Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
darko 19.02.2006 u 01:40:08 profil autora
braćo forumaši!

u utorak prije giga predlazemo jedno druzenje.
o tocnoj lokaciji cemo sutra, u igri je pivnica mali medo u tkalčićevoj...

tko dolazi?
(dju? trixy? zumbul? electro? ana r? loli? dip? vlado? hadzo? marinko? DM girl? linda?)
ajmo ljudi, jedna od rijetkih prilika da se svi pobrojimo..


dolazi nam i backdrifter iz rijeke i mozda ETernal iz karlovca, a pavle?

PAVLE PERKOVIĆ - AKO DOLAZIŠ NA GIG, OBAVEZNO SE POJAVI NA TOM DRUŽENJU PRIJE.

ako ne dodje pavle, kao da nitko nije dosao.



(mateina verzija):
ime topica:
"kad biste znali koliko vas ljubim, plakali biste od radosti"

u utorak prije koncerta cemo se svi druziti. tko ne dodje - kreten
electro cute 19.02.2006 u 02:37:24 profil autora
ja ću najvjerojatnije puštati prije koncerta, što znači da me nema :( jebiga drugari.
gargamel 19.02.2006 u 10:18:38 profil autora
Ja planiram doci na koncert s curom. Sto se tice druzenja, nisam siguran hocu li stici, s obzirom da ne znam do kad radim i do kad ce mi cura raditi.
Nego, di ce te biti?
dju 19.02.2006 u 16:30:51 profil autora
na koncert dolazim, na druženje ne mogu.
nadam se da će me u vašim očima opravdati činjenica da sam majka i dojilja te kao takva ne mogu dugo izbivati izvan kuće.
electro cute 19.02.2006 u 16:31:46 profil autora
darko, zaboravio si da ovakva druženja pale samo kad ih mama dju organizira... :P
darko 19.02.2006 u 17:01:59 profil autora
nisam...

ali nikad ni ne pale.
uvijek od 20-ak potencijalnih skupi se nas 6-7...
ajde, znam da dolaze (na druzenje) backdrifter, trixy, matea i ja... pa valjda ce nam se jos netko pridruziti..

dju i electro, imate opravdano.
ostali, javite se.
gargamele, dodji.
DanMrak 19.02.2006 u 21:18:32 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
hm....ne mogu obećati.Iako bilo bi vas nice konačno upoznati.:))) Imam neki preogavan ispit u četvrtak i manjka mi bar jedno 50 sati za stići sve to...tako da...ovisi koliko se polomim u ova 2 dana. Probat ću. Javim još.
darko 19.02.2006 u 23:12:26 profil autora
oooo... sally se sjeca svog passworda
pavle 20.02.2006 u 10:08:04 profil autora
ja trenutno već obitavam u zagrebu i druženje sam za ja, kako yoda bi to mudrac rekao.
pa da ako već ne može nitko, dođe pavle, da ne budem sam na svijetu.
samo javite imal što od toga, ja sam u dosluhu, pa čekam točnu lokaciju.

markos 20.02.2006 u 13:25:00 profil autora
Moze informacija kad sutra tocno pocinje koncert, imam obaveze prije pa da vidim dal da otkantam poslove ili se sve ipak moze nagurat u tu vecer. I di se moze kupit karta, jel preoptimisticki ocekivati da mogu doci sutra pred kset i da cu moci kupiti normalno kartu? Brz i precizan odgovor bi mi ustedio puno vremena, zivaca i truda, hvala vam unaprijed.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
lollipop 20.02.2006 u 14:24:14 profil autora
zasto tako daleko? (tkalca)
sta fali limbu? blizu je. (ili bilo kojem od mnogih birceva u blizini)
bit ce mi izuzetno drago vidjeti majku i dojilju dju! :)
matea 20.02.2006 u 14:48:09 profil autora
jebote modem

svi idu u limb. a to je onda puno ljudi.
a ako je puno ljudi jos 10 ljudi je jos punije. to se onda zove guzva.

pavle je tu, aj aj aj

lo oce u limb tak da se fino sparkira tam ispred i hop. jedan korak, najvise dva.


zas nema nigje plakata? zas ih niste stavili okolo?
pa ono, ijonak ce bit puno.
u zemlji seljaka...

