Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 10 11 12 13 14 ... 18
 
DanMrak 28.06.2007 u 19:54:16 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
To sam si i mislila.;)
mercury 09.07.2007 u 09:03:05 profil autora
komlicirano je mijenjat pelene u 4 ujutro. to mi je obilježilo dan. nakon ovog mislim da sam sve doživio. sad mogu umrijet, spokojan.
dju 09.07.2007 u 10:18:07 profil autora
ako si u 4 ujutro promijenio pelene djetetu, onda si zapravo doživio jako malo i štošta te jos čeka, uglavnom dobrog.
ako si ih promijenio sebi, onda se slažem da sad možeš i umrijeti.
mercury 09.07.2007 u 10:58:19 profil autora
dabome...
malog buraza sam dobio i ovo je prvi put da mi je baš sjeb. dan jer sam još morao dežurat oko njega dok ne zaspi. dobrovoljno. samo nisam htio staru maltretirat, ionak se ni ona ne može nikak naspavat. stalno je gladan i dosadan.
u neku ruku doživljavam roditeljstvo... što je okej.
kažu starci da će mi trebat.

inga 09.07.2007 u 11:48:24 profil autora
ja bih takvog sina :-)
trixy 09.07.2007 u 12:56:10 profil autora
imaš dresuru. neki to zovu odgoj o)
inga 09.07.2007 u 14:03:51 profil autora
predugo traje a rezultat nesiguran, bolje je posuditi o)
DanMrak 09.07.2007 u 15:54:37 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Dolazim doma spokojno i veselo. Repićem mašem još od stanice jer ću se sad izvaliti i malo buljiti. Medijski sam bila dosta izoliran azadnjih tjedan-dva. Ulazim u sobu. Neka čudna praznina... Da. Moj dražesni brat mi je iznio tv iz sobe. Delikvent maloljetni. I kaj ja mogu???? Mogu histerično skakati oko tog objekta jer ga ne mogu maknut smjesta. Mislim, mogu probat...ali time riskiram da ostanem i bez nogu i bez tv-a.

No...sva ta histerija bila je samo prvotna misao. Shvatila sam vrlo brzo (prije nego sam poletila u njegovu sobu ščepat ga za vrat)..meni to ni ne treba. Niti sam ga gledala često...a i to što jesam bilo je zapravo previše. Ovo će donjeti više pročitanih knjiga i općenito kvalitetnijih stvari.

Starim...oh.
mercury 09.07.2007 u 23:05:04 profil autora
tak su meni starci prije kojih mjesec-dva uzeli tv iz sobe i odnijeli baki da može gledat sapunice...
tv me jedino (osim cure) može uspavat.
mercury 09.07.2007 u 23:11:44 profil autora
prije 3 dana sam išao poslat mapu poštom na faks, a žena koja radi u pošti je priheptala slike za a3 kuvertu, valjd je mislila da su papiri manji... ustvari nije imala pojma šta je unutra. rodni list, svjedodžbe i slike. sve originalni dokumenti. mislio sam da mi je izbušila sve živo i neživo u kuverti. brijem sad da su sam slike s rupicama.
dobro je... Link
johnnykola 10.07.2007 u 11:12:34 profil autora
sta je bilo!? reci!
emisija na nakom radiju iz republike srpske.
nagradna igra.
slusalice i slusatelji imaju zadatak pogoditi
koja je estradna zvezda u studiju eda
bi dobili njegov (njezin) cd.
zove raja:
stoja, rifat, miljan, dara, bubasvaba...

nakon nekih 20 minuta
vodilac hoce malo da pomogne
kod poziva jedne od slusalica:

gospodjo, bar tridesetak puta na dan
uhvatite taj predmet.


gospodja:

da nije mile kitic!?

kvaka je bio u studionu.
cudnovatikljunas 10.07.2007 u 13:19:06 profil autora
:D
Da se zove Mile Buketić ne bi bilo tolko urnebesno, ali Mile KITIĆ! buahahaha

