Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
oak 3 07.01.2005 u 18:06:54 profil autora
budite uz tv. iznenadjenja nece nedostajati

i to je dobro
trixy 07.01.2005 u 19:04:15 profil autora
to je večeras!
nadam se da će biti gledano. barem što se forumaša tiče.
Filip 07.01.2005 u 19:06:51 profil autora
definitivno bit će. okupit ću i ekipu, pa da gledamo skupa. veselje!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 07.01.2005 u 19:07:27
ETernal 07.01.2005 u 20:29:00 profil autora
eh, da bar ja iam ekipu koja voli pipse...
hm..
jel ima ko iz karlovca na ovom forumu?
trixy 07.01.2005 u 22:07:44 profil autora
svaka čast!
pjevač b&s je zvučao fenomenalno! čak i na mojem jadnom mono tv-u.
napokon sam ga čuo bez 'smetnji' live nastupa.
jedva čekam dalje...
zumbula 07.01.2005 u 23:22:39 profil autora
nemam riječi dečki(nemam ih ni inače, ali)..bajka je stvarno bajka..hvala vam
ETernal 07.01.2005 u 23:39:36 profil autora
odlicno!
super je bilo, cak se i mom starom svidlo (znaci imate publiku i iznad 5 banki:) )
bajka je ono...
cista katarza
sadrzaj je izmijenio/la - ETernal u 07.01.2005 u 23:39:51
nigerlaver 08.01.2005 u 00:03:23 profil autora
bajka je stvarno super zvučala; primijetil sam da su pjesmu "susjedi" oslovili sa "susjed"
vlado 08.01.2005 u 00:50:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zvuk je bio na trenutke očajan. Na susjedima se nije čula harmonika na početku, a na početku "Onaj kojeg nema" sam imao viziju ruku koje guraju levele nasumice.
Šteta, Pipsi su odsvirali OK. Valjda.
oak 3 08.01.2005 u 00:50:49 profil autora
2 godine, gotovo pune dvije imam video i po prvi put sam si nesto snimio.

to je za mene visa matematika, manual, programiranje i timer.

pogledao sam si kasno u noc.

bajka
onaj kojeg nema
mak
susjedi (sused)
pjevač

play i prevrti unatrag.



danas sam slusao neke stare mc (kazete);

1. lipanj, mislim 3o.06.1996. salata, zagreb gori
2. demo bog;
rosita - jos nije bila pedringo, bas svira sparka stariji
mc boy - ovo je antologija
dan, mrak - tristan genij
jedan od nas - kaos
i to je dobro (predobro)
3. koncertu u vrtu (apokalipsa - sviraju!)
4. nemiksani materijali iz tivolija
5. radio reklama za bog koja je isla na radio 101 i otvorenom



trazio sam kazetu s koncertom u gavelli, ali fali. negdje se skrila, moja dobra vila.

danas je bio dan za pamcenje. dubrovnik je nesto izgledniji, 17.03., pripremamo i drugi koncert, mozda i treci. odlican je koncept rundeka, svaki dan u tjednu drugi
place u zagrebu i deri.

zamisli ozujak, proljece u dubrovniku i nas s tri koncerta. ma apokalipsa - sviraju.

samo za dubrovnik; babin kuk - kazaliste marin drzic - lazareti

cestitam, najmanji bend na svijetu, onaj kojeg nema
surfer po sapunu
kredenca 08.01.2005 u 01:23:20 profil autora
svake pohvale!!
nego gdje je nesto kraj ~pjevaca~!!
meni je onaj bio ljepsi!!!

daddy 08.01.2005 u 02:33:14 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
druže vlado,
bitno je da je zvuk na trenutke bio najbolji ikad u hrvatskom eteru.
a gle...na onaj kojeg nema imali smo prilike slušati kako se band čuje kroz radulovićkin i dragovićkin mikrofon bubicu, vjerovali ili ne netko nije prebacio na biffelov mix. to ima samo na htv-u, televiziji na kojoj postoji osoba koja zapisuje žiro račune (i to je sve!), osoba koja zove band u studio (i to je sve), osoba koja je producent (i nije se uopće pojavila), te osoba koja me zvala na telefon. uz još barem 20 osoba koje se tamo zajebavaju po hodnicima, a rade baš u toj emisiji.
biffel i band su napravili SVE.
postoji oko 1000 ljudi koji nikad nisu došli na htv, a primaju plaću.
jebiga, šta da kažem.
zv 08.01.2005 u 11:13:05 profil autora
to do: svaš
baaaas mi je bilo dobro.
baaaas mi je bilo lijepo.

