Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
trixy 22.02.2006 u 11:37:44 profil autora
najbolji gig do sada.
svaka čast biffelu, bolji zvuk na koncertu pipsa još nisam čuo.
nove pjesme su fenomenalne, sad se još samo treba strpiti do izlaska albuma. a to je teško.
vrućina mi nije nimalo smetala, jedino mentalitet publike (za koji sam mislio da neću doživjeti na koncertu pipsa, al eto...) koji kada krenu laganije (ili nove-nepoznate pjesme) ne može začepit! na žalost slušao sam kako se cure spremaju na koncerte hladnog piva i letu štuke, umjesto da slušam riječi novih pjesama.

hvala vam puno svima. i vama na gore i vama dole. cveteki su zakon. pa čak i pod prijetnjama batinama od redara.
zomri 22.02.2006 u 12:21:11 profil autora
sinoć mi stiže sms s giga od jednog neforumskog zg prijatelja, inače blago rečeno rezervisanog prema pipsima: "jeben je ovo bend!".

sad odo plakat.
radovan 3. 22.02.2006 u 12:47:05 profil autora
radovane, radovane zemlja ti se radovala! ovo je stvarno bio The Koncert.
nove stvari, a ostala mi je u sjecanju ona "teroristi placu" su, pre(jebene, dobre....), jedino sto sada treba cekati i cekati da budu na nekom nosacu zvucica! i, da naravno, svaka cast biffelu, jer i moje laicko uho je primjetilo da je to bio najbolji sound u ksetu koji sam ja chuo!
heja, heja pipsi!
markos 22.02.2006 u 13:36:42 profil autora
Fantastican koncert. Bend raspolozen, izuzetno uvjezban i siguran (jedino je Bajka bila malo slampava, eventualno jos i Dan, Mrak), bubnjara nisam do sada cuo, ali me odusevio, bozanic i dino + sinec na gitarama odlicni, odlicni, zde i borscak standardno dobri, Dudo vedar i nekako neuobicajno opusten, nakon, cini mi se, pocetnog grca (nervoza od premijere novih stvari?), pun pozitivne energije. Bog me rasplakao, to mi se nije desilo na nekom koncertu jos od Balasevica i '94. Hvala vam na tome. Repertoar dobro slozen, nove stvari kao poslastica, neka ulaze u uho na prvu (jurij gagarin i hrvatica, uz vec otprije poznatu rasturacinu "onaj kojeg nema") a za neke cemo pricekati album (ima li kakvih naznaka kad bi trebao izaci?). U svakom slucaju, nove pjesme daju realnu osnovu nadati se da ce Pipsi nastaviti sa dosadasnjom tradicijom po kojoj je svaki novi album bolji od prethodnog.

P.S za Vladu i Kjuta i podjebavanje na racun juicea. Imam auto i vozacku dozvolu tocno 26 dana. Sinoc sam prvi put u zivotu sjeo u auto a da sam pio. I naravno, na izlasku u Miramarsku me zaustavila pandurija (doduse, pomoglo je sto je idiot krenuo voziti po noci i zaboravio upaliti jebena SVJETLA). Ne znam na koju foru sam poslije tri piva napuhao 0,16 ali u svakom slucaju, progledali su mi kroz prste. Sljedeci put castite juiceom:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
zv 22.02.2006 u 14:34:36 profil autora
to do: svaš
bilo je odlicno.
johnnykola 22.02.2006 u 14:49:07 profil autora
sta je bilo!? reci!
;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,(
sebi sam reko, na koncertu u okviru sff-a ove godine,
kad bog krene, dvojica jarana:) i ja cemo imati
po 'maramu i plavu kapu'.:) jebem ti kokuzluk!!!
jedva vas cekam u sarajevu!
derite guzove po europskoj uniji!

