Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 09.12.2002 u 14:31:10 profil autora
jel netko gleda ovaj film?
sam mendes is back!!!!!!!!!!! nakon šta je završija snimanje filma "american beauty" reka je da više nikad neće doć u holivud i da mu je njegovo kazalište sasvim dosta. al na našu radost majstor se predomislija. juhu!
zašto je film dobar? prvo i prvo atmosfera. tako dobru atmosferu ima samo par filmova(blade runner, batman 1 i 2, u biti svi burtonovi filmovi osim planet of the apes, sedam i soba panike...). broj dva:neobično pitka priča, nešto kao bonnie & clyde, samo šesto puta bolje. fotografija-zakon. glumci vrlo dobri. dijalog je malo kazališni ali sam mendes je ipak kazališni glumac. veliki favorit u ovogodišnjoj utrci za oscara-predviđam režija i kamera. al treba još vidit gospodara prstenova.
inače, jel ko gleda ne dao bog većeg zla? valja li išta?
nina 09.12.2002 u 15:50:59 profil autora
gledala sam "ne dao bog veceg zla" i meni je bio sjajan. inace volim tribusone, i bracu i seku. dodaj tome maestra ivu gregurevica, toplu i uvijek dragu mircu roginu, odlicno odabranu djecu-glumce, rundekovu glazbu...sto ce ti vise??!
electro cute 09.12.2002 u 16:06:18 profil autora
sam mendes je kazališni redatelj!!!argh.
znači nina kažeš da je film dobar. a dobro poći ću i vidjeti. al ako je loš čuvaj me se :)
jelena 14.12.2002 u 18:50:12 profil autora
po najavi za film relo bi se da je utus i cista glupost. nisam kanila ici, ali dobila sam karte i tako ga ipak ne propustih. dobar film. iznad ocekivanja.
electro cute 17.12.2002 u 10:16:27 profil autora
jelena, govoriš li to o putu ili o ne dao bog?
put je genijalan.
ne dao bog...je skroz dobar, zabavan. ivo g. je legenda. nina, izvukla si se ovaj put :)
nina 17.12.2002 u 11:34:18 profil autora
cute, drago mi je da ti se svidio "ne dao bog...". bas sam si mislila spominjes li mi familiju:-)
jelena 17.12.2002 u 11:38:20 profil autora
da, zaboravih naznacit. mislila sam na 'put do unistenja' (kod nas je preveden kao 'put bez povratka').