Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
sucker 04.05.2005 u 18:11:39 profil autora
4.5.2005. srijeda

ne mogu na bazen danas. idem s faksa (predavanje do 17h) i skužim da mi termin traje do 6 samo pa da neme teorije da stignem, odem u nsb iiiiiii tu sam. evo me.

skužih jučer/prekjučer da je stvari nemoguće forsirat. da od toga ništa ne bude. ko gravitacija, uostalom, taj princip. takve stvari obično skužim kroz najbolesnije situacije. ok, ova nije bila bolesna, bila je lijepa. ajmo komkretno: spavali smo u istom krevetu, bez sexa i sl. izgleda da malo-pomalo gubim muške hormone na ovom faksu. katastrofa. ali, za svoju obranu, jer ja sebi obožavam lagati (a veli mi da imam facu ko bambi), a time i drugima, ona nije bila za. a za sebe još zaista ne znam, ja sam ipak jebeni sljepac i ne vidim dalje od nosa vlastitog (fulo sam nick, jebiga, shit happens.).
al sad ću malo držat distancu tek toliko da skužim što se to zapravo dogodilo. keep in touch.

eee i superbitno za kraj: idem na white stripese 5.7 i pipse u sisak 3.6., veselim se već!
sucker 05.05.2005 u 20:47:01 profil autora
najjebeniji glagol u eng jeziku je wash over sb , meaning:

1. to affect sb strongly, without being able to think about anything else

2. to happen to or around sb without affecting them at all

i to bi bio otprilike jedini izraz koji me pada na pamet kako bih opisao svoje mentalno/fizičko/psihološko stanje. smsali smo si sinoć (nekih sat vremena znači 10 poruka svako, ja sam spor)i shvatij da konkretno nisam ni na eemu s njom, da lik za kojeg sam mislio da mi je frend to uopae nije, kao i jedan drugi, bitniji, ali manje bitniji u ovoj priei. e, da i fali mi tekuaine za leae. moram prat kosu. tenisice. ueit. baka mi je slomila kuk,stavljaju joj neke jebene šarafe, a mene, kretena, VIŠE ZANIMA HOAE LI MI ONA POSLAT JEBENU PORUKU VEEERAS. a neae, to se bar zna.

e i zanima me zašto su oni satovi, postavljeni svakih 100injak metara u zgu (možda i drugdje ali ja to ne znam) odjednom nisu žuti vea zeleni. odlieno, zapravo. sad imamo boju pravog pomfrita i onog na strojarstvu. nuuuuu spikeeeeeeeeeeee......
vozio se 7icom danas do kolodvora, bez gužve, a tako se jedino i volim vozit i sve ostalo. razmišljam da si isfuram discman, nadjem neki poluprazni tramvaj i šibam gradom. veeeras sigurno ne jer u mom gradu nema tramvaja, samo 156789999928764 predizbornih plakata i mrzim ih i mrzim svoj grad kad sam u njemu (bar veai njegov dio) i tako. idem van, sjedit s ljudima i buljit pred sebe. provodit vjeenost. a ond još jednom proeitat njenu zadnju poruku (ovo vam je ekskluziva jebote):
lahko noc, pa eno bolho za pomoc. ce te pa pic, me pa poklic .
matea 05.05.2005 u 20:57:23 profil autora
jebote to što stoji u toj poruci je meni baka znala govoriti za laku noć

mmmmorrre coookiesss.......
gargamel 06.05.2005 u 08:09:40 profil autora
Možda se sucker i baka dopisuju?
matea 06.05.2005 u 12:40:32 profil autora
kak misliš možda?

mmmmorrre coookiesss.......
sucker 06.05.2005 u 20:36:05 profil autora
petak

/e ajd prevedi to, pliz, ako znaš, matea./


inače mi je bilo super sinoć, nisam se napio, niti išta popio uopće spiko s frendom (ne, ispravak, s prijateljem, postoji bitna razlika) i nije bilo one kenjkave spike te ovo te ono, ona mi je baaaaaaaaš suuuper al me ne voli, poslala mi je ovo, ono..mislim, sad imam dnevnik za tako nešto..a ako vam se ne da eitat - nemojte! ali ipak, ja JESAM totalni sucker na te romantiene spike i brijem na to kad sam pijan (tada smo najiskreniji, i guess), bolje i to nego na agresivu. mada znam biti naporan.
poslala mi je i danas neku poruku i imam filing u kojem ae smjeru ovo iai (nažalost), ali nisam više toliko mlad da se cimam na svaku rijee. bumo videli.
happier sam danas nekako pa zato nemam baš o eemu pisat posebno; idem na tulum neki, sutra je promocija spota i to ae bit fora, napravio totalnu budalu od sebe u dokumentarcu i to ae gledat minimum 50 ljudi. /samo glumim u spotu i prateaem dokumentarcu, ne sviram, da se razumijemo/ ali jebiga. what is done is done.
stigla stipendija. 2000kn. idem odmah to potrošit (ali ne). ueio glupu civilizaciju skoro cijeli dan, samo izašao na cugu s rajom, zlajom i ivanom i da staroj kupim novu burdu (ona je valjda jedina u poznatom svemiru koja ima SVe brojeve, btw to dodje 37 (tridesetsedam) kuna!!!

