Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
arhimed 21.09.2005 u 01:56:05 profil autora
Prije 20-ak dana pretraživao sam bespuća Interneta u nadi da ću pronaći free download Pizzicato Fivea. Pronašao sam samo jedan disfunkcionalan link, što je isto kao i da ništa nisam pronašao. Nakon par dana uključio sam Winmx i u pretraživač ukucao ime benda ne bih li došao barem do kakvog singla, kad već ne mogu do albuma. Winmx mi je dao hrpu fajlova od kojih sam odabrao onaj s meni najljepšim imenom. Nemam naviku gledati koliko minuta traje mp3 kojeg skidam pa to nisam napravio ni tad. Primijetio sam da se fajl jako dugo skida, a veza bješe vrlo brza. To mi je bilo malo sumnjivo. Kad sam skinuo i otvorio fajl, ustanovio sam da je do jedan mp3 fajl koji traje punih sat vremena! Znači, cijeli cjelcati album (ustvari, kompilacija). I tako sam sasvim slučajno došao do onoga do čega sam par dana ranije bezuspješno pokušavao doći.

A Pizzicato Five stvaraju (pre)divnu muziku. U to sam se uvjerio.

Ajmo sad ovaj topic razvodnit u dva pravca – jedan o P5, a drugi o stvarima koje ste željeli i dobili kad ste to najmanje očekivali. Mislim, ako uopće imate takvih iskustava.
dju 21.09.2005 u 12:25:39 profil autora
dok nešto želim, onda to i očekujem i važno mi je da tad dobijem. a ako dobijem onda kad ne očekujem, to znači da sam dobila ono što (više) ne želim.

gargamel 21.09.2005 u 12:39:44 profil autora
Ja zajebane igre...
matea 01.01.2006 u 16:25:12 profil autora
aha
arhimed 01.01.2006 u 21:53:07 profil autora
osjećam da je ovaj "aha" upućen meni s dozom ironije i da se odnosi na cd obojenog programa. jesam li u pravu?

baš mi je drago da si pokrenula tu temu jer cd sam poslao još prije 10-ak dana i uputio sam e-mail darku u kojem sam od njega tražio da mi javi da li je cd stigao. darko nije ništa odgovorio. prije par dana na topicu "najbolji albumi 2005.", onako usput, pitao sam tebe, matea, je li pošiljka stigla. opet nisam dobio odgovor.

ako ništa nisi dobila od mene, znači da je pošta loše odradila svoj posao. nu, to nije problem. spržit ću ti ponovo. i ajd, sad ti meni lijepo reci, jesi li dobila cd ili nisi. ne želim ispast kriv za nešto za što nisam kriv.
matea 01.01.2006 u 22:01:02 profil autora
nije nikakva ironija. bar ne prema tebi... nego prema nebeskoj smetnji i tako to.
to se ja opet malo šalim jer sam tužna zbog zdenke i gravitacije.

p.s. je. sve je došlo, tek danas ti poslah mail.. jer sam mislila da će darketa to napravit, a nije jer si je u međuvremenu prerezao kabel za internet.. a ovih par dana sam ja bila tamo di je kabel za internet prerezan i zato, eto, nisi dobio mail... iako jesi ranije danas. Hvala, puno. i molim te oprosti što smo djubrad. hvala još jednom. volimo te.

.
pusa lurkerima
arhimed 01.01.2006 u 22:11:24 profil autora
nema na čemu. drago mi je da je s pošiljkom sve ok. volim i ja vas.
gargamel 03.01.2006 u 09:01:27 profil autora
Evo dokle je došlo. Ljudi su si počeli rezati kablove za internet...
puki_vk 15.01.2006 u 00:44:04 profil autora
paaa...prije nekih 20 mjeseci sam planirao odustati od faksa, al sam sreo Nju, pa sam morao nastaviti studirati, da ostanem na faksu i kraj nje. pa sam, na neki nacin, dobio godinu na faksu(sad vec dvije), koje nisam ocekivao. a i, ono, nisam ni tako dobru vezu ocekivao.
se to pika?

-------
smijesni mali ljudi igraju se svijetala na stropu...sve je dobro
arhimed 15.01.2006 u 03:05:31 profil autora
ok, nisi očekivao. a jesi li priželjkivao?
puki_vk 15.01.2006 u 11:13:03 profil autora
e, viš, viš...jesam. al mi se cinilo nemogucim.

-------
smijesni mali ljudi igraju se svijetala na stropu...sve je dobro
puki_vk 15.01.2006 u 11:13:14 profil autora

sadrzaj je izmijenio/la - puki_vk u 15.01.2006 u 11:16:02