Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
electro cute 02.06.2005 u 13:19:51 profil autora
ajd sad zoki, udari je ispod pojasa!

u biti, ovo je najzanimljiviji topic na forumu. nemojte sad stat!
evo, i ja ću se pridružit:
laziću, mama ti se kupa gola!
inga, obliži mi jaja!
darko, goni se u kurac!
ripperu, netalentiran si i bahat!
vlado, ti si bosanac! hahahahah!
dju, ti si bosanac i žena! hahahahahhahaha.
zomri sluša kelly family!

kako uzbudljivo!
krampus 02.06.2005 u 14:05:03 profil autora
Slatki, ne jebeš baš nešto, a?
electro cute 02.06.2005 u 14:05:32 profil autora
uvijek :)
jebiga, ja nisam u braku.
vlado 02.06.2005 u 16:46:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da dodam: posve sam siguran da ce kritika pokopat knjigu.
To je uvod u kraj skeca.
I da, naravno, hrvati ce se zaliti kako to nije knjizevnost. A vi im mozete odgovorit da ni Hrvati nisu narod. Kad vas pitaju kako to mislite, vi odgovorite kako to oni misle? I tako unedogled.
A cijela ova tema je i pocela onda kad sam javno posumnjao u vozacke sposobnosti Dju, koja nije mogla otrpjeti nego me stala blatiti i ocrnjivati po ostalim temama, sto je legalno, no sto pokazuje da i sama Dju sumnja u svoje vozacke sposobnosti.
Ne, Dju, necu se nikad pokajati zbog 400 kuna.
Promasena investicija?
To mi velis ti koja organiziras odlazak na koncert Pipsa u - Sisak???
Hi hi hi, ova mi je dobra.
Tonci 03.06.2005 u 21:43:35 profil autora
"o lokotaru nemam neko posebno mišljenje jer kao urednik u izdavačkoj kući nije ničim ozbiljnim zadužio hrvatsku čitalačku publika"

dju, službeni glasnogovornik hrvatske čitalačke publike. dju, to smo svi mi!

Inače, ja nisam bio književnik sve dok nisam napisao sa Zoranom "Gori domovina". Koja JEST književnost (ono, fiktivne dogodovštine u formatu KNJIGE koja će se prodavati na policama KNJIžARA i moći posuditi iz KNJIžNICA), pa sam sad tako i ja postao književnik, između ostalog! Dobro Vlado kaže - pisac je čovjek koji piše. Je li dobro to što piše, stvar je subjektivnog doživljaja i otvoreno je raspravi. Policijske regulacije glede toga što je književnost a što nije su najgori oblik, blago rečeno, snobovštine ("dobra književnost" vs "loša književnost" = "dobri, pravi čitatelji" vs "loši, krivi čitatelji") ali to je tema o kojoj bih mogao započeti i zaseban topic, jedan od ovih dana..
cudnovatikljunas 04.06.2005 u 18:16:36 profil autora
da se i ja na kraju kao skromni citalac i "balavac cija se svaka rijec gleda kroz glomazno i ogromno povecalo"
obratim dju kao najmjerodavnijem ocjenitelju hrv knjizevnosti.
nisam puno procitao od recentne hrv knjizevnosti samo zato
sto je 96,66 % iste jako losa.
probavao sam, ali nakon 10ak stranica sam redovito i odustajao od vecine knjizurina, koje kvantitetom cesto i budu velebne sto i nije slucaj sa kvalitetom.
perisica i popovica spominjem zato sto su mi dobri a nepravedno podcjenjeni pa da skrenem pozornost na njih.
isti slucaj je i sa lazicem.
ne mislim da su genijalni, kao sto ne mislim ni za jergovica. ali mi je drago da se uspio probit i dobiti
zasluzeno velike europske nagrade.
sto nije slucaj sa ostatkom tzv hrv intelektualne i knjizevnicke kreme koja je pokazala svoje pravo lice
( zavidno i licemjerno, ako smijem primjetit) jer
su odmah poceli pljuvat kao da on cak nije ni pravi hrvat
vec bosanac i slicno.
to je jos jedan dokaz zavisti i jala na brdovitom balkanu jer nikome ne dopustaju da ispliva i nesto napravi,
vec svaki talenat i kreativnost sasjeku u korjenu.

ako bas hoces, meni po genijalnosti u novijoj knjizevnosti prvi pada na pamet paul auster, dok cijela novija hrv knjizevnost kaska za istim svijetlosnom miljama.