Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
matea 09.12.2005 u 12:57:23 profil autora
predivne vukojebine


let 3, jučer u sesvetama - san antonio (!).. uz očekivanja da je to jebeno selo uz pripadajući mentalitet, al ono uvijek ostaneš iznaneđen u šoku.
san antonio je mjesto u kojem se pušta ista muzika svaki dan (valjda, nije da sam tamo svaki dan!), al ne mislim kao ista vrsta nego onak 15 istih pjesama jel.. (passenger???, ono neš kaj ide ‘she cried more, more, more’, neš od nirvane, neš od rhcp, neki black sabbath i tako to) e sad ja ne znam ta imena jer mi je to bljuv kme knje. tamo dolaze valjda cijele sesvete, jedan osječanin, jedna teta iz opatije, mali seljan iz vrbovca i jedan purger koji ste pita što mu je ovo sve trebalo. rulja je totalna rockerija i razvaljuje se na one iste pjesme valjda svaku noć kad tamo izađe.
naravno da je koncert besplatan tako da se fino može vidjeti kakva je to rulja koja tamo zalazti.

15-tak minuta prije svirke dj je napravio presjek domaće scene 90-tih.. čekali smo ‘svaku noć sam pijan’…ali štani. stage je tako velik da se bubanj nalazi 40 cm od samog ruba, mikrofon je u publici, isto kao i jedan monitor koji se tijekom giga prevnuo (!!). drugi monitor se tokom vremena izštekao tako da..
svi imaju duge kose tak da mogu hadbangat i doveli su svoje cure tak da vide kak znaju sve tekstovi i koji su oni frajeri, jel
.
.
.

top 5 momenata

5. usred neke tišine u nekoj pjesmi neki tip se zdere ’daj meni’ misleći na mikrofon
4. završio bend i saće na bis (imaju planiranih nekih 6 pjesama još na bisu).. i odu tako oni u svoj kutak, a publika štani, nula..umrlo.. i tako tišina bla bla pa je onda dj kao neš na mikrofon dajte malo pa su dali malo
3. konobar s punom tacnom pivi i čega se probija kroz gužvu u prvim redovima, al malo ga to jebe pa ode fino preko stagea i tako nekoliko puta
2. neka cura (15 godina i pijana) se polupopela stage (znači jednom nogom, jel) kod gitariste s naušnicama i pokazalu mu svoje sise tak da je onak otvorila svoju dekoltiranu majicu i sve to dok je frendica fotografirala
1. ista cura, al malo kasnije se ovaj put skroz popela na stage za vrijeme svirke naravno!!!! i došla do prlje kao da će se slikat s njim.. i frendica ih je naravno fotografirala.. za dvije minute naravno da se i druga frendica popela da se slika


al inače let 3 su bili super i bla bla super su oni i sviraju super i super je muzika
.
.
.

daddy: "ja sam prvenstveno tata"
pusa lurkerima
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 09.12.2005 u 12:59:02
zomri 09.12.2005 u 13:18:53 profil autora
daj slike te maloletnice sa sisama! (za Hadzu)
matea 09.12.2005 u 13:51:40 profil autora
pa vidio je hadzo je sve hence the osječanin,
a i nije da ih je baš skroz pokazala


daddy: "ja sam prvenstveno tata"
pusa lurkerima
electro cute 09.12.2005 u 23:24:23 profil autora

sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 11.12.2005 u 03:00:08
zomri 09.12.2005 u 23:34:51 profil autora
neeee, pa zadnje dvije (bonus) su najbolje. zvuce ko da je neko "s onu stranu" napravio isti takav masakr nad muzikom let 3.
matea 09.12.2005 u 23:35:18 profil autora
bilo je i još uvijek je jako teško opisat samo riječima njezine pokrete
.
.
.
kad nekome povučeš ovratnik majice i pogledaš joj sise..
e, al ova curka je imala majicu koja je bila veoma dekoltirana tj. pola sisa joj se ijonako vidjelo.

daddy: "ja sam prvenstveno tata"
pusa lurkerima
electro cute 10.12.2005 u 00:45:45 profil autora

sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 11.12.2005 u 03:00:04
matea 14.12.2005 u 23:14:01 profil autora
3. Link

2. Link

1. Link

.
pusa lurkerima
dju 31.12.2005 u 13:40:45 profil autora
evo slušam novi album leta 3, meni je to beskrajno iritantna ploča i znam da mi je ovo prvo i zadnje slušanje.
ne vidim ništa pažnje vrijedno, još manje inovativno, u tom parodiranju, dapače grotesknom prekrajanju narodnjaka, šlagera (ako se mišina pjesma može tako nazvat) i pučkih iliti tradicionlanih pjesama.
skroz naskroz bezveze.
je l se to nekome na ovom forumu STVARNO sviđa?
krampus 31.12.2005 u 16:32:05 profil autora
Meni.
trixy 01.01.2006 u 11:22:30 profil autora
ja sam nakon 4-5 odlušane pjesme zaključio da mi se uopće niti ne da preslušavati novi album. nažalost. 'jedina' je fenomenalna.
krampus 01.01.2006 u 15:00:23 profil autora
Nemate vi pojma.
matea 01.01.2006 u 15:39:36 profil autora
i nama se sviđa

