Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
electro cute 15.08.2004 u 01:30:29 profil autora
jel ko gleda otvaranje? na momente mi je bilo kul, na momente malo way too out...a mimohod san gleda dok nije počeja vudi alen. mislim, koji kurac?! jel oni stvarno oće da se u modu vrati ono razdoblje kasnih osandesetih/ranih devedesetih? samo san čeka da iz gledališta izleti flavour flav u rozoj sintetskoj jakni sa satom oko vrata i visokim bilim ribokicama na nogama. užas!!!!!
s druge strane novi album bjork će bit genijalan, baš ko i prošli...

a za rukomet danas. svaka čast, sasvim oke igra za prvu tekmu. s druge strane gospodina komentatora čije se ime ne spominje ću čim ga prvi put sretnem u gradu zaduć bejzbol palicom ili nogom ili bilo čim šta mi se najde pri ruzi. ko šta vlado kaže: da ja radim ovako svoj posal, odavno bi dobija otkaz.
trixy 15.08.2004 u 10:47:58 profil autora
stvarno, otvaranje je bilo baš kewl. pravi spektakl. kad pomisliš da ne može bolje, iznenade te s nečim novim. npr. björk. totalni surprise! nisam ljubitelj vatrometa, ali i ovo je bilo nešto novo.

stvarno, mimohodi se još od vremena univerzijade uopće ne razlikuju. jedino što im sada tehnologija omogućava da zovu mame i viču, gledaj me, na tv-u sam. ili sve to posnimaju kamerama, pa onda dave višesatnim snimkama ukućane i prijatelje ;o)

rukometaše sam gledao. ajmo naši! jeste znali da vlada rh za osvojenu zlatnu medalju daje 160.000 kn. u ekipnim sportovima 130.000 kn po glavi?
matea 15.08.2004 u 12:15:22 profil autora
jeste znali da Katar svojima za zlato daje 1 000 000 $


mmmmorrre coookiesss.......
gargamel 15.08.2004 u 12:20:00 profil autora
Jeste znali da su Trixy i Matea gledali istu emisiju i primjetili istu informaciju.
A, sad da se pridružim: Jeste li znali da Švedska svojima ne plaća ništa?
Aha...
sadrzaj je izmijenio/la - gargamel u 15.08.2004 u 12:20:09
matea 15.08.2004 u 12:26:12 profil autora
-jeste li znali- se zvala nekakva emisija (ili nesto) na hrtu


mmmmorrre coookiesss.......
arhimed 15.08.2004 u 18:03:47 profil autora
jeste znali da vlada rh za osvojenu zlatnu medalju daje 160.000 kn. u ekipnim sportovima 130.000 kn po glavi?


bilo bi joj pametnije da to uloži u ruinirano gospodarstvo.
dju 15.08.2004 u 23:03:08 profil autora
jestel znali, a sigurno jeste, da svaki laktaš koji se izbori za saborsku fotelju i širi u njoj dupe jedan mandat, poslije može uživati u izdašnoj saborskoj mirovini? a to je, kad se sve zbroji, daleko daleko više od 130 tisuća kuna.
i kad pomislim kamo i kome sve ide cca 2000 kn koliko mi država mjesečno uzme, najmanje mi je žao tog što dam vrhunskim saportašima.

sadrzaj je izmijenio/la - dju u 15.08.2004 u 23:03:40
matea 15.08.2004 u 23:49:06 profil autora
a jeste li znali
da se ona emisija na hrtu sto ide za olimpijadu zove -četka-
sad sam to vidjela i....
nije mi jasno
zasto se tako zove, da li postoji neki razlog tomu?


mmmmorrre coookiesss.......
zv 16.08.2004 u 05:19:25 profil autora
to do: svaš
emajl i četka dio su internetka!

