Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
inga 22.05.2005 u 22:37:59 profil autora
za pozeljeti otici
Gospodnetić 23.05.2005 u 13:27:35 profil autora
Lozina, Pintarić i ja idemo...Pintarija je ubo karte.
Kog sretnemo-dobro sretnemo!
electro cute 23.05.2005 u 20:10:57 profil autora
ja mjuzu puštam. bude ana. bude i zv valjda. i slowpulse.
inga 25.05.2005 u 00:20:42 profil autora

i?
kako bjese?
Gospodnetić 25.05.2005 u 13:19:10 profil autora
Bilo je fora.
M Ward je faca, jedino kaj mi to ime zvuči ko neki windows update...
No dobro...prvo je bila predgrupa, nemam poima kak se zovu al to su dva člana Wardovog banda. Neki dečko koji izgledom podsjeća na Becka i svira đitru i pjeva i cura na bubnjevima koja rastura. Slična fora ko Broken social scene, oni su isto imali predgrupu od vlastitih članova banda, samo kaj njih u bandu ima 11 a u predgrupi ih nastupa samo 7....oni imaju općenit problem kaj ne stanu na scenu komotno.
Predgrupa je počela tolko raštimane gitare da je sve boljelo. Prve dvije pjesme prangijanje, užas živi.
Onda se tip naštimo i upalio distorziju i uslijedile su dvije pjesme zbog kojih se isplatilo slushat predgrupu...ono...stvarno moćno, lijepo, osječajno, u valovima...onak kak treba bit.
Kasnije su opet malo razvodnili.
Onda je došo Ward plus ovo dvoje iz predgrupe plus josh jedan lik na gitari.
I bilo je ono....na momente fantastično, bilo je jedno 4-5 ultra moćnih i dobrih pjesama, ostalo tak-tak.
Njegov glas je moćan i ugodan. Bilo je pozitivcne vibre.
I naravno, ko gotovo svaki band u Zagrebu, dozivjeli ovacije, nekoliko biseva i tak...sve u svemu lijepo, isplatilo se bit tamo.
electro cute 25.05.2005 u 13:45:09 profil autora
problem s gitarama bješe što im je oprema ostala na granici (!!!) pa su im ksetovci i prijatelji kseta morali posudjivat instrumente. predgrupa je bila sjajna. momak i cura se zovu norfolk & western i sviraju americanu koja podsječa na walkaboutse.
m ward je meni bio bezveze. ni izbliza tak dobar ko na pločama. šmrc. i sviro je nekakav jebeni rokenrol, bluegrass, country iz 1956. dosadno brate. al publika je otkačila, ljudi su baš bili zadovoljni. pun klub. užasno vruće. sve u svemu ok.
inga 25.05.2005 u 16:26:19 profil autora
toplo zahvaljujem :-)