svijet je...

u komi

matea 06.05.2005 u 20:58:46 profil autora
laku noć, jednu buhu za pomoć, ako te ubode ti me pozovi

um, like, whatever




mmmmorrre coookiesss.......
sucker 10.05.2005 u 12:27:42 profil autora
utorak ili nešto slično

mrzim današnji dan. znaš kad se probudiš pa imaš osjećaj da je sve već otišlo u sto kuraca čim si otvorio oči. jedina, zaista jedina želja danas mi je da nađem toplo mjesto gdje mogu zaspati dok ne izađe sunce (primijetih da, što sam stariji sve više ovisim o vremenu). fuck.
nisam bio prištekan na čudo zvano internet 2 dana pa se zato nisam updejtao. a i nemam ništa za reći (i just don't know what to do with myself veli j.w. i potpuno je u pravu). promocija je bila ok (samo ok nažalost), opet glumim, opet me krivo shvaćaju a i ne krivim njih, nego sebe za to. same old same old. rastem, napredujem svake godine, u svakom pogledu, otprilike pola milimetra godišnje. puno? malo? drugačije ne ide, nažalost. s druge strane, nazadujem brzinom svjetlosti. možda i postanem velik i jak na kraju, 2 sekunde dnevno vjerujem u to, 2 sata dnevno u to ne vjerujem a ostalo je ZERO GRAVITY. i što radiš kad nestane muzike?
--------------

šetao sam cucka s m. u nedjelju (bilo je dobro, mada to opet nisam bio ja, nego neka special verzija pogodna za nju.) ma imam milion takvih verzija ko kaleidoskop sam. možda sam zbog toga sam. možda se zbog toga trebam distancirati od živih bića par mjeseci, godinu.
my dream is to buy a motorcycle and just ride on from place to place, without ever knowing anyone, allowing people to become images interspersed with clouds of dust rising all around me, like mist. i inače vjerujem u to, ali danas, danas...
sucker 14.05.2005 u 16:07:33 profil autora
subota

nemam baš o čemu pisati. vrtim se u krug, izgleda.

ali, treba zabilježit par stvari u ovih par dana, tek toliko da ne zaboravim:
- bio na psihomodu (dobio gratis kartu pa zbog toga, ali je bilo zaista fakat dobro.) aplauz za gopca molim lijepo od svakoga u svom privatluku. ne morate sad, možete dok ste na wc-u pa ne znate šta biste s rukama.

- klalo piliće. nećete nikad znati sve tajne prirode dok niste rasporili pileći želudac. (btw, ona opna u želucu možeizdržati kiseline koje rastvaraju kamen!)

-krećem učit od ponedjeljka. i ići 3put tjedno na plivanje. (dok ovo čitate, ja uzimam nož u ruke, radim krvavu porezotinu na dlanu, barbarski urličem i kapam po tastaturi. You know what a blood oath is? -Yes.
Good. Cause you just made one.
Connery sinoć u The Untouchables.

-gledalo star warse sinoć i zbog toga nije išlo u grad. upucalo se u glavu poslije jer je to fakat loš loš film po ama baš svim kriterijima (izuzev onoga koji uključuje natalie portman). ok, pa nema ništ u gradu tak i tak osim da sam ostao u zgu ali ja sam ipak mamina maza to bar svi znaju.

eto to je to. hedonist sam ja. da mi bar padne klavir na glavu.
sucker 15.05.2005 u 12:55:14 profil autora
dan izbora


nešto se mršti danas. mogla bi kiša. a ja još moram u zg, napisaz zadaću iz književnosti, dići se sutra u 8, pa na faks, pa učit itd. zasad mi je to malo overwhelming, ali, korak po korak kak se veli.
čitam daddyev intervju, zbedirao me. negativno frustrirano ogorčeno, možebitno iskreno ipak ali sve je stvar perspektive. mislim, ako cijeli život živiš u jednom mjestu ono ti neminovno postane dosadno, seljački, prerasteš ga u neku ruku, ali iz moje perspektive zg je trenutačno amerika. Zašto? jer cijeli život znam samo lošije od ovoga. zajeb kaj ne??
ma ja se inače trudim bit pozitivan. često mi to ne uspijeva, nažalost.
---------------------
pričao s j. sinoć i shvatio da sam way out of my league. ona je ipak natalie portman za mene. nisam zbediran, uopće.