.
pusa lurkerima
ana r. 20.02.2006 u 15:20:28 profil autora
Markos, koncert pocinje u 21.30h. I, ja bi na tvom mjestu kupila kartu prije jerbo ono...? U Rasplesanom medvjedu ili na pocetku Tkalce (Sirius?) ili Ksetu. Ali ti kak hoces!
markos 20.02.2006 u 15:23:49 profil autora
bas u 21.30 ili kao i obicno pise jedno vrijeme a koncert pocinje minimalno sat vremena poslije? Kartu bi definitivno trerbao kupiti prije, znam.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
ana r. 20.02.2006 u 15:33:26 profil autora
E sad ga ti isto...
markos 20.02.2006 u 16:35:35 profil autora
da, znam, sorry.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
backdrifter 20.02.2006 u 17:45:23 profil autora
omnomnom
dajte ljudi dopužite do tog malog međeda da se u miru družijemo i gotovo. kaj sad tolka frka, pa blizu pa daleko pa ovo pa ono. mislim.
gargamel 20.02.2006 u 17:46:13 profil autora
jel onda ziher taj mali medo? I, u koliko sati se nađemo tamo?
electro cute 20.02.2006 u 18:48:56 profil autora
markos, kupi kartu. dancing bear ili kset... vjerojatno će bit puno. koncert će najvjerojatnije počet oko 10, ak uzmemo u obzir da dečkasi imaju 2 sata materjala, a možda i prije...
a limb je najgori birc u svemiru. meni nije jasna ta institucija pijenja pića prije koncerta. dođite u klub, jebovasja, već u 20h kad se otvara. ja ću puštat mjuzu, al tiho da se možete napričat. ah, kako vas volja.

ne znam šta još. eto. pozdrav iz zemlje safari.
electro cute 20.02.2006 u 18:49:32 profil autora
ah da, sirius je u vlaškoj, na početku tkalče je dallas. ana, neznalico! :P
gargamel 20.02.2006 u 19:13:53 profil autora
Ja sam u dallasu kupio dvije karte i mislim da su bile zadnje dvije jer je prodavač bio nesiguran hoće li biti dota i pitao me koliko trebam. Kad sam rekao dvije on je rekao da može i izvadio dvije koje prikačene jedna na drugu, a nije bilo više prikačenih.
sadrzaj je izmijenio/la - gargamel u 20.02.2006 u 19:29:21
ana r. 20.02.2006 u 19:23:35 profil autora
Sirius je u Vlaskoj, ah da...uvijek mi se to zalomi. Cute, ljubavi.
vlado 20.02.2006 u 19:41:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebote, karte! Cekaj, hoce li bit za kupit?
Ja krecem u 8, kad okupam malog.
Ajd ti Cute mi kupi, ako ces doc do kseta prije?!

E i vi se dogovorili u Tkalcicevoj, umjesto u ksetu pa da zauzmemo sve one separeee ko gospoda...
electro cute 20.02.2006 u 20:09:12 profil autora
vlado, pokusacu, ako bude karata. ako ne, probat cu te ugurat na popis. cujemo se sutra.
trixy 20.02.2006 u 21:08:56 profil autora
ja sam danas popodne u dancing bearu kupio dvije i ostalo ih je tada još 7. kaže darko da ih ni u ksetu više nema previše.

darko 20.02.2006 u 21:19:10 profil autora
ja sam danas kupio 7 karata... trazili su me 8, nisam vise imao novaca... ni vremena.
350 ih je pusteno u prodaju.
bit ce guuužva (guuužva).

