Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
teller 06.05.2007 u 06:58:13 profil autora
ma da...bio malo vani...pa čekam red za toalet...i tako ja jedno treći na redu a kad ono ulijeće neki tip i otvara vrata toaleta bez pardona....i sad ja uvidjevši prepotnentnost tog tipa, pogadjate,uska majaca. mišići i ta spika....i tak ja po običaju, isto tako prepotentnom al u zajebanstkom duhu počmem raditi zajebanciju od svega toga.....
ne sjećam se točno što sam govorio al da sam ga nešto provocirao i nisam...
al eto, taj tip se pronašao u svim tim moojim pizdarijama i unio mi se u facu da prestanem spominjati njega..!?!?!?helllooo!?!??! i tak...malo sam dobio glavom u glavu, niš strašno...al ono izbrijao sam do kraja, mislim gledao sam ga u oči bez da trepnem i ta spikica...
naravno da je pored njega bila neka cura pa se valjda morao dokazati....
poslije me čak nešto kao pozdravio na cesti...
sva čuda svijeta....
teller 12.05.2007 u 09:10:44 profil autora
She feels that my sentimental side should be held with kids gloves..


a pa ovaj stih me neverovatno fura ovaj dan...
a bit će tako dok ne popuste....
teller 31.05.2007 u 00:51:20 profil autora
Jednom sa prijateljicom sjedio na klupi. Pored nas je došla cura koja je čitala knjigu.. Pričali smo o pizdarijama a tu i tamo sam nešto pročavrljao sa curom sa knjigom. Pojeo sam sladoled od bijele čokolade. Imao je okus na lješnjak. Naidje poznanik i zapalimo pljugu. Cura s knjigom pita dal' imamo za poruku, dajem joj mobitel. Nakon nekog vremena cura otidje i pozdravi. Kažem, u šali, navrati opet….

Iris je išla doma pa sam je išao ispratiti. Na stanici za trmvaj, cura s knjigom, samo ovog puta bez knjige, čeka autobus. Nisam išao do nje. Išao je ovaj poznanik koji je navratio. Tko zna šta joj je rekao. Kaže mi da se zove Marta.

Iris ju je nešto pitala i u tramvaju.

Objasnio sam poznaniku da me to nervira da se plete u moje stvari i otišao napiždjeno….
Mislim si, sigurno može nabaviti moj broj…..Od one poruke s vrha priče….
Možda se javi.
Definitivno možda….(a moš' si mislit…)

teller 07.06.2007 u 03:25:01 profil autora
film španjoloski. "sivo crno odijelo" čini mi se , ako sam dobro upamtio naslov. i tak, poslije u birc, cugica, dve....
pa u park sa prijateljicom i nekom ekipom polupoznatom....
i sad tako nekako prolazi večer, pijem pivu, nekoj curi se u prolazu šarmantno upucavam....(valjda)....
e sad u tom parku, neki tip koji je bio u tom polupoznatom društvancu, nakon što mi je par puta "spustio" vjerovatno na neku moju "spuštalicu" prolije me vinom....i ja sad čekam nešto; ispriku, sorry, nije bilo namjerno...bla bla....
medjutim ništa, tip brije svoj film i dalje....
kažem ja: il si totalno pijan il si totalni idiot....
a on i dalje ništa....
pa pička mu materina;
ustajem i naredim mu da mi se ispriča, tip se mlakice usere, kao nije znao i ta brija, i konačno kaže sorry....
ja sjednem natrag na klupu i zapalim duhan....
sad ta priča je malo mutna jer se ne da to baš sve prepričati ali to je uglavnom to....
a poanta večeri nakon diskusije o tom nemilom dogadjaju je da sam ja konfliktna osoba....
ne znam ni sam, al kako bi neki rekli; ak sused veli da voda curi onda valjda curi....


sadrzaj je izmijenio/la - teller u 07.06.2007 u 03:27:40
teller 09.06.2007 u 04:13:10 profil autora
dan je bio čudan...pozitivno čudan...na kraju dana je bila jedna mala negativnost ali mali ljudi nisu vrijedni spomena...
vrijedno je spomenuti da će jedna slatka cura možda sa mnom otići na kavu (ako ne sjebem nešto u medjuvremenu) i da sam šetajući kontom oko tri ujutro spazio dvojicu tipova...nekak su mi pederasto djelovali, onak mršavo, bio je polumrak....
i tak se mi sve više približavamo i tek kad smo se mimoišli i prošli ja skužim da je to gospodin Darko Rundek sa Pavlicom (nisam siguran za Pavlicu)....
i odjednom, ej, ovo je jednom u životu, na mojem omiljenom mjestu, u tri ujutro sretnem Rundeka čije pjesme su nas sa mnom na harmonici znale bacati u polutrans....
i nakon što smo se mimoišli kažem :" poštovanje", glasno i jasno, deda Rundek se okrene i kaže: "pozdrav, laku noć"...
eto....idem sad spavati....
teller 14.06.2007 u 00:40:44 profil autora
možda sutra bude sretan dan
možda ne budem tol'ko pospan
možda odlučiš igrati fer play
pa mi ipak pošalješ mejl….

Pozdravitos….

Sorry šta se ne javljam
U školi ocjene ispravljam
Učim po cijeli dan
Ne hvatam ni san

Jednom kad prodje ovo sve
I kad ispravim ocjene te
Razdjelit ću sebe
Na razlomke

Nazivnik ću nama dati
Brojnik će nam se smijati
Jer to je isto...

Mi smo jedan.
teller 15.06.2007 u 03:37:59 profil autora
1. nemoj ovo čitati, odi na back....
2. nisi me poslušao, ko te jebe, ipal odi na back...
3. opet me nisi poslušao, neki si tvdoglavi tip, zbilja si neuporan, ...oni na back.....
4. nisi više tu znači pričam sam sebi....
i kak si!?
pa tak, malo sam se napijo.....
i šta je bilo na let 3, si uopće bio!
bio sam, al bilo je ljudi pa mi se hije dalo gurat u gomilu.....
sve u svemu kaj ti se čini!?
koa prvo ne govori mi "kaj" nismo u purgearju nego u rijeci....
ma bilo je ok.....
"dogadjaj", nešto je bilo.....
nije bio običan dan.....
neobičan dan, rekao bi deda....
i tak.....
teller 15.06.2007 u 03:43:42 profil autora
a jedenom kad te sretnem
(sasvim slučajno)
s rukom u tudjoj ruci
(sasvim namjerno)
budi vesela.....
(jer ko vas jebe...)
gogolj 15.06.2007 u 04:00:57 profil autora
čije pjesme su nas sa mnom na harmonici znale bacati u polutrans....


zakon. nego, šta je to polutrans?
teller 16.06.2007 u 01:57:32 profil autora
Ljeto na Gradini Link

Urband4, lijepa atmosfera, publika malkice uštogljena, lijep prostor, odlična svirka....
nije mi žao da sam bio, dapače....
teller 13.09.2007 u 03:41:26 profil autora
jednom smo se dogovorili da idemo slagati domino...
i onda smo složili domino....

Link
sadrzaj je izmijenio/la - teller u 13.09.2007 u 03:42:12