Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 28.09.2006 u 22:55:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A gdje je pod f)?
electro cute 29.09.2006 u 00:55:37 profil autora
i meni je to najneshvatljivije... kak može bit hipersenzibilan, a ujedno i stabilan?
vlado 29.09.2006 u 21:39:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"f) komunicira: - vibracijama, kontaktno - radio valovima, bezkontaktno - svjetlošću, kraće udaljenosti (udaljenosti do jedne sekunde) ) - emotivno"

To sam mislio pod f)
electro cute 30.09.2006 u 14:11:44 profil autora
aha. meni ovo baš nije jasno. ak je neko hipersenzibilan za sve, onda sve mora bit savršeno da bi ujedno mogo bit emocionalno stabilan. ili?
vlado 30.09.2006 u 17:35:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ha, cuj... Tako zvuci, ali...
Hipersenzibilnost i emotivnu stabilnost ne pokusavam uvrstiti u jednadzbu danasnjice i pogotovo ne u ovom stupnju covjekovog (mog) razvoja.
Prema njima se odnosim kao prema terminima iz... elektronike, recimo.
Pazi, mangup o kojem govorimo nema ni pluca?!
No, moze se biti hipersenzibilan, ali i emotivno stabilan, naprosto se radi o kvalitativnim pomacima u zivotu, "lakmusu", "filteru", mozda i "lijevku"...
Otkako sam dobio dijete s vremena na vrijeme se cudim kako su mi neke stvari potpuno nebitne, a kako su neke stvari za koje nisam znao da postoje - bitne. Cudo je kako me moze zabrinuti jedna mala hunjavica u najsladjem nosu na svijetu, dok sam na sveukupni odlazak u kurac okoline u kojoj zivim sve vise ravnodusan.
electro cute 30.09.2006 u 19:24:58 profil autora
vlado, to bi značilo da su pojmovi "hipersenzibilan" i "emocionalno stabilan" promijenili smisao, i poprimili novi. ukoliko je to točno, onda je uopće bespredmetno koristiti takve izraze. npr i za bića 700 000 hiljada godina od nas gravitacija na zemlji će postojati. samo što će ona imati drugačiji odnos prema njoj. al ja imam jedan odnos prema gravitaciji, i kad kažeš gravitacija meni taj pojam ima određeno značenje. pretpostavljati kako će se takva bića odnositi prema njoj je metodološki nekorektno. bilo bi jako lijepo kad bi onda morski, ili tko već sastavlja anketu, pojasnio odnos tih bića prema terminima "hipersenzibilan" i "emocionalno stabilan".eto, samo mi je to nejasno.
al uglavnom kužim šta hoćeš reć, nema frke. ;)