Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 16 17 18
 
lollipop 17.10.2004 u 20:19:31 profil autora
ovaj prosli tjedan sam provela prilicno bezveze - zamotana u dekicu, pijuci caj i mjereci temperaturu svakih 5 minuta. ali ipak bilo je i nesto dobroga u svemu tome - izmedu smrcanja, iskoristila sam vrijeme da napravim sajt svojim prijateljima bendu Afion o kojima sam vec pricala ovdje. Da ne ostane sve na prici, ako odete na www.afion.tk mozete napokon i poslusati, za sada dvije njihove pjesme (i to one kratke jer su jedine te stale u 5MB prostora kolko ti ht da). pa kom se svidi....
al nije to potd. danas smo se dragi i ja htjeli napokon posvetit sebi. napokon zavrsit pjesmu koja jaaako dugo ceka da bude zavrsena. ali onda smo, jednuci u zapresicu vrlo kaloricne kolace odlucili pokupiti dipovu 9ogodisnju necakinju koja nas vec stoljecima moljaka da joj pokazemo kako se svira klavir. pa smo joj pokazali. bratec marten i c-dur ljestvica. a ona inace ide na pjevanje pa je donjela neke pjesme - klaudiju i lanu. mi te pjesme nismo znali pa smo ostali na bratec martinu. ali sam ja svejedno htjela cuti i njene pjesme da mi otpjeva. ne znam jeste li se imali prilike susresti s izvjesnom klaudijinom pjesmom "hrvatice vas vole"... ako niste, blago vama. a ko je, znat ce zasto ne dajem nikakv drugi komentar. sve je jasno samo po sebi. boze. ta rijec sazima cijeli eventualni esej i cudenje i.... nevermind. nismo se posvetili sebi, ali smo ucinili dobro djelo. i skuzili da smo time usrecili upravo sebe. veselim se sljedecoj nedjelji i sljedecem satu s malom nives :)
morsky 18.10.2004 u 17:28:54 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
..we've got the power..
vlado 02.11.2004 u 03:19:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
U nedjelju ujutro otisli smo prosetati Djuku u Dotrscinu. A tamo - blato do koljena i totalna mocvara. Djuka se valjao u blatu, bio je potpuno, ali totalno, prljav...
I frajer se u jednom naletu razdraganosti odlucio zaletjeti prema nama.
I pichi on tako, pichi, prema zeni normalno (prema meni ne smije, ja sam vodja copora), i gospodja moja u jednom trenutku skonta da se skloni ulijevo. Ali avaj!
Djuka je upravo u tom istom smjeru odlucio zaokrenuti u zadnji cas (to mu je specijalnost), medjutim klizav teren, prevelika brzina, sto li, frajer je otklizao ravno u zenu sa nekoliko kila blata na sebi. Kad se culo PLJAS! ja sam od smijeha zatvorio oci i poceo vristati. Kad sam ih otvorio ugledao sam psa koji sjedi pored zene ciji je donji dio trenirke poprimio potpuno drugu boju i gleda na drugu stranu. Veli zena "Djuka!?". A frajer - nista.
morsky 04.11.2004 u 13:42:38 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
javljanje gospođe silvije klux u emisiju "Otvoreno", glede predsjedničke kampanje .

Prejebeno, pre-pre-prejebeno.

Red skins.. M.Mur = GONG.. i sl.


