Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 2 28.06.2005 u 11:12:40 profil autora
pohvaljuje se konacan izlazak broja 16 i objavljuje svekolikom citalackom puku da autorica intervjua s romanom simicem nisam ja, djurdjica, nego draga mi prijateljica barbara matejcic.
dju 2 28.06.2005 u 11:13:48 profil autora
i moze li se to ispravit? sramota je zbog autorice. prvi put pise za magazin, a mi je pod njezinim tekstom ne potpisemo.
cudnovatikljunas 28.06.2005 u 15:22:20 profil autora
BRAVISSIMO!

Hrvoje Franceski je najbolji muzicki kriticar u rvackoj
(a mozda i sire). Tocka.
gargamel 28.06.2005 u 15:45:23 profil autora
Ne znam puno o kritičarima, ali znam da sam devedeset posto albuma o kojima Hrvoje priča htio preslušati. To se odnosi i na ova dva ovdje opisana. Istina, većinu nisam nikad preslušao, ali za to nije kriv Hrvoje.
Ist tako, i ovo nije ulizivanje nego nisam pročitao cijeli magazin, a onon što sam pročitao je super, Dakle, isto tako bi volio pogledati izložbu "Nulte fotografije".
Još sam pročitao/pogledao Mrava i mislim, bez uvrde za stranicu PC&VC, da zaslužuje neki medij šireg dosega.
Ostalo ću već pročitati, pa mi se nešto valjda i neće svidjeti.

P.S. Bilo bi baš lijepo kada bi onaj Nogomet od prije par brojeva ponovili još prije nego što ljeto završi.
electro cute 28.06.2005 u 15:59:28 profil autora
hvala vam dečki. to mi puno znači.
brijem da niš od nogometa - novog sigurno neće biti. al to je, šta se muzičke ekipe magazina, bio naš najveći doseg. držte fige da simon položi sve ispite, pa da nam se vrati. on je ipak najbolji.
zomri 28.06.2005 u 16:52:15 profil autora
je, simon je ipak najbolji :P

koliko je meni poznato nema puno dobrih muzickih kriticara u hrvatskoj: grgic je jos uvijek na vrhu mada mu je recenzija frenkija glupa ko kurac, tonci je zakon, ivan mucnjak isto, viskovicka vec gubi trku sa vremenom i...jel pise jos uvijek pero glodic? onda i on. e, da karlo rafaneli na monitoru i urednik mu bošnjakovic.

sve u svemu, koliko? 7-8 imena. hmmm... pa i nije toliko lose.

u bosni: ja, pa prazna mjesta :))
electro cute 28.06.2005 u 16:55:37 profil autora
daj, karlo rafaneli je los. jebote. hahahahhahaha. ajd reci cu mu. kruno je oke.
zomri 28.06.2005 u 17:54:13 profil autora
nemoj tako. mali ima šlifa. bolji je svakim novim tekstom.
eee, vidjećeš ti njega za jedno 20 godina :))
electro cute 30.06.2005 u 19:44:38 profil autora
gle, on će sigurno poginit za 20 godina. već ga je dvaput udrilo auto. evo ga tu kraj mene i smije se. hehehe.
backdrifter 30.06.2005 u 20:37:23 profil autora
omnomnom
Dobra je recenzija Decemberista al se kjutu potkrala greška. Naime Decemberists imaju TRI genijalna albuma a ne jedan kako stoji u tekstu. A bio je upozoren... :)
electro cute 30.06.2005 u 20:44:10 profil autora
jedan genijalan, i dva dobra. i stojim iza toga :P
cudnovatikljunas 30.06.2005 u 23:08:21 profil autora
meni su okej i ovi sta pisu za dopmagazin.
pa dobro, osim ove jedne sta pljuje po postolaru. :P
electro cute 30.06.2005 u 23:16:09 profil autora
da se razumijemo, meni je fakat svejedno dal neki g. kritičar pljuje ili hvali moj omiljeni bend. to mi je potpuno nevažno. zanima me stil, argumentacija, strast, poznavanje moderne muzike...
dobri hr kritičari imaju bar nešto od sveg navedenog, većina ih nema ništa, nijedan nema sve.
Filip 06.09.2005 u 13:10:18 profil autora
dok cekamo novi broj magazina.. jedna zanimljiva informacija. postavljen je link na sajtu mizara do recenziju zadnjeg albuma koju je napisao mister vlado sagadin za magazin pogled preko ramena... Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...