamo dole... kako da se rijesim prista???

Moze li ginekolog skuziti da mastrubiram.....?

Hoce li moji roditelji skuziti da vise nisam djevica....?

Je li istina da masturbacija izaziva neplodnost.... ?

Prijateljica mi je rekla da ako se istusiram nakon sexa necu ostati trudna.... jel to istina...?

Imam 13 godina i nedavno sam spavala s rodjakom u istoj sobi (na odvojenim krevetima). Mogu li zatrudniti?

Vise mi je tipova sa partya reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svsavaju u mene. Sada sam trudna - da li to znaci da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta?

Zadovoljavala sam se olovkom i toliko sam se zanijela da sam je gurnula prejako i malo sam krvarila? Da li je to bio moj prvi sex?


Imam redovan seks sa deckom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uvecao a menstruacija mi kasni cetiri meseca. Da li to znaci da sam mozda trudna?

Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju pusim *****. Da li sam homoseksualac? (Odgovor: Ne, ti si biseksualac)

Spavala sam s deckovim bratom, da li se to smatra varanjem?

Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s deckom niti spavala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?

Ja i prijateljica smo se jucer s dva decka mazile i ljubile na krevetu.. Danas cijeli dan imamo vjetrove! Jesmo li trudne???
Odgovor: Mozda ste se samo graha najele...

Samozadovoljavala sam se s Barbikom uslijed cega je Barbiki ispala glava i ostala "unutra"... sto da radim? Molim vas, ne saljite me ginekologu...

Imam 16 godina i imam decka s kojim imam intimne odnose. Muci me što on voli da mi gura grlic boce tamo dolje. Moje pitanje je da li mi je decko alkoholicar.

Uvijek kad se tusiram okrenem tus prema sebi i to mi jako pase, da li sam normalna???
Odgovor: A kak bi se drugacije mogla tusirati?

Primijetila sam da na reklamama za uloske uvijek bude neka plava tekucina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?

Imam 13 godina i postat cu tata. Uvijek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca skole i u mene su se zaljubile sve osmasice.
Pomozite!
dea 29.11.2007 u 13:36:02 profil autora
"Imam 16 godina i imam decka s kojim imam intimne odnose. Muci me što on voli da mi gura grlic boce tamo dolje. Moje pitanje je da li mi je decko alkoholicar."

wtf?
sadrzaj je izmijenio/la - dea u 29.11.2007 u 13:36:41
rosita 29.11.2007 u 13:42:09 profil autora
to sam cula vec prije i umrla od smijeha...
jednostavno nije moguce da netko zivi funkcionirajuci na toj razini (ukoliko se to uopce moze nzv razinom).... veliki looooooooooooool