svaka stvar mi zvuci (mozda pretjerujem) ali totalno drugcije (i od ovih sa albuma a i od onog kako sam ih inace naucio cuti.)

e, samo mi nije jasno kak se pjevacu uopce dalo razgovarati s onim idijotom?!? veliki poznavatelj glazbe u ulozi voditelja glazbene emisije?!? IDIJOT! i ona jos veca IDIJOTKINJA. dok je radulovicka malo manje IDIJOTKINJA.a emisija sve u svemu je IDIOTSKA. franz ferdinand su mi album godina jesam vam to rekao. oni su supach. volim vas sve! (doduse veli moja cura da taj idijot uopce nije tak veliki idijot nego da se pravi duhovit sa svojim glupim pitanjim...)
sick_boy 08.01.2005 u 11:56:03 profil autora
Meni je Pjevač B&S bio odličan,a isto tako i bajka!
vlado 08.01.2005 u 13:13:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Druze Daddy,
zanemarimo zvuk u tamo nekoj emisiji, nego, ne zasluzuje li ovakav drukciji iskaz kakav vinil?
Recimo, "izstekani" + bonus pjevac i jos nesto npr.
OK, OK, serem.
Ali, meni fali Pipsa. Ovakvih.
Filip 08.01.2005 u 15:10:01 profil autora
uff.. sve je bilo predivno, još da htv nije sjebao početak "onaj kojeg nema". "pjevač b&s" u ovom novom izdanju je jedna od najboljih pjesama pipsa. "bajka" je bila mmm.. prava bajka.
inače slažem se sa tome što kaže drug vlado. i meni fale ovakvi pipsi. ;)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 08.01.2005 u 15:14:21 profil autora
inače darkec (kome je siječanj mjesec borbe protiv interneta) me smsao nakon emisije. kaže: Bajka je bila PREEEJEBBENA. Waww!
a par minuta kasnije je napisao: Sutra (subota) u 00:00 na HRT PLUS. Koncert: Pips, Chips & Videoclips.

moja je prognoza da je to kerempuh, jer aquarius su prikazali u prosincu prošle godine.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
linda 08.01.2005 u 17:18:25 profil autora
evo ja sam tek sada pogledala snimku od sinoć jer jučer nisam bila u mogućnosti.
svi su prije već sve rekli. pjevač b&s - yeah!! napokon ga imam! savršeno. nenadjebivo.
i bajkovita bajka.uh!
izgledali ste i zvučali opako dobro!
prekrasno...
gargamel 08.01.2005 u 19:43:29 profil autora
Bilo je dobro. Problemi sa zvukom su smetali malo, ali jebiga. Slušao sam skupa s burazom i njegovom kćerkicom. Pitam nakon susjeda buraza kako mu zvuči, on kaže dobro, a klinka kaže dobro, ali ovo na kraju ne. Buraz na to kaže: Ma to ti je njihov... No pasaran.

Inače ljudi koji rade tu emisiju su izgleda dno dna. Najgora voditeljska ekipa je samo dio svega. Pravo je čudo da smo išta od pipsa čuli, s obzirom na ostatak emisije. Cijelo vrijeme dok su "voditelji" razgovarali u eteru se čuo žamor glasova. To ili je bend razgovarao, ili ljudi u studiju, ili je netko u režiji možda nešto krivo spojio. Nemam pojma šta je, ali je jadno.
sucker 08.01.2005 u 20:06:02 profil autora
ok, daddy, a jel nisi malo bahat što se tiče 'na trenutke najboljeg zvuka u hrvatskom eteru ikada'? ne kažem da je loš, ali opet...
Josh 08.01.2005 u 21:12:29 profil autora
prokleti kralj
oak, ajde piši malo o tome Dubrovniku, kakva 3 koncerta???? pa nije ih bilo toliko u 6 godina, a sad sve u 1 mjesec? overload :)