što se tiče druženja, iz praktičnih razloga i odjeba odustali smo od tkalče. stoga se nalazimo u 19:30 kod stepenica na glavnom ulazu FER-a...

tada se ide u piccolo mondo , birc kod martinovke, tamo u onom nizu birceva (istocna strana zgrade, onaj sto ispred ima ono stakleno)... a tamo ima i velebitskog..

zasad nas je 6 + pavle (paaaavle, javi seee)... ajde gargamele i ti. i svi jebalavastrulakobila.

kao posebnog gosta najavljujem M.M. Hadžu

091/543-3900 je moj broj.
dju 20.02.2006 u 23:13:08 profil autora
šta smo dočekali, da za pipse moramo unaprijed kupovat kartu.
kjut, daj pliz kupi i meni. previše truda sam uložila da bih došla na taj koncert i samo mi još fali da ostanem pred vratima.
lollipop 20.02.2006 u 23:14:08 profil autora
ja se slazem s kjutom.
sta fali druzenju u ksetu? electro nam pusta muzicke zelje, a i zauzmemo separeje. no, kako vam god drago.
oak 3 20.02.2006 u 23:18:43 profil autora
nema vise karata.

za sve redovne na forumu, neka se jave mailom na
gordana.jurkovic@atlantic.hr i nesto cemo slozit.

ostaje mogucnost i pred ulazom u kset, ali to je vec
malo vise komplicirano.

darko 20.02.2006 u 23:27:19 profil autora
mislim, ja stvarno ne kuzim sve vas koji niste kupili karte (?)
meni se cini nekako bahato uvijek ocekivati povlastice, discounte, bez obzira na sve..

mislim, ovo je KSET, stane relativno malo ljudi, a i karta, šta jest da jest, nije skupa...

priznajte da ste svi cekali zadnji cas jer ste ocekivali neki discount.

(i evo, dobili ste ga.)
oak 3 20.02.2006 u 23:41:34 profil autora
poziv da se ekipa javi, ne znaci da ce sve biti kao po spagi.

evo sto pise vecernji list, sutrasnji broj:


RIPPER Uoči koncerta Pipsa u zagrebačkom KSET-u
Ripper: Odsvirat ćemo pravu povijest shizofrenije
Autor Željka VUKOVIĆ





ZAGREB - Dugo nas nije bilo u gradu. Stoga sam htio da u Zagrebu najprije napravimo jedan manji koncert u klupskoj atmosferi. Bit će to prava povijest shizofrenije, s obzirom na širok dijapazon naših pjesama.
Naravno, svirat ćemo i neke nove pjesme koje još nitko osim benda nije čuo. Bit će zanimljivo, najavljuje Dubravko Ivaniš Ripper večerašnji koncert njegova benda Pips, Chips & Videoclips u KSET-u. Pipsi već dugo u studiju peglaju svoj novi album, a da ih ne bismo zaboravili potkraj prošle godine objavili su prvi live album "Dokument", koji ih je ponovo doveo na domaće top ljestvice.

Ovo nam je ključna diskografska godina kaže Ripper, ne želeći ništa otkriti o novoj ploči, no priznaje da mu je jedna od najvećih neostvarenih želja - veliki zagrebački spektakl. No, to je nešto što se, kaže, mora napraviti - savršeno.

Važno je svuda svirati dobro, ali Zagreb ima najveće tehničke mogućnosti, pa i svirka mora biti ekstraordinarna. Poput skakača u vodu, ja sam si za Zagreb zacrtao najteži skok s indeksom 10. Mi u svome gradu moramo biti svjetski šampioni, tu nema zezanja otkriva Dubravko Ivaniš, koji s bendom nakon Zagreba nastupa u Ljubljani, a u travnju u Londonu.

Opet ćemo svirati u londonskom Spitzu. Ma, nije to nikakav spektakl, meni je dovoljan spektakl da provedem koji dan u Londonu skromno će Ripper. A na pitanje bi li pristao sudjelovati u kakvom realityju poput njegova kolege Dina Dvornika, spremno odgovara:

Bih, ali samo za jako velik novac. Međutim, bojim se da to ljudima baš i ne bi bilo jako zanimljivo. Dino je ridikul i šoumen, nasmijava ljude. S druge strane, sumnjam da bi mojih osam sati svakodnevnih proba nekoga zabavljalo zaključuje Ripper.