e, dju, da su barem vrhunski...
Gospodnetić 16.08.2004 u 15:09:31 profil autora
Khm khm...
Jučer, vaterpolo tekma, gledali Osječki prijatelji i ja, ne baš totalno skoncentrirani jer nam je tu lega koji inače živi i radi u Kolnu pa smo imali puno toga za ispričat, no gledali smo kolko smo mogli.
I onda...unilateral nakon utakmice...jao.
Unezvijereni Mićo Dušanović koji nakon dugog čekanja napokon ide u program, naravno totalno nesvjestan da je vani, lud zbog toga što je kamerman narihtao kadar i otišao pa Mićo misli di je sad prokleti kamerman kad nakon tolko čekanja napokon imamo link, bijesan veli: JEBO TO!...
naravno, tu ga htv-ovci skinu s linije i baš šteta...nismo vidli Miću do kraja u elementu.
Htv ga ugasi dok se ne smiri, prebacujemo se u studio gdje Božo veli: hm, evo sad ćemo malo popričati i sa Brunom (Kovačevićem) do se izvučemo iz ove neugodne situacije...i kadar se širi i ugledamo Kovačevića u ružnom prugastom begbijevskom odijelu a na nogama ima ljetne krplje!
I tak...u prva dva dana sam skuzio vec nevidjeno puno gafova, no nemam vremena sve ovdje napisati..a nisam ih ni sve zapamtio.
Mićo jučer tijekom plivačkih utrka: Naš natjacatelj je gore u dnu ekrana!!? :-)
Joj...ma nije ova tema gotova, samo nemam sad više vremena...ali bute čuli.
Mutni i velekovrtljaji i vijci od 720 stupnjeva...mislim..
vlado 16.08.2004 u 15:54:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Rukometashi odlicno igraju. Fakat im je jaka glava.
Moglo bi bit svega.
trixy 16.08.2004 u 19:54:27 profil autora
ja gledam uglavnom ili s ugašenim tonom ili s jaaaako stišanim. vidim da dosta toga propuštam
matea 17.08.2004 u 23:44:15 profil autora
jesus, gledam ovo ne drugom
ljudi preko telefona tipkaju, a frajer, komentator, komentira
ko neka verzija huga, samo kaj se ovdje pliva, vesla i sta ja znam sto vec

mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 19.08.2004 u 02:11:26 profil autora
svaka čast pešalovu. nema šta! a i rukometaši su genijalni!
ja samo čekam da se u studiju zavrti jedan pečeni vol.
Gospodnetić 19.08.2004 u 10:32:59 profil autora
Pišalov je kralj..legenda totalna.
Osim što je pravi balkanski sportski heroj koji mlati 2 kutije dnevno, nevjerojatno je dobro građan i lijep.
Ponajviše mi se sviđa frizura-produžena mikrofonka.
Ja bi da su svi naši sportaši ko Pišalov.
Ovo nije nikakva ironija.
Hadzo 19.08.2004 u 10:55:44 profil autora
Kad je riječ o uspjesima, da, bilo bi dobro da su naši sportaši poput njega. Kada je riječ o frizuri, bože sačuvaj. Je li tom čovjeku netko pojasnio kako su sedamdesete davno iza nas? Ne bih se začudio da momak ide van u život u zvonastim hlačama i razdrljenoj košulji...

Koliko površno pratim Olimpijadu vidim da su nam vaterpolisti u debelom trokurcu a rukometaši iskreno još nisu imali jakog protivnika. Tri pobjede su dobre za samopouzdanje ali ekipa ne igra dobro. Previše oscilacija, imaju po 5-10 minuta bez gola, bez igre, to si protiv Španjolaca ili Rusonja ne smiju dopustiti jer će nas zgaziti. A opet, možda će ih jak protivnik jače motivirati. Realno, polufinale se čini izgledna opcija ali za bilo što iznad toga trebat će još jača glava.

