Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
goldietrickz 03.12.2005 u 15:47:38 profil autora
jel zanima kog ovaj ekstremni sport?molio bih ovdje izvjestaje o visini snijega na sljemenu.:)
inga 03.12.2005 u 17:23:04 profil autora
muz to radi, zapravo obozava.

ako tek pocinjes nabavi si jastuke za guzicu jer bit ce ti plavlja nego nakon jahanja. cak i ako si odlican skijas to ti nece puno koristiti. zapravo ti treba biti macka sa sedamdesetisedam zivota :-)









goldietrickz 03.12.2005 u 17:28:37 profil autora
prosao sam to prosle godine.:)nadam se da ce ove godine bit bolje i bez trocifrenog broja padova.kupio sam i board tako da se bacam ozbiljno u to.
ovo za guzicu...ja sam hlace unistio.i skuzio da bez cvikera pravih skijaskih nikad vise na dasku.
inace nikad nisam skijao niti mislim poslije iskustva sa bordom.samo bord.
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 03.12.2005 u 17:29:11
Filip 03.12.2005 u 17:51:32 profil autora
ja prakticiram samo skijanje, a već duže vrijeme se priprema da učim i boardanje. al nekako mi se ne da. goldie, hajde na mavrovo. ;)
Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
goldietrickz 03.12.2005 u 17:55:32 profil autora
ajde pa ocu.imam i kolegu u stipu.jel to blizu?.bas sam danas trazio nesto o borovcu i to.daleko si brate.ima kaki ryanair do makedonije?
al rado bi u makedoniju,nikad bio.jel vec zasnjezilo kod tebe?
aj pokupim vladu i jos neke jako zainteresirane za bordanje pa dogibamo?
e i bordanje je zakon.nisam od onih sto se samo sminkaju.cak jos nemam ni prikladnu obleku niti imam neki burton board.moj je sa ebaya neki bezimeni.austrija,svica i to mi je nekako previse snobovski.istok isto imam planina i zicara?
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 03.12.2005 u 17:56:48
Filip 03.12.2005 u 18:05:23 profil autora
naravno da ima i planina i žičara. pogledaj link.. imaš winter gallery. ništo nije daleko u makedoniji. tako da ni štip nije daleko niti od skopja, niti od mavrova. ;)
samo projavite želju da dođete.. lako ćemo ugovoriti ostale detalje. :)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 05.12.2005 u 19:05:01 profil autora
jebo bordanje
amo pit
goldietrickz 06.12.2005 u 16:31:15 profil autora
hebiga cute.ja pijan od 2 piva sade.:) nisko sam bazdaren glede povremenog pijenja a ne ko nekad.od 2 gajbe.
ajmo i pit i bordat.odjednom.
electro cute 06.12.2005 u 16:34:08 profil autora
meni se cura napije od jedne pive. a frend od jedne gajbe. vidiš taj kulturni diverzitet u nas hrvata...
goldietrickz 12.01.2007 u 03:00:58 profil autora
aj da vratim temu gore.i da pitam filipa ima li bar kod vas snijega ako vec kod nas ni?
i ima li koji novi border(ica) na forumu.
bjelasnicu smo vidli prosli vikend jonnykola i zomri.
nigerlaver 18.01.2007 u 17:57:17 profil autora
krajem prošle godine sam si kupio board na sajmu ispred doma sportova. platio sam ga petsto kuna(scotov board, dvije godine star) zajedno s vezovima. sad čekam prvi snijeg da ga isprobam, jer do sad još nisam boardal. učil se budem na sljemenu i kod sebe na viksi u marofu, jer nemam love za odlazak na skijanje, a otkril sam super staze. ove zime se budem time zadovoljil. ja sam isto čul da guzica i noge najviše nastradaju, tj. da noge na početku najviše bole.