Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 14.02.2003 u 15:54:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jes vala, i mene ovi 3D gledaju cudno. Napisi taj esej, Loli, otvori dusu, nakon onog dnevnika, dodje mi i ja da napisem svoju "malu povijest gadosti"...
dju 14.02.2003 u 16:34:37 profil autora
Živnuo forum, vratili se ljudi, Ripper rekao neistomišljeniku da ga voli (onome u chatu, za sebe sam znala, samo sam provjeravala :-))meni odmah bolje, brišem memorirane padove zadnjih dana, smijem se i idem dalje. Da parafraziram Nekog, ljudi su moj najjači dop.
lollipop 14.02.2003 u 17:19:30 profil autora
da, i ja sam bolje iako se nisam cula s frendicom (zanimljivo, u rasponu od 3 sata uvijek kad sam zvala bila je 'u kupaoni'). ma, problem je sto taj 'esej' ne bi rekao nista novo, bilo bi to zvakanje iste slame koju su svi drugi ovdje vec rasprostrjeli, navlacenje magarcevog repa. al, ko zna, cisto radi navike odrzavanja vlastite mentalne higijene mozda ipak bude.
johnnykola 17.02.2003 u 20:13:08 profil autora
sta je bilo!? reci!
(evo i ovdje do sam koske)

u jednom svom nadnevku dudo je fino napisao: priznaj da ne znas nista!!! kao da mi je citao misli!!!! regularno je pogodio kako se trenutno osjecam!!! ko sam ja u odnosu na njega? 'jarane moj, mi smo jedne obicne karine!', sto rekao moj frend ado pertef, lucidni schizofrenicar. opet, cut cu od keze: 'sta ti seres , jos ove godine ces bit cetvrta, a imas zive i oca i mater.' pa, hajde, johnny malo se izanaliziraj. bit ces na toj cetvrtoj godini etf-a, ali tebe racunari uopce ne zanimaju. floppy ti je riknuo prije pola godine i entropija se siri po operativnom sistemu tvog kompjutera ko kuga. tako je i s drugim stvarima, recimo razne sitne stvarcice, papiri, olovke, iskaznice, maramice se slazu u mojim dzepovima, a nemas volje da ih cistim. svaki dan ustanes ujutro i kazes, e danas ucim i onda opet kurac!!! danas prestajem nadati se minjinom pozivu i kurac!!! opet cekam, jebote, cijeli zivot mi prodje u cekanju!!! covjek sam s dvadeset i cetiri godine koji ne zna sta da radi sa svojim zivotom. da zavrsim faks koji me zanima 0% i onda se jebem cijeli zivot s necim sto mrzim, a opet moram zavrsit, jer otici ce starci, a onda treba zivjeti za sestre. pa onda u takvim okolnostima dumati, hocu li ikad nekog naci (uz tog 'nekog', imam osjecaj gurao bih do kraja svijeta), hocu li ikad ista nauciti konkretno raditi? 'prvi susret s oanijom, cinila se prica sjajnjom'. kako je tezak ovaj zivot jebote!!! kad si mali dumas: svijet je super, imas dobre i lose momke, pa laganeze. a onda dodje rat, pa te sjebe, pa dodje izbjeglistvo pa te sjebe, pa dodje faks pa te sjebe, pa ga pusis kod ove i kod one. dokle!!! i sto ripper rek'o gleda te kad udjes u granap k'o da si mu pobio pola familije, prekrizi ti na poriosu f5 jer si hrvat. jebo te hrvat i srbin i musliman i trinidadski tobagoanac. majke mi mile, dodje mi da se roknem iste sekunde.

ti si dudo bar uradio nesto u svom zivotu (s jebenim stilom) i mislim da bi definitivno postao moj shah-idol-heroj-guru kada bi s nas 100 otisao zajedno (sjebenim stilom) u helac. spreman sam da dadnem tih posratih 260 km i da bih mogao da kazem da sam u svom posranom zivotu bio na posljednjem koncertu najbolje hrvatske grupe svih vremena.
johnnykola 17.02.2003 u 20:13:17 profil autora
sta je bilo!? reci!
.


Izmjenio - johnnykola u 17.02.2003 20:14:03