Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
pavle 21.05.2005 u 07:52:09 profil autora
meni se baš svidio. za hrvatski posljeratni film možda mi je ovo jedan od najboljih filmova.

arhimed 21.05.2005 u 20:50:27 profil autora
odgledah ga u cinestaru par dana nakon svjetske premijere i oduševih se. nenadjebivo genijalan film.

žalosno je što će potporu ministarstva kulture uvijek prije dobiti okamenjeni relikti poput antuna vrdoljaka, al veseli me što se "100 minuta slave" isključivo svojom kvalitetom izborio za sudjelovanje na sundance festivalu pa će pravda bar donekle bit zadovoljena. jedva čekam da se film pojavi na dvd-u.
dju 21.05.2005 u 23:00:44 profil autora
nije tema, al kad je već arhi prizvao...
nisam gledala seriju, al jesam film duga mračna noć.
i dobar mi je. konzervativan, patetičan, lirski.
imam i prigovore, al baš neću.
inga 21.05.2005 u 23:54:06 profil autora
meni je slava raskaj lijepa i fascinantna zena, pa cu film pogledati

arhimed 17.07.2005 u 00:14:53 profil autora
jel znate možda da li je soundtrack ovog filma objavljen? ili će biti objavljen?
dju 10.02.2006 u 22:46:45 profil autora
gledala i ja slavu. dobar mi je film. žao mi je što su u filmu prešućeni i belini i slavini bitni biografski elementi (ona se školovala u beču, a on boravio i obrazovao se u važnijim europskim središtima onog vremena) i što ništa ne vidjesmo iz njihova slikarskog opusa, pa ispada da je od svega u njihovim životima - film vrijedno snimiti jedino o strasti između njih.
iako mi je matanić mrzak, šta jest jest, napravio je dobar film i još bolju glumačku podjelu.
nataša lušetić je odlično odglumila belinu ženu, šta ne?
arhimed 10.02.2006 u 23:56:30 profil autora
jedna moja prijateljica, koja se godinama amaterski bavi glumom pa valjda može skužit neke stvari koje prosječan gledatelj ne može, kaže da je lušetićka perfektno odigrala svoju ulogu.

meni su svi super, a najviše sanja vejnović jer je sve osjećaje morala izraziti gestama, mimikom, pokretom i krikovima. ja nemam blage veze o glumi, ali mislim da je glumcu lakše prenijeti osjećaj gledatelju kad ima i nekakav tekst kojim će pojačati emocije i uvjerljivost svoje izvedbe.
electro cute 11.02.2006 u 01:20:27 profil autora
dju, nakon što si rekla da je duga mračna noć dobar film izgubila si sav kredibilitet kojeg si imala (a koji ionak nije bio baš nešto). u ime svih nas molimo te da se u budućnosti suzdržavaš od komentara na temu filma. :P

(šalim se, naravno da se šalim. isuse, kaj se odmah ljutiš?! :) )