Josh 22.02.2006 u 15:45:28 profil autora
prokleti kralj
pasmater (negativna energija covjeka koji se sjetio da je koncert na dan kada ima povratnu kartu za Dbk i koji je na ulici (i tramvaju) sreo Mateu (koja se boji zubara) i dragog Darka)

hvala, drago mi je da vam je bilo lijepo.
matea 22.02.2006 u 16:27:43 profil autora
ljubav.
krampus 22.02.2006 u 16:29:27 profil autora
Je, super koncert, samo je veliki zajeb što su najbolju pjesmu svirali prvu.
pavle 22.02.2006 u 18:10:57 profil autora
«ajmo sad, jebanje u šupak»

tako je započelo ono fantastično instrumentalno finale na 2x2.

takav je meni bio cijeli koncert (ukoliko si možete približiti što meni znači gore navedeni citat).


p.s. vlado, i ja mrzim novinare i kamermane, posebice kada mi se pojave pred očima bez imalo pijeteta.
ana r. 22.02.2006 u 18:30:26 profil autora
Uzasno puno pozitivne vibre na jednom mjestu. Ultimativno!!!
sucker 22.02.2006 u 18:38:29 profil autora
e baš to matea, ljubav. ostalo je suvišno.
i sorry što sam te poslao u kurac na onom jednom topicu. glup sam.
electro cute 22.02.2006 u 19:00:02 profil autora
"mladi ljudi treba da budu sretni" ;) dajte, pretvoricete se u hipije :P
al kak je dobro bilo, uf!
marinko 22.02.2006 u 19:20:50 profil autora
savrseno mnjah

----------------------------------
pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing
circus carny guarding
the gates of heaven
like stuck in limbo abduction
wormed our way through
distant earth
tristan 22.02.2006 u 19:35:06 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
smrk smrk... ogroooooooomno smo zamudili čitam :(((
lahko kdo kake slike objavi na www?


sicer pa.....koncert 4/3 v LJ je že zelo blizu :)))

houp tu si ju ol!?!
electro cute 22.02.2006 u 19:45:19 profil autora
inace, mojoj je curi netko ponudio 500 kn za 4 karte. a navodno je jedna karta prodana za 500 kn. eto.
DanMrak 22.02.2006 u 20:03:01 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Meni je neki dečko nudio 200kn za jednu....Al j....ga nema tih novaca. Još sam pod dojmom.:))))
sadrzaj je izmijenio/la - d_m_girl u 22.02.2006 u 20:04:32
trixy 22.02.2006 u 21:19:33 profil autora
lahko kdo kake slike objavi na www?


bit će. sutra. ima posla oko uklanjanja crvenih očiju...
tristan 22.02.2006 u 21:27:33 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
thanks trixy! ...sem že mislil, da me noben ne sliši

pride kdo v ljubljano?
backdrifter 22.02.2006 u 21:52:00 profil autora
omnomnom
ovako nesto jos nisam dozivio
super mi je drago da sam upoznao (napokon) forumase
volim vas, super ste!
oak 3 22.02.2006 u 22:36:08 profil autora
Povratak Pipsa rasprodanim koncertom u KSET-u

Foto: Igor Sambolec
--------------------------------------------------------------------------------


ZAGREB - Koncert grupe Pips Chips and Videoclips održan je jučer, nakon dužeg razdoblja u Zagrebu, u dupkom punom klubu KSET. Osim starijih pjesama, Pipsi su brojnim okupljenim poklonicima svoje glazbe, koje je malen prostor kluba jedva “izdržao”, predstavili i niz najnovijih glazbenih uradaka.

Potvrda velikog interesa za glazbu slavnih Pipsa je i činjenica da su karte za koncert rasprodane danima unaprijed.


za sad toliko iz medija, ovo pise jutarnji
vjesnik i vecernji za sad full ignoriraju
za ostale nezagrebacke medije je malo rano, a i nije vjerovati da je to vijest za sldalmaciju, novi list i glas slavonije, o drugima da ne govorimo
dju 22.02.2006 u 22:42:58 profil autora
ne znam kad redakcije "zatvaraju" broj, ali sam uvjerena da je to moralo biti barem par sati prije zavrsetka sinoćnjeg koncerta. tako da mislim da nije na stvari ignorancija, nego tajming. očekujem vijesti o koncertu u sutrasnjim izdanjima dnevnih listova.
i samo da se zna, vjesnik je imao vrlo upadljivu najavu koncerta.
ETernal 22.02.2006 u 23:00:10 profil autora
samo je ovaj topic aktivan, znaci da je gig bio stvarno toliko dobar koliko pricate :)
oak 3 22.02.2006 u 23:21:37 profil autora
govorim o sutrasnjim (cetvrtak) izdanjima tiskovina
DanMrak 22.02.2006 u 23:34:13 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Link
sadrzaj je izmijenio/la - d_m_girl u 22.02.2006 u 23:34:55
DanMrak 22.02.2006 u 23:37:10 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
"Ljubav"????? Jesam ja prespavala neki dio koncerta ili imam ozbiljnih problema s pamćenjem?!?
darko 23.02.2006 u 00:56:33 profil autora
jucer nakon giga sam imao cijeli osvrt u glavi.
danas, nekon prespavane noci tesko je...