Vidim da Amerima u košarci skoro svatko uzima mjeru. Čim postaviš zonsku obranu sve te NBA vedete doimaju se poput haklera koji piče street basketball na nekom igralištu u Harlemu. Dream team? Moš mislit'. Jedini dream team koji su ikada imali bio je onaj 1992. u Barceloni. Ovo je goli kurac od ovce.
Gospodnetić 19.08.2004 u 12:45:45 profil autora
Hadžija, ja bi isto volio da su svi naši sportaši ko Pišalov. Po svim pitanjima (ja fakat volim njegovu frizuru), ponajviše po pitanju uspjeha.
Što se rukoša tiče, vidi se da, kao što sam veliš, površno pratiš. A primijetio sam da si, kao i većina ljudi kojima sport ne znači baš nešto a čini mi se da si se u nekoliko navrata sam deklarirao kao takav, prilično veliki skeptik...narodski bi se reklo da briješ na negativu kad je sport u pitanju.
Što se rukoša tiče, isti ovi Korejanci su nabili Ruse od kojih ti strepiš. Analogija? Mislim da je suvišna, iako sam zadnji koji se zavarava s tim da je to garancija da ćemo nabit i Ruse...no mislim da se njima gaće tresu više nego nama. Bez obzira što je, kad se uđe u fazu ispadanja, dovoljno odigrati jednu losu tekmu i ispasti a to se doslovno svakom može desiti, mislim da su nam jedini ravnopravni protivnici Švabi. Francuze još nisam gledao, oni isto znaju bit gadni...
Što se Rusa i Španjolaca tiče, oni imaju slične probleme ko i mi u vaterpolu. Oni su vratili u repku staru gardu, ganjaju rezultat umjesto da naprave normalnu smjenu generacija i to će im se obiti o glavu...jer igraju staromodno. Neće osvojiti ništa i sjebat će se na malo duži vremenski period nego što bi trebali. Dušebajev i Garalda su mogli pobijediti Zagreb pred 8 godina no nas više neće...skoro da sam ziher u to. Naime, igra se fakat jedan novi rukomet, ono kaj je najveći gušt je kaj nas sada svi žele kopirati! TO ti sve govori o tome kakav je ko i koga se treba bojati...
Mi upravo tu foru pušimo u vaterpolu, nema više igre na centra, nema čekanja na šut nego ko u košarci i rukometu, mora se iskoristiti svaka i najmanja ponuđena šansa...sve više je bitna brzina!
Ono...iskreno, kao navijač ne mogu se pomiriti s tim da ne bumo prošli, kad bi postojala opcija upravo bi sad stavio sto kuna na Hrvate jer ako nekim čudom prođemo skupinu fakat je sve otvoreno i nije da nemamo tradiciju i snagu, no realno gledano igramo jako jako staromodno. Nije do protivnika, do nas je.
Što se ostalih sportova tiče, volio bi da Borošica uzme medalju..jer mi je nekako draga, simpatična, skromna, nikad se ne preserava...i igra prelijep fajterski ofenzivni pingač.
Skelini se isto čine samouvjereni...bumo vidli.
A Blanka..uh..normalno da to isto želim i njoj, no fakat mi ju je već žao kad skužim kakav teret su joj već natovarili..mislim...sama si je "kriva" zbog dobrih rezultata, ali ipak....novinari su nekad preogavni.
Trebalo bi otvorit tu temu kao zasebnu...sportski novinari...uh...zlo i naopako. Čast izuzecima, ali pogotovo ovi u pisanim medijima na čelu sa govnetom Židakom, jednaka su rak rana našeg sporta kao i naprđeni starkelje koji vode većinu naših saveza i gledaju kak da još malo ugrabe i boli ih kita za logiku, pravi pristup, budućnost i sve ono lijepo u sportu.
Bojim se da je Cico isto samo upao u mlin, cijela logika kojom radi naš nogometni savez ide u smjeru da se napravi instant rezultat u nekim kvalifikacijama, da se ubere lova od UEFE kad se repka kvalificira, podijele premije i nagrade, i da su Cici rekli: Ok, mi smo te stavili, mi te mozemo i maknut, igrat ces onak kak ti mi velimo i suti i kenjaj inace sisaš. Potkrijepljujem to primjerom Bišćana. Jedino što je bitno je instant rezultat...a to je koma nad komama. I jebe se njima kaj za 10 godina kad oni pocrkaju mi ziher ne bumo bili ni na jednom velikom natjecanju.
Nek crknu sto prije, ak se mene pita!
vlado 19.08.2004 u 18:03:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jooooj, Hadzo, dopustio si da te Bozo Susec navuce. 10-2, veli frajer: Gotova utakmica. A svako ko iole prati rukomet, vidi da Korejci igraju za kurac i da imamo srece, i da je pitanje vremena kad ce nas pocet stizat.
Zasto?
Gle, buraz, Koreja je dobila Ruse (DOBILA!!!!), a od Spanjolaca su izgubili jedan (JEDAN!!!) razlike. Sto znaci da su dobri. Zapamti, Koreja bi vrlo lako mogla igrati u polufinalu (ako dobiju Nijemce, bit ce totalne frke). Nemoj poslije pricati "Otkud ovi"? Doista, nasa prepotencija je nenadjebiva, proporcionalna nasem jadu i malogradjanstini.
Stari zakon sporta glasi:
Svako dobije svoju sansu u utakmici. Eh, a onda dolazi glava.

