Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
backdrifter 29.04.2006 u 17:25:44 profil autora
omnomnom
ja na jadnom 2.1 sustavu koji sam dobio na poklon - jbl creatures
i to me lagano ubija u pojam jer mi glazba tolko znaci a nikada nisam nista ozbiljnije nabavio. nisam neki zagrizeni audiofil i bio bi sretan sa jednim obicnim integriranim pojacalom (pocetni model marantza, nada, cambridge audia sasvim svejedno) i par malih kvalitetnih zvucnika (kef, AE, mission - stagod...)
nemam prenosni mp3 plejer. kad sam u pokretu u biti mi dobro dodje da nista ne slusam. malo predahnem... :)

sad vi ak hocete...
gogolj 29.04.2006 u 18:48:41 profil autora
prenosni mp3 plejeri su sranje, koji će mi to kurac, slušam sve drugo oko sebe i čujem svakakvih zanimljivh zvukova, ma boli me kurac i ako svira žak dok sam na ručku u menzi i ako u busu vozač sluša katolički radio, bolje je tako..
a što se tiče tih programa ja sam valjda totalno zaostao, uostalom nije mi ni bitno koji je program, spržim si nekakvu kompilacijicu pa slušam na liniji, često se i autom vozikam pa mi je i tu bitno što svira, a u autu opet jedini ja imam kazetar dok svi drugi piče cde, opet ja zaostao, ma zaboli me, nabavio sam si kazetu od haustora - ulje je na vodi za 10 jebenojeftinih kuna, pa tu je i fred astaire kad se zaželim discofrienda i supermame, pa sam si presnimio dokument, pa premotavam i točno znam kad počinje neka pjesma i volim to, ma ne mijenjam ja kazetar za ništa..
arhimed 29.04.2006 u 20:22:23 profil autora
schneider linija sa surroundom, stara 4 godine. nema mp3 player. već je pomalo izraubana... i ja zaostajem za modernom tehnologijom.

za slušanje vinila imam staru, ali dobru gorenje liniju.
Depressed 29.04.2006 u 21:19:52 profil autora
Najčešće slušam na poslu s laptopa na slušalice AKG od kojih 600ak kuna. Ostalo vrijeme slušanja mi je u autu, na kenwood mp3 playeru i zvučnicima koji su izgleda dobri jer svašta čujem...
Mixam na nejjeftinijm monitorima na svijetu koji se zovu M-audio i na slušalicama AKG240s koje dodju nekih 120 eura u Beču i služe mi da me obavijeste ako imam neko gadno krčanje koje su takozvani monitori propustili pokazati....
Preko dana slušam mjuzu s drugog kompa koji ima kompjuterske zučnike samsung sa drvenim subwooferom.

Sve u svemu, pomalo jad i bijeda...ali iako sam prilično opterećen opremom, nisam neki audiofil, jedino želim bolje monitore i bolje zvučno tretiranu prostoriju gdje radim...što se tiče muzike mogu ju slušati na sve što ima koliko toliko širokopojasni output i ne distorzira previše čujno...dakle boomboxovi i kazići otpadaju, a otpadaju i linije quadro od 17Wata PMPO....Televizor mi je mono i nemam namjeru kupiti bolji...ikad.
puki_vk 29.04.2006 u 22:27:46 profil autora
klasika - winamp. dok nisam kupio mp3 player trudio sam se ignorirati okolnu buku jer sam strašno netolerantan prema glazbi koju ne volim(mea culpa...)
backdrifter 29.04.2006 u 22:39:10 profil autora
omnomnom
hardware, puki, ne software...
gargamel 30.04.2006 u 10:10:05 profil autora
Ja 99% slušam usput na Discmenu (Sony). Kod kuće jedino ako nešto radim na kompu, pa onda uz to stavim nešto odgovarajuće. Pomalo još slušami u autu, ali to je uglavnom radio jer nemam CD, a ono što imam na kazetama sam čuo već previše puta.
Jedini problem sa slušanjem usput imam zbog toga što većina albuma ne traje jednako dugo kao moj put do posla, pa ili završe prerano, a onda mi nije gušt slušati par pjesama s nekog drugog albuma pa slušam izabrane s već preslušanog. Ili su predugi albumi, što je veći problem jer mrzim ne preslušati do kraja, makar sam većinu onoga što imam već preslušao najmanje dvadeset puta.
puki_vk 30.04.2006 u 15:03:27 profil autora
(a znam, al sram me) - ajde, na kompu. toliko opcenit cu ostat.(ok, zapravo sam prozujao pa se izvlacim).
matea 30.04.2006 u 15:18:03 profil autora
ja slušam na svom šafliću s lijepim sony sluškama i kompjuterskim zvučnicima vulgaris i nekom kretenskom i jadnom cdplayeru

.
pusa lurkerima
zomri 30.04.2006 u 17:43:18 profil autora
takođe JBL Creature 2.1. do sad u ove zadnje 3 godine me jako dobro služio, makar ne bi škodile i kakve poluprofi slušalice do 100 marona, zbog radi komšija...
electro cute 01.05.2006 u 00:14:45 profil autora
ja većma muziku slušam u pokretu. kod kuće sve manje i manje. kad si nabavim nešto pristojno onda ću slušat.
slowpulse 02.05.2006 u 09:48:59 profil autora
u pokretu: rio karma + sennheiser mx550
doma: line out s kompa spojen na neku philips srednja žalost liniju (tata osvojio na kolu sreće)

ovo doma planiram zamijenit ... problem je šta sadašnji setup nije dovoljno loš da bi se požurio s tim
sadrzaj je izmijenio/la - slowpulse u 02.05.2006 u 09:50:47
zv 06.05.2006 u 17:07:52 profil autora
to do: svaš
ja ne kuzim kak uspijete na monitore slusat? imam najnoviji samsung, ali nema tu opciju...
backdrifter 07.05.2006 u 00:58:38 profil autora
omnomnom
kupi sony
;)
Vanja 22.05.2006 u 03:26:22 profil autora
Dok sam u uredu - sa svojih flat Moonsoon zvučnika, a u stanu, autu i pješice - sa iPoda, jedan te isti kojeg samo kvačim na changer u autu, staru Piooneer liniju doma te na svoje slušalice za u uho...

Slažem se sa Pukijem - ne toleriram baš svakakvo smeće oko sebe, već se povučem u svoj ugodni kutak, a Gogolju kapu skidam ako mu je prag tolerancije baš toliki :)