Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
matea 27.09.2004 u 09:01:01 profil autora
mislite li da ce dvorana biti puna?
ja bas i nisam sigurna, nekako mi je to prebrzo doslo.
hmmm,
budemo videli.

mmmmorrre coookiesss.......
vlado 27.09.2004 u 15:20:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bit ce.
svinjče 29.09.2004 u 01:00:00 profil autora
zasad prodali 2 soma karata. a ima još 4 dana. pa ak nastavi takvim tempom..mada, sumnjam. a možda se i prevarim? intuicija me ionako uvijek zajebe

all animals are equal
but some animals are more equal than others
matea 29.09.2004 u 01:07:03 profil autora
cekaj....kolko ljudi upoce stane u velku dvoranu...?
treba jos racunat na, onak sva soma karata sto ce podijelit.

mmmmorrre coookiesss.......
daddy 29.09.2004 u 01:08:28 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
iskreno i ozbiljno.
a kaj je to bitno, oće/neće bit puno? naime, ni 10 somova nije nikakva pobjeda "normalnog" i "urbanog" il kak već hoćemo nazvat.
a ni 3 ili 4 soma nisu nikakav edin poraz (dapače!), a još manje poraz "onog što bi mi htjeli".
mi smo u dubokim, dubokim sranjima. edo maajka jest ok, ali ništa presudno što bi nam trebalo dati nadu u nekakavo "bolje". on je danas hajp (protiv svoje volje i očekivanja!), sutra neće biti. to je i njemu i tebi i meni jasno. gledajte ga danas i uživajte.
to je to.
goldietrickz 29.09.2004 u 20:22:46 profil autora
je.ja ne bi ni volio da bude prepuno.i ne svidja mi se taj dom sportova nist...

"danas faca a sutra opet kita" kaze i sam edo.
morsky 03.10.2004 u 11:02:39 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
I ?

Je li netko bio?
vlado 03.10.2004 u 12:34:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja stvarno pojma nemam koliko je bilo ljudi. Uglavnom, bilo je puno, ne pretrpano, ali puno.
Dobar light, čudnovato pozitivna atmosfera, prije Ede su nastupili neki reggaeaši iz Bosne. Veselo.
Dva ekrana sa strane. Na kojima se pojavljuje kvisko.
I izlazi Oliver Mlakar. Koji počinje najavu sa "Dobro veče, štovani posjetitelji..."
Ovi iz T-mobilea su dijelili neke flourescentne trakice, kojima se ekipa, logično, gađala cijelog koncerta.
Pa su tako gađali i Olija, koji je u jednom trenutku viknuo "Ako me gađate, gađajte me u glavu!".
Ah da, prije Mlakara, izašli su dvojica iz organizacije, pa je prvi zamolio ljude da se na gađaju, a drugi, Micika (onaj Knjazov) izašao je i rekao:
"Ajmo pokazat Edi ko je najbolji!" I onim neandertalskim hukom počeo se derat "DINAMO, DINAMO, DINAMO..."
Hint večeri: manji dio ekipe je prihvatio, a veći dio je počeo zviždat, smijat se, vikat BUUUUU!, a jedan kraj mene se nagnuo i pitao "Jel, matere ti, ko igra?".
E a onda je Edo izašo i raspalio...
Odlično složen set, svaka treća je hit za skakanje, ljudi su mu odgovarali, skakali, pljeskali i tako.
Bilo je baš OK, sve bojazni oko broja ljudi i sviranja "velikog" koncerta pokazale su se neopravdanim.
Edo je sad u šaci držo veliku dvoranu, bez gostiju od formata, sam sa bandom i Frenkijem i fakat je imo uzlaznu i konstantnu putanju raspoloženja.
Ne sjećam se kad je neko raspalio ekipu totalnim svršavanjem na kraju koncerta sa "No sikiriki"... Ono, sveopšta ludnica.
Također, ovo sinoć je bila jedinstvena prilika za kakvog ksenofobičnog luđaka da pobije sve Bosance u Zagrebu. Trebalo je samo dići Dom sportova u zrak.
Al eto, nije bilo ksenofobičnog luđaka, nego je to napravio Edo.
zomri 03.10.2004 u 19:09:07 profil autora
...prije Ede su nastupili neki reggaeaši iz Bosne. Veselo.


