Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
daddy 29.09.2004 u 10:06:14 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ej, fakat si me razočarao. naravno, s takvim stavom ne možeš ništa. al nemoj se ni žalit onda.
Depressed 30.09.2004 u 10:29:52 profil autora
Nemoj bit razočaran. Danas je novi dan, crnjaka više nema, i znam da nisam ni burnać ni poša.
lollipop 01.10.2004 u 14:08:25 profil autora
nemrem vjerovat da se moram umjesat, al stvarno me iznervirao moj suukucan.
mislim, kad prica sa mnom, kaze puno pametnih i ok stvari, a ovdje gnoji. koji posa, koji burnac o kom ti pimpeku pises? jebote! tvoja stvar je, i to si mi ti sam reko, da ti volis programirat, da si ti sretan sa svojim poslom i to sam te miljon puta pitala bas zato jer se zelim uvjeriti kako bi trebali djelovat. i rekao si mi da radis samo muziku da bi ti programiranje falilo jedanko kao sto ti fali radit muziku dok programiras. i uz to, volis raditi jos drugih stvari za koje pak nemas uopce vremena jer ti nakon programiranja i muzike ostane tek par sati za spavanje. i onda si pomalo nesretan jer ne stignes raditi sve, jednako kao sto bi i ja radila miljon stvari u isto vrijeme, a moram se odlucit za jednu i onda sam uvijek nesretna.

a da se nadovezem na topic, ono sto bi meni bilo presudno i to bas presudno je znatna kolicina novca. vrijeme je novac, dakle svo ovo vrijeme koje mi fali bi taj novac priskrbio. da se ne moras brinuti o racunima, zdravstvenom, mirovinskom, a pristala bi i na to da se ne moramo brinut o novcu makar na 6 mjeseci (jedno 50.000kn bi tu dostajalo) tako da dip moze uzet neplaceni dopust i bit doma i 24 sata mozemo posvetiti onome sto zelimo. pa nek onda opet 6 mjeseci programira. al cinjenica je da tek kad imas toliko para da se ne moras brinuti za egzistenciju mozes raditi ono sto stvarno hoces. neko ima te srece (ko dip) pa voli svoj posao, neko (ko ja) radi poslove koji ga izluduju. ali barem imam luksus ne dopustat si kompromise (jos!), pa si mogu dopusiti da se na razgovoru za posao (prof. spanjolskog u privatnoj gimnaziji) raspravljam s ravnateljem o tome da ne pristajem nositi kostimice, koliko god oni inzistirali na tome. mislim, nije da bi me taj posao nesto usrecio. samo bi mi oduzeo vrijeme...
Depressed 01.10.2004 u 15:07:18 profil autora
Ma nije mi se dalo pisati duge postove o tome što me sve razdire u životu, naravno da volim programirat...naravno da volim radit muziku... Nemam tu sreću da me pokreće samo jedna stvar.
vlado 02.10.2004 u 17:23:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nesto ipak volis vise, Dip. Ili?
Depressed 04.10.2004 u 09:24:17 profil autora
Puno sam o tome razmišljao, i sve mi je jasnije da mi i jedna i druga stvar predstavljaju golemi užitak. I obje stvari mi donose jednaku količinu stresa :)
svinjče 04.10.2004 u 17:39:19 profil autora
o, da.
kad bismo baš svi znali vrijedi li i isplati li se-materijalno-naš san, pa ko bi išta ikad napravio?
naravno da je puuuno lakše ići sigurnim putem birth-school-work-death, pa ubaci malo wajf, kids, viksa u zagorju, na moru, auta dva-gradski za ženu i velki za muža, blablabla...
al, ako tražiš potvrdu uspjeha i prije negoli pokušaš uspjeti..hmm.krivi put.
kod mene stvar funkcionira jednostavno.
moj posao je moje zvanje. ne zanimanje. da, radim za plaću, al ne za bilo koga i ne pod biklo kojim uvjetima, pa čak uz vrlo realno životno stanje u kojem bi samo luđak riskirao "stalno zaposlenje" - i stambeni i kredit za auto i do kraja iscrpljene kartice...
najme, ja se smatram ludom u aktualnom okruženju.
pa mi dođe lakše kad me tzv. normalna ekipa smatra takvom. pa ko će im zamjerit? dapače, uvijek se s njima složim.
al, eto ja sam sretna, živim u ovom trenutku. i super sam plaćena. i mogu birati di bi radila. al sve je to skupa tak nebitno. ono kaj je bitno je da ja ZNAM da će se svi moji snovi ostvarit.
ne zbog sudbine, igre slučaja, mita&korupcije, već zbog mene. i mog muža. i klinca. i oni su, naime, ludi.
volim bit manjina. plaši me masa.tak da ispada kak sam sretna&zadovoljna iz čiste fobije.
pa ti vidi.