sve je bilo savršeno, nisam ni primijetio vrućinu.
imali samo paket prskalica koji je bio namijenjen za nedosanjani koncert u rijeci 29.12.
u zadnjih 2 tjedna prekopali smo cijeli zagreb (i vrbovec, heh) u potrazi za prskalicama.. otišli smo tramvajem čak do konjščinske. oh, da.

zvao sam pirotehniku mirnovec... rekli su mi da se u ovo doba godine prskalice mogu nabaviti samo kod njih u trgovini u samoboru i nigdje drugdje.. nismo stigli do samobora prije kseta... šteta.. htjeli smo da barem 15-20 prskalica gori odjednom.
unatoč prijetnjama redara (nakon giga mi je prijetio šamarčinom... rekao sam mu "kao što vi radite svoj posao, tako mi radimo svoj posao.." na što mi je odgovorio: "vidjet ćeš što će ti se idući put dogoditi"
s gorilama se nije za zajebavati. ali nije bilo teorije da ne zapalim. bilo je presavršeno..

samo sam je jednom čuo, ali.. GRAVITACIJA JE NAJBOLJA, NAJJEBENIJA STVAR KOJU SU PIPSI IKAD NAPRAVILI... od onih koje sam čuo. ne šalim se. obožavam gravitaciju..
idemo i u ljubljanu, išao bih i do londona da imam para, samo zbog gravitacije.. ljubav na prvi pogled.

nadam se da će na novom albumu sve gravitirati ka gravitaciji..

Sinatra - četvrti put da sam je čuo... oh, da.. napokon je i kraj pjesme bio kompaktan i suvisao. Dosad mi je uvijek taj kraj bio nekako sumnjiv.. ne znam, samo sam takav dojam stekao.

Zdenka je apsolutno pokupila najveći pljesak u ksetu. Najgitarističkija stvar u (n)ovom razdoblju pipsa... gitare rasturaju.. Savršeno! Superultramega hit!

Teroristi su zanimljivi.. Ali ne upadaju otprve u uho kao gravitacija, zdenka i idealna pop pjesma...

Foxtrot.. neki u društvu su se složili s ocjenom o miši kovaču.. ali "samo maaaalo na refrenu"
dobro, možda je MAALO estradnjački taj refren..

ali stihovi u pjesmi su prejebeni..

sagradio si brodove od papira da ih prodash gusaru

po meni je to nasljednica 2×2... samo što smo se sad izdigli visoko u galaksiju i sad odozgo malo drugačije vidimo cijelu stvar.

Onaj kojeg nema je po meni na krivom mjestu u setlisti.. jer nakon brzih i žestokih supermame,rosite i nac. parka čini se prespor.. sporiji nego inače.. iako je vjerojatno isti broj bpm-a u pitanju.

...

Publika je bila fantastična. Napokon gig na kojem su bili samo oni koji su došli isključivo zbog pipsa... i to zbog sadašnjih pipsa.. nitko nije tražio dinamo ni malenu.. fajnali.
svi vole dan,mrak, 2×2 i narko.
za poštara, plači, boga i na putu prema dole znamo i otprije.
svi znaju sve riječi, svi pjevaju..
naježio sam se.
bend je bio razgaljen. I mi, i mi............................
electro cute 23.02.2006 u 01:22:10 profil autora
naši redari su kreteni i na reverima imaju ustaške bedževe.
meni je jako žao, darko. lik meni dođe nakon koncerta i pokušava me istjerat. našto ja kažem da sam ksetovac. onda on kaže pa znaš proceduru, ajde van. pogledo sam ga u oči i reko čuj, ja tu mogu i spavat ako oću, i ti mi ne možeš ništa. lik se samo pokupio. idijot.
darko 23.02.2006 u 05:54:50 profil autora
darko 23.02.2006 u 05:58:41 profil autora
Zanimljivo je kako su svi izvjestitelji s koncerta čuli "Ljubav"...
Vjerojatno je brkaju sa "Supermamom".

Al ajde, barem su sve recenzije dosad pozitivne.