P.S. Ko je Kvaka? Nova(stara)turbofolk zvijezda u usponu?
johnnykola 10.07.2007 u 14:21:40 profil autora
sta je bilo!? reci!
:) stara:
Link
mercury 20.07.2007 u 14:09:37 profil autora
izgledam kao fontana
trixy 20.07.2007 u 14:57:32 profil autora
da nije tebe i gogolja, ovdje bi bila pustoš.
ja se ne znojim previše. a na poslu pretjeruju s klimom i stalno mi je hladno.
mercury 20.07.2007 u 15:58:31 profil autora
kad sam se vraćao s upisa u zagrebu prekjučer zaspao sam na par minuta u autu i skužio da su mi ruke natopljene vodom, ne znojem, voda mi je curila sa dlanova (!), jer naravno nemamo klimu, a otvoreni prozori pomažu za glavobolje jedino.
kao da ti puše fen u lice.
ogavno.
treba se kupat.
svejedno gdje.
gogolj 20.07.2007 u 16:19:20 profil autora
pustoš je...i tek sad skužim kolko na ovom forumu nedostaju kjut, matea, bekdrifter(dalje da ne nabrajam, al recimo da mi oni uvijek prvi padnu napamet)
ja klimu ne volim. nezdrava je. i nezdravo skupa. u autu je palim samo ako ima još netko samnom pa želi da upalim, a stari bi je kupio za u kuću, al ne dam.
ej mercury, baciš se u more i iziđeš vani i u času si suh i nervozan kako je vruće...pomaže samo ako si u moru non-stop
i nisam baš siguran da se treba kupat bilo gdje...bačvice su, čini mi se, veoma rizične.
matea 20.07.2007 u 20:23:47 profil autora
u komiži nije vruće ni na ~40°C. i nakon kupanja nisi odvratan i pospan.
mercury 20.07.2007 u 20:51:26 profil autora
ma nije mi za ić na more. autoškola, faks platit, dijelove za zvučnike, pizdarije kojekakve. neam para, a i ne stignem.
da sam na moru samo bi sjedio u vodi s kišobranom.
proći će to za par dana...
mercury 27.07.2007 u 21:02:24 profil autora
na ovom se forumu ne može doć do riječi, dajte lakše malo ljudi pa ne stignem sve pročitat

pusam vas ;)
gogolj 27.07.2007 u 23:00:48 profil autora
zatišje pred oluju :)
mercury 04.08.2007 u 05:25:58 profil autora
danas sam skužio da mi vrijeme prolazi prenenadjebivo sporo. oduvijek.
pavle 04.08.2007 u 16:53:07 profil autora
lijepo je kad ti prijateljica omoguci besplatan smjestaj u parizu pa mozes ispuniti sve svoje snove i dugove prema umjetnosti. prve nedjelje u mjesecu louvre je besplatan, a picassov muzej svakog ponedjeljka.
matea 14.08.2007 u 01:10:38 profil autora
Link
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 14.08.2007 u 12:41:48
johnnykola 14.08.2007 u 07:46:17 profil autora
sta je bilo!? reci!
ziku nejacadi
sto su se
sjebala.
vlado 14.08.2007 u 13:44:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
javno.hr, rubrika kultura:
"MUDROST TJEDNA: Djevojci pod nadimkom kaleidoskop baka je to što nema dečka komentirala riječima: Od ta tri, od ta tri - ne znam kojeg bi!"

Čumandra, ako mi ti ne objasniš šta je ovo, ko će?
DanMrak 15.08.2007 u 00:48:58 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Hm....nakon što sam shvatila da naklapanje o mojoj selidbi postaje fakta...Postavila sam pitanje što time gubim: prvo sam poredala osobe, onda Pipse (ne šalim se), onda sam preispitala ljubav, onda sam se opet sjetila odvajanja od majčinog gnjezda, onda sedmosatne kave, onda onog gdjhe se osjećam doma....

Kako sam samo jebeno bila sigurna u sve...a gle sada...prestravljena čučim u mraku svoje sobe.
gogolj 15.08.2007 u 01:14:25 profil autora
zajebano.
matea 15.08.2007 u 01:31:19 profil autora
hihi. danas sam samo na jednu sekundu zastala dok sam razmišljala isto tako o selidbi. jednu sekundu je trajalo pobrojavanje minusa. sveli su se na nulu.
nemam nikakvo majčino gnjezdo, ni sa kim ne pijem sok, ne družim se s ljudima (baš) i nemam nikakav "doma"
dapače, kad se vratim "doma" (a nije me bilo nekoliko dana) prvi dan cijeli dan plačem, idućih par samo povremeno. ajoj.
a što se tiče pipsa?? cd plejera i Interneta ima i u normalnom svijetu. skenere i getoblastere doma ostavi.


di se seliš? jel amerika?
DanMrak 15.08.2007 u 01:50:12 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Amerika it is...ne još...ali dovoljno je blizu da se bojim.

Hm...ne znam...mislim da ovdje imam puno. Mislim da se ovdje osjećam kao doma. Nikada nisam selila ni iz kvarta tako da u biti ne znam kako i da li je moguće osjećati se doma negdje tako daleko. Što se majčinog gnjezda tiče...nije ni tu uvijek lako. Naprotiv. Ponekad (zadnji put prije kojih mjesec dana)hodam besciljno i poželim ostati na nekoj klupi samo da ne moram nazad. Ne mogu oni sa mnom ni ja s njima (ponekad). Ali ipak...sad kad ih nisam vidjela 3-4 tjedna. Čudno...Isusekriste ne mogu vjerovat da to izgovaram...fale mi.Pipsi na netu i cd-Ju, veliš? A kaj mi to vrijedi kad nećemo bacati konfete i skakati visoko u zrak...sigurno metar i dvajst.:)

Nije to sad tu, sutra....samo danas me stislo. A mislila sam da sam tako spremna na sve i za sve.

Ti bi išla odmah,ha? :) Lipsi su baš sad nedavno tamo svirali....