Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
markos 09.05.2005 u 17:34:00 profil autora
Jel slusao tko? Utisci? Meni je to tako lijepo, vec danima ih ne skidam sa playera...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
matea 09.05.2005 u 22:17:30 profil autora
bok darko.
death cab for cutie je oukej, ali ima ona jedna totalno corny stvar (the new year)

mmmmorrre coookiesss.......
Depressed 10.05.2005 u 10:24:14 profil autora
Ja ih slušam već godinama :))). Filip ih(Postal Service) je donio na CDu kad je dolazio na ZG Open Air pa sam si presnimio.
DCFC su potpisali sad za Atlantic (zbog uspjeha s albumom Transatlanticism) i postaju major label ime. Postal Service je tužila američka pošta(?) za korištenje imena pa su se nagodili za uzajamnu reklamu. DCFC upravo snimaju album. Ben Gibbard također pjeva i jednu pjesmu na novom albumu od Styrofoama (Couches in Alleys) koji mi se jako svidio. Živio inteligentni cheesy pop!
darko 10.05.2005 u 14:41:55 profil autora
Death cab for cutie - vrlo pitko... Ben Gibbard ima jebeno ugodan glas... Pogotovo u spoju s klavirom (passenger seat, transatlanticism, tiny vessels).
Transatlanticism je okej, ali sigurno nije jedan od onih albuma kojima ću se vraćati. Ima previše dobre muzika out there..
electro cute 11.05.2005 u 13:53:13 profil autora
transatlanticsm je sjajan album, čuo sam još samo jedan, kompilaciju b - strana na kojoj se nalazi i jedna obrada smithsa. totalno su skinuli morrisseyev glas, nevjerojatno. postal service su dobri, al tri koplja lošiji od notwista ili lali pune.
electro cute 11.05.2005 u 19:36:46 profil autora
eh da, pjesma je william it was really nothing (il kak se već zove). the smiths. zakon.