Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 18.12.2002 u 10:47:09 profil autora
dobro, ajde, pretjerujem, znam da pretjerujem ali...
danima se ništa ne događa. jako malo ljudi šalje postove. letargija? predbožićna depresija? poledica? mutirane čekinjaste svinje iz svemira? što je razlog tome, što, što?
a ni mene neće bit skoro jer idem doma na praznike, a komp ostaje u zg.
možda preživim, možda...
waiter in his 60s 18.12.2002 u 12:16:39 profil autora
i ja sam to htio primijetiti...
trgnite se malo, ljudi, jel' vam toliko
teško složit 2 rečenice dnevno?

ako se nastavi ovakva suša ja se selim na
neki stimulativniji forum, već imam neke
stranjske na umu
vlado 18.12.2002 u 15:06:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh eh i meni se takve stvari vrzmaju po glavi... Sve je spalo na forum, nema vijesti, nema update-a, nema novog FC-a, Almost Famous, mislim, nema dnevnika, al' to smo dogovorili... Forum ispada jedina rubrika ovog sajta. Malo me cudi, naviko sam od Pipsa na malo vecu profesionalnost... Ipak smo tu jer nas zanima rad banda kojeg volimo i stujemo...

Dakle, saljem poruku odgovornima iz internet-birokracije:

P O S T A J E D O S A D N O.

Izmjenio - vlado u 18.12.2002 15:06:23
daddy 18.12.2002 u 17:01:49 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
3 tjedna nemam ni jedan dan odmora, a tako će biti skoro do 1.3.
da ste tako pažljivo kako se legitimirate pratili sajt i moj dnevnik, znali bi da sam to najavljivao mjesecima unatrag. ne znam da li ću uopće imati božić i novu. tek toliko.
nemamo se što ispričavati.
pozdrav svima.
waiter in his 60s 18.12.2002 u 17:19:39 profil autora
ja ne zamjeram ništa odgovornima, strijelice
svojih kritika upućujem isključivo forumašima

da citiram one starice na uglovima s otvorenim knjigama:

'probudite se!'
electro cute 19.12.2002 u 11:27:28 profil autora
daj daddy pa svi mi znamo da si zaposlen čovjek i da imaš sad pametnija posla od surfanja netom i uređivanja sajta. al neki ljudi uopće ne sudjeluju na forumu. ima nas desetak ko nekad na gestbuku (s tim da je gestbuk bija takva intimnainterna forma a forum nije).
danima se ništa ne događa. eto to me ljuti. jesu li vam svima riknuli modemi?
trixy 19.12.2002 u 12:01:15 profil autora
netko radi, nekome se neda. ne možeš inzistirati da se spontane stvari dešavaju samo zato da ih bude.
bit će tema, sad je takva, predbožićna / pred novogodišnja / zatim poslijepostprazničnodepresivna sezona.
linda 22.12.2002 u 22:48:25 profil autora
evo ja se vracam nakon male stanke. malo me skola jebala, bas je bila generalna frka. al sad je sve iza mene hvala bogu...i tako..nemojte se salit. ne umire ovaj sajt. ima nas malo al smo jaki
jelena 22.12.2002 u 23:13:41 profil autora
imala sam sedam radnih dana ove sedmice. sve kontam sutra subota, a ono ponedjeljak. sve mi se poremetilo.