Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
morsky 26.09.2004 u 11:32:35 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
mahom sam čuo nepovoljne stavove, o emisiji.

ne čudim se ukupnom saldu pluseva i minuseva, više se ćudim što isključive minuseve čujem od ljudi do čijeg stava držim.

koji je vaš stav o:

a) zanimljivosti same emisije
b) korisnosti takve emisije
gargamel 26.09.2004 u 15:54:20 profil autora
Meni je zabavno-znam da voajerišem. Sasvim ugodno ubijem vrijeme dok gledam.
vlado 26.09.2004 u 17:02:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Morsky, nepovoljne stavove čuo si npr. od mene, a ja, da budem iskren, nisam to ni gledao.
Al sam gledao sinoć, moram priznati da mi je malo dosadno i skužio sam da ono plavog, što ga hoće izbacit, poznajem odnekud.

Ja isto volim da voajerišem, al na netu ima puno zanimljivijih :) sadržaja, pa eto...

Samo, jučer si mi ni kavi izrekao jednu misao koja mi je sve zanimljivija utoliko što sam jučer pogledao malo te Big brother bratije:
UZORAK KOJI JE TAMO JE NATPROSJEČAN.
Što ostali misle o tome?
sadrzaj je izmijenio/la - vlado u 26.09.2004 u 17:02:41
gargamel 26.09.2004 u 18:25:59 profil autora
Ne znam baš je li natprosječan. Ne znam ni u kojem pogledu natprosječan-u nekim pogledima jest. Sigurno da onaj uzorak nije čisti prosjek.
Nego, evo ja danas imam slobodan dan, a nemam šta raditi. Frend mi sutra ima ispit pa neće na neki sport. Drugi frend je preumoran i ide drito spavati. Sad još jedino čekam neću li još negdje neke igrice igrati :). Baš bi mi sad dobro došlo da ide Big brother. Trenutno mi se nikako ne da gledati nešto zahtjevno, samo nešto zabavno.
trixy 27.09.2004 u 10:51:58 profil autora
meni je to totalno nezanimljivo i totalno nepotrebno.
kao i kod blogova, zanima me jedino što misle osobe koje volim i poznajem i s kojima se družim. a i puno su zanimljiviji od ovog "uzorka".
gledao jesam, jer gledam skoro sve što se s tevea nudi (hvala bogu da nemam satelit ili kabl) ali teško mi ih je bilo provariti.
Depressed 27.09.2004 u 13:34:15 profil autora
Big brother mi je dosadan. Stvar je u tome da mi se ne svidja nitko od tih ljudi u big brotheru. Možda postane zanimljivo kad se zakrve.
gargamel 27.09.2004 u 13:42:09 profil autora
fascinantno mi je kako je svima dosadan Big brother ali svi ga gledaju, što se vidi da npr. vam ljudi nisu simpa. Drugi se služe izgovorima da gledaju sve pa i to. Nitko ne gleda baš sve...
zumbula 27.09.2004 u 14:02:11 profil autora
ne gledam..ne zato kaj ne bi bacila pogled, nego slabo gledam tv a i zaboravim... ako slučajno naletim pogledat ću..nemrem komentirat kad nemam pojma...
Filip 04.10.2004 u 02:35:59 profil autora
bio i kod nas rialiti šou koji je rađen po uzoru big brother-a. i to čak dva ciklusa. priprema se i treći. i sve je veći broj firma koji bi htjeli biti sponzori. jebiga.. gledanost ove emisije je prevelika. nažalost.
i ja sam pogledao to par puta. i uopće mi nije zanimljivo. izgleda da su kandidati gledali kako izgleda to na inozemnim televizijama, pa sad kao pokušavaju kopirati. i to je očajno.
natprosječan uzorak? ne.


On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
dju 04.10.2004 u 06:26:22 profil autora
bila sam par dana u kontaktu s televizorom. drago mi je, zato zato što me to sad čini kompetentnom da i ja nešto kažem na zadanu temu, a i zato što me to uvjerilo da je teve otrov i da ga ne treba držat u kući.
gledala sam big brother u više navrata po par minuta. prvo, svi su mi tamo ružni ili barem ružnjikavi. drugo, nisu mi ni izdaleka simpatični ili dovoljno bistri pa da im oprostim što su ružni. poslije pet minuta sam mijenjala program. toliko o zanimljivosti. a korisnost te emisije ne može mi past na pamet pa da me ubiješ. uopće, cijeli erteel mi se čini koristan ko čir na guzici. jednako tako i nova. a ono malo društveno korisne funkcije na hateveu (obrazovni i informativni program) sad trpi zasjenjen zabavnim programom koji su morali pojačati pod pritiskom konkurencije.
jad i bijeda.
darko 11.11.2004 u 22:25:14 profil autora
Ne gledam BB. Pratil sam prva 3 tjedna, al mi dosadilo. Ali evo nečega:
Prekjučer, dok sam kod frizerke čekao red na šišanje, izmedju mile, tene i storyja kratio sam vrijeme ovim trećim. Unutra intervju s izvjesnim Krešom Jergićem (tako nekako), čovjekom koji je pobjegao iz BB kuće na Dinamovu himnu. Pitanje novinarke bilo je zašto je pobjegao na nogometnu utakmicu. Lik je odgovoril da mu se cijelo vrijeme u glavi vrtilo "hajde sine, raspućine, u visine na tribine". Tak. tururururu tu tu tu ru
---
np: Lunar - Ursa

sadrzaj je izmijenio/la - darko u 11.11.2004 u 22:43:42
matea 11.11.2004 u 22:37:02 profil autora
ne gledam bb jer je to stvarno sranje. i uzasno me zivcira i bb i svi ti ljudi i sve. a pogotovo sto od njih rade kao neke zvijede (sta ti ja znam)
uzas
uzas na n
stvarno me retardiraju.

mmmmorrre coookiesss.......
valcer 12.11.2004 u 07:41:23 profil autora
gledao sam malo, pa nemam još stav (+ ili -)
a uzorak je nadprosječan čim je bila neka selekcija
electro cute 13.11.2004 u 22:07:31 profil autora
meni je to jedna prekrasna emisija, i da imam tv ja bi to stalno gledo. eto nam šanse, drugari, da konačno shvatimo šta je to točno američki san (po meni: bogatstvo+slava uz minimalan trud)
matea 13.11.2004 u 22:44:00 profil autora
ne uz minimalni trud nego BEZ truda

mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 14.11.2004 u 18:45:15 profil autora
gle, meni bi trebao velik trud da ne ubijem koga u toj kući. sem toga, ak se može, ja bi dovuko sa sobom bejzbol palicu i s njom bi se šetao po kući. i kad bi se svađali sam bi opizdio njom po stolu i sve ih potjero u sobe. pa da vidimo čija majka crnu vunu prede.
Filip 15.11.2004 u 02:21:33 profil autora
otrov u jelu.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 15.11.2004 u 12:58:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Meni je super mali pas. On jedini ne kuzi kamere.