Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Depressed 06.06.2005 u 12:28:54 profil autora
Dakle, bili smo u Beču lolli i ja da se počastimo finim glazbenim događajčićem zvanim 13&God u malenom klubu Chelsea(čiji je koncertni prostor upola manji od KSETovog). Kao predgrupa im je nastupio Boy in Static, čiji album je odavno već downloadiran na moj komp, i koji je dosta dobar i zanimljiv. Zanimljivo da taj Boy i njegova 2 druga iz benda imaju neusporedivo manje karizme nego na stageu nego Kimiko, pa je to bilo gotovo smiješno gledati. A onda su se popeli demselfsi i notviščani na stage...Adam (mislim da je to Adam jer puno repa) je počeo animirati publiku... Ok, ja sam mislio da onaj pajo patak glas koji ima na albumu ili nastaje nekakvim efektom, ili on to izvodi nekako, ali čovjek normalno govori ko jebeni pajo patak, prve dvije pjesme se nisam mogo skoncentrirati na koncert jer frajer zvuči ko pajo patak! I da, lolli ga nikako nije mogla probavit, a pogotovo onda kad ju je uhvatio za ruku i nesto strasno vazno joj repao u lice...za to vrijeme sam ja skoro umro od smijeha, a onda su počeli prat...Perfect speed je jedna od najjebenijih pjesama koje sam ja čuo uživo, a bome se isto takvom može proglasiti i Soft Atlas. Za bis, svi zajedno su izveli cover...Pick Up The Phone od Notwista...bwuahahah, zapravo su dobro to izveli. I još su izveli, No music od Themselvesa, i koncert je zajedno s predgrupom i grupom bio gotov u 10 navečer. Mi popili još jedno pivo, sjeli na Ubahn i doma :). E da, imali su Neon Golden CD za 88 kn pa konačno sad u autu broji original.
Odlazak doma mi je bio popraćen time da smo bili u Prateru, gdje sam pojeo falafel, nakon toga sam se vozio na roller coasteru, a nakon toga sam dvaput zaustavio auto uz put da bih se mogao izrigati. Eto. I da, jedva sam se suzdržao da ne nazovem druga electrocutea da mu pustim perfect speed u luđačkoj izvedbi ali to bi bilo preokrutno...Arghhh kako dobar koncert, Molim da se mati, znanom kao "Čovjek iz KSETa" prenese da ga molimo da uloži dodatno zalaganje u dovođenje 13&God u KSET. Pliiz!
markos 06.06.2005 u 12:42:36 profil autora
Mate mislim polako postaje history sto se KSET-a tice...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Depressed 06.06.2005 u 14:15:24 profil autora
Što? Odlazi? Pa tko će onda?
matea 06.06.2005 u 14:21:51 profil autora
repao u lice.

buahahahaha

pozdrav lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 06.06.2005 u 21:56:02 profil autora
još ne, al skoro...kme.
Depressed 07.06.2005 u 11:17:44 profil autora
Pa zašto odlazi? (Nije teško zamisliti gomilu odgovora). Tko će ikad to tako dobro raditi umjesto njega?(Banderas? :P). Nadam se da kad već odlazi, da će uzeti nekog od vas i obučiti ga da uskoči kao zamjena. Idealni kandidat treba biti pozitivan, drag, poduzetan, čvrst, fleksibilan, voljan živjeti od para koje uspije iskamčiti, biti dobar u iskamčivanju para, smiješiti se onima koji te žele razbit, smiješiti se onima koji te žele potapšati po ramenu.
Baš sam se pitao, hoće li to biti jedno razdoblje na kojem će meni neki budući mladići i djevojke zavidjeti ko što ja zavidim našoj starijoj braći na njihovim mitovima o Kulušiću i slično... Teško da će se ikad naći tako prikladna osoba za vođenje tih programa...
vlado 07.06.2005 u 13:43:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Cuj, treba covjek koji ce 1. 1. u 10h ujutro sam lijepiti plakate po gradu.
Za Matu nema zamjene.
Depressed 07.06.2005 u 14:06:36 profil autora
Znam da nema zamjene, zato i svi ti sjetni uzdasi, kao što rekoh, ja ću pamtit ta vremena a mladi će mi zavidjeti na neviđenoj sreći da sam bio Matin suvremenik.
electro cute 08.06.2005 u 12:59:03 profil autora
još se niš ne zna, on je trebo već ove godine preć u galeriju sc-a, pa je to propalo, navodno zato jer su oni neozbiljni, a mate je sve samo ne neozbiljan. ma mate je car. jebote.