.
pusa lurkerima
backdrifter 01.01.2006 u 16:05:30 profil autora
omnomnom
ja voliti novi let3 isto al ga ne slusati ko jedina
vlado 01.01.2006 u 16:26:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znate sta sam skonto, ljudi...
Ma vi uopce ne slusate muziku.
Ona je za vas socijalni moment.

Ajmo hvalit Svadbase, ajmo...
Ajmo bit razocarani Svadbasima, ajmoooo...
Ajmo jedva cekat let tri, jupiiii...
Joooj, malo su nam bezveze... Bezvezeeeeee...

Vi ste najobicniji muzicki konvertiti.
matea 01.01.2006 u 16:29:37 profil autora
ja sam kazić, ja sam flomić
backdrifter 01.01.2006 u 16:39:12 profil autora
omnomnom
ja mislim da je ljude na ovom forumu sram priznati da im se svidjaju narodnjaci (koje je let3 obradio, naravno)
nije bed
i mene je sram sto mi se svidja alam iđazi :)

to je tako
ak kazes da ti se svidja novi let3 onda si seronja jer ti se sviđaju narodnjaci i miso kovac pod izlikom da to svira let3

ak kazes da ti se ne svidjaju onda si pizda jer ti to ne kuzis kak je genijalno

dju 01.01.2006 u 16:40:03 profil autora
vlado, o čemu pričaš, kakav socijalni moment, kakvi bakrači?
ljudi su se samo izjasnili koliko im je sjeo novi let tri. meni i triksu nije, matei i krampusu jest. i amen.
dju 01.01.2006 u 16:45:01 profil autora
a ima istine i u ovome što je backdrifter rekao.
s tim da se fakat ne prepoznajem u ovoj prvoj skupini, ne sviđaju mi se narodnjaci, ne pale me, najnarodnjačkije što sam slušla bila su srebrna krila i zdravko čolić do trećeg osnovne.
sori, nisam ta. let 3 i nije moj bend, znam im par starih pjesama koje su mi ok, ali mislim da su za klasu-dvije lošiji od pipsa. tako da ovo bombardiranje ne doživljavam ko tragičan podbačaj.
loša ploča. nemam šta drugo reć.
trixy 01.01.2006 u 20:33:32 profil autora
mislim, vlado, ono!!!
čekao sam pipse - oduševio se. čekao sam svadbase - nisam se oduševio, ali niti razočarao. čekao sam let3 - ...
obožavam let3. sve što su dosad napravili. novo što sam čuo mi se ne sviđa. još od koncerta u močvari. ovo je samo potvrdilo moje tadašnje sumnje.
ako se matei i krampusu sviđa, ok, super. neka. baš mi je drago za njih.
kakav konvertizam? ovo je iskreno.
pusa dju.
daddy 02.01.2006 u 11:36:46 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
1. jako volim let3
2. jedina je je među prvih 5 ploča ikada na jezicima koje su me učili u školi do uvođenja stranog jezika u 4. razredu
3. imam svjedoke na ovom forumu da sam zadnjih mjeseci intenzivno tražio turske narodnjake svuda po netu. dakle, očito me nekaj tu interesira, ne bi sad puno objašnjavao. btw, nisam našao ništa spomena vrijedno
4. ero nije narodnjak, riječke pičke nisu narodnjak, mišo kovač nije narodnjak nego zabavnjak itd.
5. gle, čuda, nova ploča leta mi je - bezveze. točno ko što trixy kaže - nemam je volje slušat. nije mi smiješno, nije mi zabavno, nije mi intrigantno, ne provocira me, ništa...
konceptualno igra na "prvu", tak da mi ni to nije niš posebno
6. unatoč svemu volim let3
vlado 02.01.2006 u 12:09:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
No regrets, braco. Volis, ne volis, nebitno. Ljudi slusaju sta ih volja.
Mene smeta sto je sve izglednije da je na djelu kolektivna svijest.
Slusanje s predumisljajem. Razmisljanje u mnozini.
Pojavi se album, pa se ceka ocjena, e, a kad je cujemo, onda idemo slusat album.
Mislim, ok, ljudi, ne mora se slusat sta se nece, zaista...
AL JA NE RAZUMIJEM RECENICE TIPA
"POSLUSAO/LA JEDNOM I NE SVIDJA MI SE".
vlado 02.01.2006 u 12:09:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
I ja volim Let 3.
matea 02.01.2006 u 12:43:13 profil autora
ja npr imam 18 godina i za mene bi ova ploča jako lako mogla proći kao cijela autorska (-ero i vjenčanje)
jerbo ja ne znam za ništa od toga i trebalo mi je nekih dva tjedna da ipak nekako shvatim da mamne baneta znači nemam tabana

ko david brent - smiješno je jer je PREglupo

i još je nešto glupo (al nije smiješno) ---> kad duše odgovaraju na pitanje 'kakav ti je novi album od let3/interpol/svadbas/radiohead?' odgavaraju superkewl odgovorom 'jedina/turn on the bright lights/jug/amnesiac mi je bolji.'