Njen obiteljski moto je sigurno: Margaritas ante portas
Filip 04.11.2004 u 15:11:19 profil autora
Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 04.11.2004 u 19:24:57 profil autora
markos 06.11.2004 u 17:41:11 profil autora
Cijela srijeda mi je bila play of the day. Dosli stolari postavljati kuhinju, treba stici krevet i ves masina.
Potrosio sam jebeno bogatstvo na kuhinju i fancy kucne aparate, jebote stvarno pun kurac. I onda mi stolari ne naprave kuhinju po nacrtu, ogrebu pecnicu od 5000 kn pri ugradnji, ves masina stigne ulubljena sa strane i obojana auto lakom(!!!!) na par mjesta, a krevetari ogrebu parket u spavacoj sobi. Bravo decki. Sto bi tek bilo da nisam bio tu i pazio. U picku milu materinu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
sadrzaj je izmijenio/la - markos u 06.11.2004 u 17:41:23
electro cute 07.11.2004 u 20:01:02 profil autora
veselje svud.
dju 07.11.2004 u 22:12:57 profil autora
potd koji traje cirka mjesec dana.
krešo d muž u firmi ima implementaciju sap-a (štoćereć užasno puno posla) i nikad ga nema. samohrana sam majka.
juraj alergičan na mlijeko i sve mliječne prozvode te na pšenicu.
rikno je rover, ugl, mojom krivnjom. novi dijelovi koštaju nevjerojatnih 39 tisuća kuna. plus ruke. odustajemo.
oće neko rover? džaba dajem.
počela sam raditi. odnos sa šefom mi vrijeme i moje majčinstvo nagrizlo. nismo si više tako dobri, a bit ćemo si sve gori.
ministarstvo znanosti mene i još par stotine asistenata natjeralo da potpišemo novi ugovor. pa sam iz nekadašnjeg statusa "na neodređeno" prebačena u status "na određeno", što je kad imaš 29 godina i sklonost usidrivanju u svakom smlislu - totalna pušiona.
sindikat znanosti pokušava pokrenut sudski proces o protuustavnosti takvog čina ministarstva. to će potrajat, a rezultat neizvjestan.
ima neko posao za mene?
izgubila punjač za mobitel (al, jebote, taj problem je, u suporedbi s ostalima, obični komarac)
ostala skoro mjesec dana bez interneta.
veselila se ljubljanskom koncertu ko dijete.
a onda krešo otputuje u rusiju i ostanem čuvati jurja.
htjela opet zatrudnit, a onda mi ginić otkrio raznorazne ciste i nemogućnost ovulacije.
ajd da vidim ko poslije ovakvog posta ima obraza napisat svoj potd.
matea 07.11.2004 u 22:26:12 profil autora
ovo je bilo kao ona scena iz (nekog) filma kad svi sjede za stolom i igraju igru - tko je ima najgori zivot(ili dan) dobije zadnji kolač


mmmmorrre coookiesss.......
lollipop 07.11.2004 u 22:39:49 profil autora
ja sam danas ubila svog psa. i jos platila za to 300kn.
bile smo zajedno 15 godina, 2 mjeseca i 15 dana. (a od toga ona na zivotu 1 mjesec vise)
sadrzaj je izmijenio/la - lollipop u 07.11.2004 u 22:40:25
svinjče 07.11.2004 u 23:42:20 profil autora
so sorry lolli,fakat bedijana.
imam psa, a imala ih dosad već dva. jedan pobegel na selu (brijem si kak mu je negdje ziher super), a s drugim se oprostila baš kao i ti. no, bil mi je dlakavi prijatelj samo par godina, što je s vaših 15 neusporedivo.
ne želim ni razmišljat kak moj đuro (sad ima 7 godina) nije više mala beba...
vlado 08.11.2004 u 12:59:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Lolli, bas mi je zao.
dju 08.11.2004 u 14:31:27 profil autora
nemam šta reć. s emocionalnog aspekta, moji su bedovi ništa u usporedbi s lolličinim gubitkom.
lolli, odmah si nabaci nekog malog psića, to je jedini lijek.
valcer 08.11.2004 u 14:48:18 profil autora
nije
vlado 08.11.2004 u 14:49:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Je.
valcer 08.11.2004 u 14:54:20 profil autora
nije
dju 08.11.2004 u 18:07:35 profil autora
ma je
electro cute 08.11.2004 u 19:48:13 profil autora
i tak, otišla nam je dona. loli, fakat mi je žao, znam kaj je to izgubit psa, dovoljno sam takvih sranja prošo u životu (5 komada, 4 mrtva, jedan otišo). ne znam kaj da ti kažem. drž se, volimo te.
electro cute 08.11.2004 u 19:49:44 profil autora
i zašt u plej of d dej stavljate samo bedove? meni je danas plej of d dej bio kad sam slušo interpol i kad je bilo jako zima i kad mi je kiša padala po licu. i osjećal sam se tak nekak...vanzemaljski. il nešto slično...
vlado 08.11.2004 u 19:51:35 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zato sto kad ti je bad, imas potrebu to nekom reci.
Kad si sretan, sebican si i boli te kurac za cijeli svijet.
To je legalno, Cute.
zumbula 08.11.2004 u 20:38:36 profil autora
je to je provjereni lijek koliko god grozno zvuči..ima jedan..predivan, ali biti će veliki..tri mjeseca, ljudi ga našli a ne mogu ga imati..žuti mješanac, dobiva na prvu..šaljem fotke ozbiljnim ljudima, previše ljubavi ima u njemu da ga se ne uzme odmah..
trixy 09.11.2004 u 10:35:06 profil autora
teško je kad izgubiš člana obitelji.
a moje životinje su uvijek bile članovi obitelji.
a bilo ih je dosta - ribice, papiga, kanarinka (koja je pobijala teoriju da samo muški kanarinci pjevaju), dosta mačaka (sve lutalice s ceste) i zadnji zamorac mirko, koji je otišao točno prije godinu dana. pese mi nisu dali da imam.
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 09.11.2004 u 10:45:50
lollipop 09.11.2004 u 13:07:43 profil autora
Hvala vam svima na postovima i smsovima utjehe. Svasta bi ja napisala, ali ipak necu, ne zelim da tu stoji, da to gledam. Hvala vlado na prici, bas me je stisla ujutro. Mogu se jedino nadati da je moj pesonja sada veseli na nekoj velikoj farmi gdje je trava uvijek zelena i na kojoj ima puno zeceva koji trce okolo :)

