Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
matea 17.05.2006 u 19:19:55 profil autora
tak.
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 17.05.2006 u 20:57:38
electro cute 17.05.2006 u 19:41:48 profil autora
...smiješna intelektualna grupica s foruma obitelji PipsChips&Videoclipsa koji si umišljaju kako su nadmeni jer im tako govori njihov unutarnji osjećaj za KUŽENJE glazbe i ocjenjivanja svijeta oko sebe osim njih samih...


što je najtragičnije ja smisao ove rečenice uopošte ne shvatam. onak, malčice mi je nepismena, ne?
btw čitam kako neki kažu da je mm u biti andjelo j. pa vi vidite. al tekst je mnogo smešan.
backdrifter 17.05.2006 u 19:51:09 profil autora
omnomnom
btw čitam kako neki kažu da je mm u biti andjelo j.


to bi objasnilo nepismenost
:D
zomri 17.05.2006 u 20:14:08 profil autora
"Prepametnim, a zapravo pseudo intelektualnim. Oni svojim komentarima i topicima rade male kružoke istomišljenika koji pucaju od ironije kad komentiraju i omalovažavaju naš rad i činjenicu da smo statistički najčitaniji nezavisni pop kulturni portal u Hrvatskoj 8izvan opesga T Portala, Vipa, Mintora, Iskona i Indexa."

i ja sam statistički najljepši dečko u sarajevu izuzmemo li manekene, glumce, pjevače, 8anovog malog šemsu što se stalno igra u stejšani, onog bricinog što izlazi u kolobaru i tarika, babo mu prije rata bio konobar u evropi, a danas ima ćevabdžinicu na hridu.

za zabavu, umjesto ukrštenice, pronađite sve tipfelere u gornjem citatu. ;)
inga 17.05.2006 u 21:46:34 profil autora
lijepo je to sto nas mm dozivljava kao obitelj.




krampus 17.05.2006 u 21:58:16 profil autora
Slatkiću, zamijeni PCVC s Dop i možda bude jasnije, al opet sumnjam. Jurkas je shizofreničan, al ni u jednoj svojoj silly personi nije pismen. Ne znam šta je strašnije: da je sve to on ili da ih ima još.
sadrzaj je izmijenio/la - krampus u 17.05.2006 u 21:59:34
krampus 17.05.2006 u 22:25:03 profil autora
Ispričavam se na brzopletosti. Nisam vidio da naprijed piše "intelektualna".
electro cute 18.05.2006 u 01:47:07 profil autora
mm nije jurkas, ipak. iz pozdanih izvora doznadoh.
matea 18.05.2006 u 01:53:56 profil autora
ko je uopće to rekao..

.
pusa lurkerima
electro cute 18.05.2006 u 03:10:39 profil autora
ja sam tam dole to napisao kao neprovjerenu informaciju. jebote.
gargamel 18.05.2006 u 09:23:41 profil autora
Jebote, sta ste makli o cemu se radi. Morao sam preko Googlea tražit tko je M&M. Prvi put vidim taj Dop magazin.

Nego, mene ozbiljno zanimaju dvije stvari:
1. "Autor: Marijana Mikulić + ostali"-Tko su ostali? Jesu li ostali opće poznati, pa sam ja glup?
2. "Oni ne mogu razgraničiti u svojim skučenim glavama kako je DOP Magazin apsolutno slobodan medij neovisan o bilo kakvim utjecajima i boli ih činjenica da smo itekako izdržljivi, čitani i uspješni u domeni pop kulturnog magazina i dnevnika, koliko se to u Hrvatskoj može biti."-Koliko se to može biti čitan i uspješan u Hrvatskoj?

Ako neko zna neka i meni otkrije.

trixy 18.05.2006 u 10:22:53 profil autora
matea, daj vrati čitav tekst.
ja ni preko gugla to ne mogu nać.
backdrifter 18.05.2006 u 10:41:44 profil autora
omnomnom
backdrifter 18.05.2006 u 10:53:29 profil autora
omnomnom
Link

evo rijeseno
trixy 18.05.2006 u 11:48:26 profil autora
presmiješno. pogotovo nastavak. koliko frustracija na jednom mjestu.

imam momka s granom od 23 cm


mwahahahahaha
inga 18.05.2006 u 11:59:30 profil autora
E seratora, Marlbora mi moga iz džepa izvadi...



johnnykola 18.05.2006 u 12:00:44 profil autora
sta je bilo!? reci!
da se podsetimo:)
Link
krampus 19.05.2006 u 20:34:20 profil autora
Pročitajte.
Link
inga 19.05.2006 u 22:48:42 profil autora
veoma uljuden komentar
johnnykola 20.05.2006 u 00:36:01 profil autora
sta je bilo!? reci!
u onom tekstu marijane sto ga je
sacuvao google naletih na darkeca
kujundzica. bas ga neki dan spominjasmo
u nevinom (kolega s faksa - neva:) stanu dok
smo ucili a.i.. darkec je bio bubnjar
pesimistic lines-a, benda koji je
u sarajevu postojao za vrijeme opsade
i malo iza. momcic je, kao i ja,
glabanao, pohadjajuci dobrinjsku
gimnaziju i stalno je imao konflikte
s nacionalistom koji nam je
predavao kemiju. naime, tada je darkeca
zanimao samo bubanj, a ovaj ga je konstantno
handrio s cinjenicom da je u pse-a
oznaka za fosfor p, zato sto fosfor
p-p-prrrzzzzziiiiii.:) kod vas drzavni
ispit ili kako vec, kod nas nacionalizam i segregacija
u skolstvu. juuuuhuuuu!!!!!!!!!!:)))))))
sucker 20.05.2006 u 02:54:16 profil autora
a i taj državni ispit je smijurija teža. žali bože para&truda&vremena.
gogolj 20.05.2006 u 09:41:54 profil autora
znaš što je smijurija?
smijurija je bolognska reforma
studenti nemaju pojma što treba radit, što mogu a što ne mogu, kolko im bodova treba i kako doći do njih,koje će zvanje steći nakon tri završene godine, kako upisati još dvije i sve to skupa, ali najironičnije od svega je što profesori znaju još i manje od studenata
a ima i onih, a to je većina, koji su nastavili po starom sistemu i nimalo ih ne jebe ta bolognska r
ukratko - katastrofa