i tako, zdricavo burke

.
pusa lurkerima
trixy 02.01.2006 u 14:23:53 profil autora
unatoč svemu volim let3

i ja. obožavam ih. i baš zato nisam razočaran. ova ne valja, idemo dalje...

čuo sam jutros na phone boxu riječke pičke. umirao sam od smijeha. ali i dalje nemam želje za slušanjem albuma. niti te pjesme ponovo.
trixy 02.01.2006 u 14:30:51 profil autora
Mene smeta sto je sve izglednije da je na djelu kolektivna svijest.
Slusanje s predumisljajem. Razmisljanje u mnozini.


i mene to smeta. inače u hrvata i ne samo u glazbi. imam kolegu na poslu koji kad pustim antonyja, björk, flaming lipse... pa čak i svadbase, pita: a kaj ti je to? sluša samo ono što čuje na otvorenom radiju i na mtv-u. dakle, to viđam svaki dan.

smeta me što to spočitavaš ovdje. nama.
al te i dalje volim...
backdrifter 02.01.2006 u 14:31:13 profil autora
omnomnom
a sve ovo skupa je upravo ono sto je let3 i htio postici


nego
jel na zurle trestat oko 2:35 zenska otpjeva mouth's cradle
ako da i ako to ima namjerne veze sa bjork
onda vau

na ovom albumu bitni su takvi i slicni detalji
recimo
refren dijete u vremenu i helić i truba od auta

a ima i jos puno toga sto nisam ni prokuzio

recimo
neznam dal znate pricu mamne baneta

rijec je o poznatom rijeckom krojacu stanku bjelicu koji i pjeva na toj stvari
naime on je bio poznat po sivanju trapezica
cak je i moj stari kod njega jedne napravio (necu komentirati kako je u njima izgledao)
to su bile one opake od koljena pa preko cipela
zato i ide nemam tabane
zvali su ga sexy

mislim, takvih stvari ima puno
a sto se tice pravih narodnjaka meni se cini da su to samo mamne baneta, alam iđazi i eventualno srbin
sve ostalo su kolko ja znam (a ja neznam puno jer sam premlad) narodne pjesme iz drzava bivse jugoslavije, zabavnjaci i autorski materijal leta3

mozda ovaj album treba slusati sa nekim tko inace slusa narodnjake i zabavnjake
meni je dosao frend koji je slusao kovaca i takva sranja
i ja mu pustam album
i ide vjencanje (za koje pojma nisam imo da je dio uzet od mise nam dragog)
i on odjednom 'pa to je miso kovac. haha sad slusas misu i narodnjake jer ih svira let3. bwahahahhaahahahahah' a meni tlak do plafona
eto
backdrifter 02.01.2006 u 14:42:52 profil autora
omnomnom
i kad su vec htjeli bit duhoviti mogli su i ime promjeniti u
Ljet3
recimo

ok nije smjesno ;)



sadrzaj je izmijenio/la - backdrifter u 02.01.2006 u 16:30:39
backdrifter 02.01.2006 u 15:08:24 profil autora
omnomnom
3. imam svjedoke na ovom forumu da sam zadnjih mjeseci intenzivno tražio turske narodnjake svuda po netu. dakle, očito me nekaj tu interesira, ne bi sad puno objašnjavao. btw, nisam našao ništa spomena vrijedno


nemoj sad i ti :)
electro cute 02.01.2006 u 22:18:44 profil autora
ma let 3 su super. osim odvest ću te na vjenčanje. al ero, riječke pičke,dijete u vremenu, mamne baneta i pogotovo kurcem u čelo i ona stvar o jahorini su presjajne. odlične. prejebene. i kolko tu ima zajebancije - ne s materjalom nego sa zvukovima - to je neverojatno!
a eto, ja sam slušo sad kod cure jahorinu u izvedbi teške industrije i bilo mi je očajno...

vlado, pizdarije pričaš.
matea 29.01.2006 u 21:29:48 profil autora
beba je kupila onu čokoladu "jebat ću te"
ali avaj!
unutra uopće nije čokolada, nego neki vosak ili nešto slično..

.
pusa lurkerima