to je pretpostavljam bio Defence, Edin ragga bend. njihov debi album čeka se već 'pola' vječnosti, a mislim da će bit jeben.
gargamel 03.10.2004 u 19:23:43 profil autora
U dobroj namjeri ću reći da mi je taj reggea bio simpatičan. Tekstovi zvuče malo smiješno. Nekako me tjeralo da se smijem iako je ozbijno mišljeno. U jednoj pjesmi tip na jamajkanskom pjeva 1 step forward, 1 step back i onda kaze jedan korak naprijed, jedan nazad. To ovdje možda zvuči normalno, ali mi je tamo zvučalo ko zajebanija.
svinjče 04.10.2004 u 22:48:56 profil autora
eto,opet sam bila u pravu, zajebala intuicija, a baš mi drago kaj je. i mislim da baš nije svejedno jel bilo 3 il 8 (osobna procjena, a rekoše i još neki..)soma ljudi. bar ne za svirače. a naravno da brojka okupljenih edo-fanova nije dokaz neke "urbane revolucije". ali naznaka, tračak nade, je. tak si ja kontam.
meni je baš zgodno bilo kad je nakon olija (koji je bdw i DOBIL U GLAVU tu pinky falusnu promo pizdariju od T-a. ko mu kriv, sam je tražil) na screenu osvanul -kvisko...
koncert je bil mrak.
totalna ludnica, dobra pržiona, frenki je zakon, a edo car.
publika na nogama, pod nogama, na rukama, bilo i pogo-densa, vrlo konkretnog (čitaj bilo je ozlijeđenih). jebeno dugo nis bila u domu sportova (ma kaj -u zg!!) na takvom koncertu.
snimili smo super materijale, bit će u petak na z1. kao, dali nam snimat 2 pjesme. a mi imao 2x2. i još malo. jeah, rajt
voljela bih ići i na tbf sutra. al moram prvo žicat zakonitog za babysitting
i upoznala sam gargamela. baš mi drago.
darko 05.10.2004 u 00:19:06 profil autora
zašto ne vrtite spotove pipsa na z1?
gledao sam u par navrata navečer onu emisiju gdje se vrte samo domaci spotovi. ali ni "p" od pipsa.
vlado 05.10.2004 u 00:40:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Izgleda da si ti jedini koji fatas taj program...
vlado 05.10.2004 u 02:29:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh da, da, dragi prijatelji, pocelo je sranje.
Zelio bih da vas upozorim na nadolazece pizdarije...
Severina, manageri, novinari i ostala gamad.

SAD CE POCET PLJUVANJE PO EDI.
dju 05.10.2004 u 07:13:07 profil autora
nisam bila na koncertu, elem da je netko htio pobit sve bosance u zagrebu, likvidacija doma sportova bila bi tek dio posla.
meni se edo ne sviđa, malo mi je dosadan.
nije to moja muzika.
al drago mi je da ste se vi zabavili.
daddy 05.10.2004 u 19:44:36 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ne razumijem ja tebe vladimire. pa edo je na vrhu, jebiga, nije slučajno. svojstvo je takvih da se znaju zaštiti. ne treba bit zabrinut za njega. on je danas, jebači moji, jači od severine. to je i dobro i loše.
zomri 05.10.2004 u 23:00:03 profil autora
da daddy, upravo tako! severina je ta koja se treba brinuti da edo umjesto još samo jednog ne izda još pet albuma posvećenih Hrvatici Jebačici.
daddy 05.10.2004 u 23:47:08 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
teta severina u mojem dnevniku ima samo epizodnu ulogu; ona je tek duda varalica.
nešto sasvim treće sam htio reći. čak je i boldano i potcrtavano.
vlado 06.10.2004 u 23:32:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebiga, iza nekog ostanu pjesme, a iza nekog seks, lazi i videotrake.
svinjče 11.10.2004 u 00:47:29 profil autora
darkec, bum pitala, nis' znala,ne stignem gledat, jer radim hahaha..koja ironija. al brijem da mora bit negdje i tih pipsa
boka 13.10.2004 u 00:39:34 profil autora
daddy!
sto sada pljujes po svima, pa daj nam ponudi neko svoje rjesenje, samo pljujes i nista ne nudis. slazem se sa svime sto si napisao, ali mi nije jasno zasto si to pisao, gdje nalazis smisao analiziranja (sto je ionako svima jasno) i to bez ikakvog rjesenja... poceo si se miriti sa situacijom, pises da to mora biti tako i nikako drukacije... zasto?
daddy 13.10.2004 u 20:01:01 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ja baš nikoga ne pljujem. ti si nezreo.
bdw, edo je moj pajdo.
svinjče 13.10.2004 u 21:59:21 profil autora
zanimljivo je to sa severinom..
baš mi je pričao jedan njoj bliski lik kako sva ta frka, koju su mediji digli oko njenog teksta, nema veze s mozgom. ja reko'-kak to, pa ono baš se posrala, kaj joj tak loše ide pa puca na niske provokacije (mislim, ko da ona može uopće s ičim više ikog isprovocirat!!??ono..svi smo joj vidjeli sve.)
pa će on meni-ma nee, pa to je edo znao, pa niš' se on ne ljuti, pričali smo, to tak ide na estradi-.
ja reko'-hmm,pa neznam baš.meni je to seljački-.
a on će-pa i edo je nju spljuval-.
pa ondak ja tražim dokaze, pa mi čoek kaže kak sam seljo, jer očito nisam slušala zadnji edin album, pa ja umrem od smijeha, jer kažem jesam, pa on meni-e da jesi slušala tekstove onda bi čula da je on prvi počeo-!!??

onda ja shvatih i rekoh- da, da, bit će da je tako.
a ono kaj mu nisam rekla je...
"bom bom mi smo prikaze
bom bom ne traži dokaze......."

e,pa sad.



all animals are equal
but some animals are more equal than others
electro cute 15.10.2004 u 16:15:09 profil autora
vani je amerika