dakako, ima bolognska i svojih prednosti
mislim da se više neće moći studirati 15 godina kao što je to činio gospodin đapić.
neće biti nikakvih prebacivanja predmeta, vucaranja predmeta s prve godine sve do četvrte pa kad se sjetiš to riješavat
nema kampanjskog učenja, što je mene dodatno pogodilo, jer bio sam ukleti kampanjac u srednjoj
neprestano nekakvi zadaci, masu kolokvija, ne položiš tri puta kolokvij ne možeš izaći na ispit, čeka te kao komisija, ne prođeš komisiju kao pao si godinu, ma svašta, svašta
backdrifter 20.05.2006 u 13:09:53 profil autora
omnomnom
studiram na (cek ovo se malo odmaklo od teme ovog topka, ne? - mah) faksu koji je poceo sa programom prilagodjenim 'bolonji' (prije 4 god) i koji je samo cekao da se to i sluzbeno uvede u hr skolstvo. poceo sam studirati tada i sada sam apsolvent. ovogodisnja generacija je naravno prva koja studira od pocetka na nacin kako to nalaze bolonjska reforma. e sad -

kao prvo sada ispada da starije generacije ne studiraju po bolonji i nece imati nove nazive i neke druge pogodnosti. imali smo gotovo identican program samo sto su sada svi kolegiji jednosemestralni (tak da je ono kaj smo mi zvali engleski jezik sada engl jez1 i engl jez2), imali smo identican nacin bodovanja, u ovoj godini cak i pisalii izlagali brdo seminara (to bi trebao biti jedan od vaznijih novih featurea - aktivnije sudjelovanje studenata na predavanjima), itd.
osim toga vrlo je interesantan nacin na koji su bolonju nasi dragi profaci shvatili. profesori kao nadbica uopce se i nisu prilagodili promjenama. oke znam da je to tek pocetak al jebemu misa ak nece i za pet godina situacija bit ista. evo recimo na primjeru tih seminara - gotovo svi profaci su seminare shvatili kao nesto sto ce njih rasteretiti. price s pocetka godine o tome kako cemo na predavanjim raditi puno zanimljivih i korisnih stvari i kako ce se ocjena stjecati na samim predavanjima a zavrni ispit biti samo 30tak posto ocjene (sto podrazumijeva redovitu prisutnost na predavanjima i isto tako redovito ucenje ali na kraju i lakse polozen ispit) u praksi se nisu ostvarile. sve se na kraju svodilo na izlaganje seminara i gotovo nista drugo se nije radilo. par iznimaka je bilo ali ni to nije bilo TO.
ima tu jos puno toga - recimo ona utopijska ideja da bi profaci trebali biti blizi studentu koja je barem na nasem faksu mission impossible itd.

sve ovo sto sam naveo postaje jos tragicnije zbog cinjenice da je sam program naseg studija prilicno dobar.

mislim da je za promjenu ovog stanja potrebno docekati novu generaciju mladjih profesora koji se lakse prilagodjavaju promjenama. iako naravno da nije sva krivica ni na njima. ovo sto kazes da nitko nema pojma tocno kak to sve treba izgledati - za to je kriva neka druga ekipa.

inga 22.05.2006 u 22:31:31 profil autora
Prof. dr. sc. Mladenka Tkalcic Prodekanica za reformu i uvođenje novih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci i Doc. dr. sc. Rajka Jurdana - Sepic Prodekanica za nastavu Filozofskog fakulteta u Rijeci gostovati će na tribini koja će se održati u srijedu, 24. svibnja 2006. godine na Filozofskom fakultetu u Rijeci (Omladinska 14, soba 212) u 13.00 sati

Gošće tribine potaknuti će raspravu na tragu najčešćih studentskih i nastavničkih pitanja, komentara, sugestija, dvojbi i pritužbi koje su se pojavile tijekom prvih godinu dana provedbe bolonjskog procesa.

Raspravljat će o problemima kao što su:
- informiranost studenata i nastavnika o principima i ciljevima bolonjskog procesa
- prednostima i nedostacima kontinuiranog rada studenata
- usklađenosti ECTS bodova sa zahtjevima kolegija
- promjenama koncepcije ispita i uspjeh na ispitnim rokovima, itd.

Prije početka izlaganja studenti Filozofskog fakulteta izvesti će kostimirani umjetnički performance na temu Bolonjskog procesa.

Tribinu organizira udruga za razvoj visokoga školstva „Universitas“ u okviru projekta «Razvoj sustava za unaprjeđenje kvalitete studija na Filozofskom fakultetu Sveučilista u Rijeci» uz potporu Nacionalne zaklade za znanost, visoko školstvo i tehnologijski razvoj RH.

Pozivaju se svi riječani i oni koji se nađu u srijedu (24.5) u Rijeci da posjete tribinu.
backdrifter 22.05.2006 u 22:48:12 profil autora
omnomnom
zvuci dobro. vidjet cemo.