A sto se drugog tice, stojim sa – nije - . Ne znam...nije to par cipela koje sam iznosila pa cu si kupit druge. Donna je bila dio mene prakticki otkad sam svjesna sebe (12g) i sada ko da mi je neko uzeo ruku, nogu. Mogu si ja nabavit drvenu nogu, al onda cu na nju uvijek gledati kao na 'drvenu' nogu, onu koja nije prava, a na kraju krajeva, to nije fer niti prema toj nogi. Jednog dana, kad budem ful odrasla, kad cu biti stalno doma bez seljakanja vamo tamo, onda ce biti vrijeme. Pa jos uvijek ne mogu novog macka, koji nam se sam uselio, gledat normalnim ocima nego ga gledam kroz njegovog tatu (uvjerena sam da je to sin jer su preslicni, a nije tata bio obican macak nego neki cudnovat), a tatu sam imala samo 2 godine prije nego je nestao.

Veterinarka nam je taj dan poklonila hrcka, mala utjeha, ali mali misonja nas stvarno veseli (i macka, ali iz drugih razloga). I inace jako volim tu veterinarsku stanicu u Zapresicu, svi su bas dragi. I to mi malo olaksava..

No, dosta o svemu tome.
sadrzaj je izmijenio/la - lollipop u 09.11.2004 u 13:11:45
dju 09.11.2004 u 14:07:57 profil autora
Ljudi vole svoje male tuge jer misle da ih one čuvaju od sivila prosječnosti, jednoličnosti ravnih linija i imperativa prirode da svakog smjesti u rulju koja ništa nije osvijestila, ni jednu svoju dimenziju, status glave i srca.
Većina ljudi nosi malu klicu mazohizma u sebi, jer patnja je zaboga tako nobl, poš, hoh itd. Nije li Isus postao superstar uglavnom baš zato što je umro u mukama? I Tantal. I Ikar jer se strmospizdio? I Ivana Orlenaska? I Mali princ? I ... nabrojte uostalom sami.
Osim toga, i Vlado je dobro primjetio, u sreći si sebičan. Ali, i nesreća zna bit solo igračica: pustite me, sama sam sebi dovoljna. Baš tu treba tražiti argument zašto Lolli mora razmisliti o Zumbuličinom prijedlogu. Da joj mali žućo popuni prazninu i za sebe priskrbi malo od ljubavi, koja nakon Donne ne zna kamo bi sa sobom.

Aj dobro, neću više.
TOMO ŠIMEC 10.11.2004 u 12:56:06 profil autora
lepota & otpor
a je ovaj vlado pametan,majko mila
TOMO ŠIMEC 10.11.2004 u 14:32:43 profil autora
lepota & otpor
ja sam se danas na poslu ispovraćao ljudski
promašio sam školjku i zrigao sve okolo
electro cute 11.11.2004 u 16:14:02 profil autora
e, a ja sam skonto da sam mazohist danas. totalni bed.
vlado 11.11.2004 u 18:50:20 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Umro dr. Schwantz.
/aplauz olakšanja/
darko 12.11.2004 u 22:51:23 profil autora
Danas je petak, 12.11. Idem okrenuti par stvari. Mozak mi prži. Hormoni ključaju. Vizualna čuvstva gase. Riječi rade po reverznom postupku u odnosu na misli. Želim skočiti. Ali ne mogu. Nemoćan po svim varijablama. Vani je magla. Idem u maglu razbistriti glavu. Inače ću puknut. Ovdje ću stat. Na neko vrijeme.
Čitamo se... uskoro. Valjda.

np: PC&VC - Dan, mrak