nigerlaver 09.01.2005 u 01:05:07 profil autora
ja sam najavu koncerta stavio pod drugi topic jer nisam videl da ga je filip ovdje stavil; bil je iz aqauriusa al nema veze
Filip 09.01.2005 u 01:15:12 profil autora
ustvari najavu koncerta je postavio darko, al indirektno. ;) i da.. bio aquarius. jedan od meni najdražih koncerata. koja ekipa! koji provod! kakav koncert! a i zv-ovo domaće vino. ;)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
markos 10.01.2005 u 11:07:47 profil autora
Bajka je bila predivna, 2x2 i Susjedi mocni, Mak prelijep, to mi je mozda i najdraza pjesma na albumu (mada je malo nezahvalno birati), tako se najezim kad krene(mada mi je falilo malo "siline" akusticne gitare u drugom dijelu pjesme), Pjevac B&S mi je bolje legao u Gavelli, ali mislim da je to samo zbog ugodjaja, a ne zbog izvedbe. Sve u svemu, uzivao sam. Cak i na "Onaj kojeg nema" kojeg su idioti na TV-u upropastili. Cak i usprkos nenadjebivo iritantnim voditeljima (onaj je "muskarac" toliko nemjerljivo iritantan i negledljiv da mi automatski izaziva grceve u stomaku) paru i konceptu emisije (mislim, koji fuckin DJ gost?!).
Bend mi je odlicno zvucao, nisam vidio bubnjara prije ali tip je lud, kraj susjeda je odlicno ispao.

Fali mi Pipsa u ovakvom izdanju, bas sto kaze Vlado. Hoce li se desiti koncert u Pauku u travnju?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
electro cute 13.01.2005 u 10:31:36 profil autora
prvo sam misli da će ga dudo šakom. onak, u facu. ja bi. ja bi ga ubio na mjestu. koji idiot, u pičku materinu. odma sam se iznerviro ko pas. a ono s onim kojeg nema?! e, pa deset ljudi treba otkaz dobit, odma! i zašto je gitara tak preglasna u mixu? i to ne samo na tv-u već i na koncertima? božanićeva, jel?
bajka i pjevač: prepreprekrasno.
iritantan 13.01.2005 u 22:17:10 profil autora
dragi vi! drago mi je sto vam se svidja kako vodim emisiju metro pop!!
meni je isto zao sto me dudo nije onak, sakom...
bas sam si nekak tada mislio, oce me , nece me...
uuuffff, proslo je, al jos par pjesama do kraja, mozda me fakat tresne...onak sakom...direkt u facu..
al nikad nije kasno, pa se evo preporucam...
dragi electro cute, reci mjesto i vrijeme, pa da ti prestanu ti grcevi u trbuhu, da ne budes tak nervozan...
il ti se ne da gubiti vrijeme na kretene poput mene!!!???
ma da imas pravo...
vidis, ja sam samo pokusao raditi svoj posao...
sta ti radis???
majmune



vlado 13.01.2005 u 23:20:05 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
ha hah ha ha
ETernal 13.01.2005 u 23:20:17 profil autora
a kakfih ima na rtl-u, nije to tak strasno
al jebiga, meni si isto malo odbojan. sorry
mozda probaj malo manje tako agresivno energicno, il neka rijec u tom stilu al mi se neda trazit, bit.
opet, mozda to tak i treba da bude, mozda sam ja prestar, to je za mlade emisija.
17-godisnjak.
iritantan 13.01.2005 u 23:39:31 profil autora
ja agresivan???
ko tu koga hoce tuci i ubijat??
ETernal 13.01.2005 u 23:46:34 profil autora
agresivan, u svom gardu. jel kapiras? meni djelujes tak na ekranu.
ono tuci je bio komentar, i ako hoces stilski, mada ne znam:) pitaj electrocuta
Filip 13.01.2005 u 23:48:18 profil autora
al sam se nasmijao. hahahaha.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...