all animals are equal
but some animals are more equal than others
gargamel 06.10.2004 u 16:45:19 profil autora
Baš sad na edinom konceru sam još jednom se uvjerio da me kao i svinjče plaši masa. Ja to mislim doslovno. Postajem nervozan, anksiozan. Ne mogu reći da mi je žao zbog toga. Jedan od dražih daddyjevih stihova mi je "jaki smo, jaki smo jer smo isti. Jedan drugom smo klon." To je tako vjerojatno baš zato što se plašim tog garda.
electro cute 10.10.2004 u 18:21:54 profil autora
stan.oh kako li samo želim postat finansijski neovisan od roditelja.
hm, a i to da mi poprave ekran od kompa bi bilo fino...
Josh 12.10.2004 u 20:26:42 profil autora
prokleti kralj
zelio bih imati dovoljno novca za obican zivot, a uz tu obicnost i jedrilicu Bennetau First od 30tak stopa i ljeto slobodno :)

ma iluzije, ali zasto se ne nadati....
valcer 14.10.2004 u 12:20:37 profil autora
ja bih htio imati benzinsku pumpu na kubi i djevojku s kojom sam sad
gargamel 14.10.2004 u 13:03:52 profil autora
Eto, na pola si puta.
Ali, šta ako bi morao birati? Pumpa ili curka?
markos 14.10.2004 u 13:35:13 profil autora
Ja u ponedjeljak dobijam kljuceve svog stana. Nakon 28 godina, 11 mjeseci i 30 dana postanarstva konacno ulazim u svoj stan. (iako, formalno pravno, moj ce biti za 20 godina kad otplatim kredit, al' nema veze:-) )

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
valcer 14.10.2004 u 15:13:38 profil autora
cura. nju uvijek mogu napumpati.
electro cute 15.10.2004 u 16:24:39 profil autora
to ti samo misliš.
gargamel 16.10.2004 u 01:29:16 profil autora
To ti iz iskustva?
valcer 16.10.2004 u 08:11:53 profil autora
electro cuteu: znam, mileni

by the way, to kaj sam napisao je turbo-seljački, pa sam sam sebe kaznio i sad čučim u kutku za stid
electro cute 16.10.2004 u 15:03:45 profil autora
na kukuruz klekni, na kukuruz!
darko 17.10.2004 u 20:23:23 profil autora
OT:
Markos wrote:
u ponedjeljak dobijam kljuceve svog stana. Nakon 28 godina, 11 mjeseci i 30 dana postanarstva


Utorak, 19.10.2004.

Sretan (29.) rodjendan, Markose!
valcer 18.10.2004 u 09:12:26 profil autora
kakav kukuruz, mali moj. rajsnedle, jebote, rajsnedle
morsky 18.10.2004 u 17:37:19 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
penthouse na Manhattnu i kolibu u Montani ili Kanadi (preko puta).
gargamel 18.10.2004 u 22:13:38 profil autora
Već duže vrijeme razmišljam i ne znam šta da napišem kao odgovor na pitanje ovog topica. Zato ću napisti šta sam napisao kada sam imao devet godina i u školi smo morali pisati na temu "Volio bih biti". Ja sam htio biti Chuk Norris, imati kuću i konja u Kanadi, kuću na Havajima i ne sjećam se šta još, ali bilo je u tom stilu. Mogao bih promjeniti nick pa bih bar dio ispunio.
valcer 19.10.2004 u 07:42:36 profil autora
ja imam penthouse na nahtkaslu
markos 19.10.2004 u 14:07:09 profil autora
OT:
Markos wrote:
u ponedjeljak dobijam kljuceve svog stana. Nakon 28 godina, 11 mjeseci i 30 dana postanarstva

Utorak, 19.10.2004.

Sretan (29.) rodjendan, Markose!


Hvala:-) Ipak, nisam dobio kljuceve jos:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
daddy 29.07.2013 u 17:27:06 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
fantastično.
pripremam nove ankete i uguglam nešto tipa
"što tko je najviše utjecao na vaš život".
i treći odozgo izlist mi se ovaj špirin topic otprije skoro 10 godina.
pročitajte se malo vi koji ste tu još prisutni, usporedite se......
zabavno je kako se stvari mijenjaju ili se ne mijenjaju!?
johnnykola 29.07.2013 u 18:53:38 profil autora
sta je bilo!? reci!
neka jedan od odgovora bude šef.
da izaberem.
johnnykola 05.08.2013 u 15:20:01 profil autora
sta je bilo!? reci!
bila bi zanimljiva anketa koja bi pokazala
koliko nas je kardinalnih znakova na sajtu.
tipujem samo staviti ovan, rak i stijelac.
dobro, i ribu za filipa.;)
gro ih bude upalo u ove znakove.:)