Al, nije to bitno. Bitan je mentalitet koji za vrijeme prvenstva govori da Niko treba igrat, a onda kad ga pozovu svi kazu "Pozvao ga tata!". I onda mu zvizde (znao sam, znao sam!).
electro cute 19.08.2004 u 22:54:30 profil autora
vaterpolistima šteka glava. evo, igraju protiv rusa koji isto igraju dozlaboga dosadno i opet spuše u zadnjim sekundama. a ono protiv mađara?! pa jebote, ljudi šutiraju svo vrijeme, a naši non stop igraju plitku obranu i blokiraju sidruna?! koji kurac?!
rukometaši su jaki u glavi. ne bi me čudilo...
tamara je kul, al sad dolaze ove kineskinje.biće gadno. tenisači u polufinalu. medalja? možda.
blanka je kul. ne jebe nju to puno.ili samo glumi.
skelini bi isto mogli do medalje. u biti, uvjeren sam da hoće.
a pešalov...ka šta bi reko beck: there's a devil's haircut in my mind!
darko 19.08.2004 u 23:10:41 profil autora
tamara je ispala danas u četvrtfinalu, ljubičić&ančić ispali u polufinalu... (borit će se za broncu)
medalje? pešalov je osvojio.
još tipujem na vezmaricu, braću skelin i rukometaše.
blanka? aspolutno moguće.
kuret sutra plovi zadnju. trenutno je 4. i ima šanse za medalju.
a malom duji draganji svaka čast. 3 finala u 3,što se konkurencije tiče, možda i najteže discipline.
Gospodnetić 20.08.2004 u 10:38:15 profil autora
Evo, spušil bi sto kuna.
Zato se ja obično i ne kladim! :-)
Od frenda sestrična je žena od Mile Smodlake. Nisam htio niš prejudicirat, ali već pred dva dana sam čuo da smo u kurcu totalnom..da igrači baš i ne vole Roju. Zamjeraju mu da je upravo on taj koji ih sve tjera na takvu staromodnu igru...šteta, individualno smo fakat jaki...al jebi ga.
Užasno mi je žao Boroš. Ne znam jeste gledali, ali pingič je neviđen, igraju ko da gledaš kompjutersku igricu..i cijelo vrijeme sam imao feeling da je Tami bolja..i nikak...u pm.
Fakat šteta. :-(
radovan 3. 20.08.2004 u 20:34:12 profil autora
ja tipujem na srebro duje draganje 50 slobodno!
to majstore!!!!!!
matea 20.08.2004 u 23:51:59 profil autora
ancic i ljubicic igraj tenis. jos uvijek.
ljubicic je spusio onak zadnjih 10 lopti.
neverending match, a tek su na 14-13.

mmmmorrre coookiesss.......
gargamel 21.08.2004 u 00:44:48 profil autora
Je, fakat nije normalan. A, evo ga sad nešto i skida majicu.
gargamel 21.08.2004 u 00:46:38 profil autora
Zašto naši navijači uvijek moraju ispasti papci?

Jeste čuli onu budalu koja se zaderala usred poena?
vlado 21.08.2004 u 15:07:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Drago Cosic, poslije utakmice sa Rusima pita Vladu Solu:
"Pa dobro, dokad ce trajati ovaj mazohizam?"
Vlado S.:
"Sto bi rekli nasi susjedi bosanci, ne kontam fol."

-----

Slavko Cvitkovic, Spanjolci dobijaju SiCG u kosarci:
"Ne brinite, dragi gledatelji, sve je u redu..."
gargamel 21.08.2004 u 16:21:44 profil autora
Olimpijada je fakat jedna od najboljih ideja u povijesti čovječanstva. Ovo je prva u kojoj gledam doslovno svaki sport koji stignem. oduševljen sam.
Hadzo 22.08.2004 u 00:36:19 profil autora
Braća nam puše u košarci od svakoga, Amere razbijaju u basketu, Irak rastura u nogometu...Pa se ti kladi prijatelju!
Gospodnetić 22.08.2004 u 23:20:49 profil autora
Ja se ne kladim! :-)
A do sad je bilo sve manje-više očekivano...pogotovo ovo za američke košarkaše.
Jadan Duncan...upo je u ekipu s talibanima.
gargamel 23.08.2004 u 23:45:27 profil autora
Jeste gledali finale gimnastike. Mislim na onu spravu, valjda se zove prečka. Nešto najluđe. Gledo sam u punom trajanju na Njemačkoj televiziji. nakon rusa, Nemeva, publika je totalno popizdila zbog loše ocjene koju je dobio. Ne znam kako se to ocjenjuje, ali meni je ta vježba izgledala nevjerojatno. Publika se smirila tek kad ih je on zamolio. Njemački komentator je bio suzdržan, ali se složio da je ocjena preslaba. Baš sam gledo snimku na našoj televiziji. Naš komentator nije bio suzdržan nego je pričao kako "suci amateri kroje pravdu pravim sportašima." Uglavnom, vježba izgleda genijalno, tip leti. A, publika je kažu neviđena na gimnastičkim natjecanjima. Ludilo.

Moram još nešto o našem komentatoru. On naknadno komentira natjecanje(prečku) unaprijed znajući ko će pobijediti. e sad, naš se znalac za mikrofonom prilikom nastupa Talijana(kasnijeg pobijednika)hrabro odlučuje na prognuzu kako bi on mogao i pobijediti. Čovjek ima neki osjećaj, ali se ne pouzda dovoljno u taj instinkt da bi rekao kako on misli da će Talijan pobijediti, dok je spreman ostaviti tu mogućnost, ko fol slutnju, otvorenu. Jedno bravo za komentatora kojem ne znam ime i ne moram ga znati, bravo stvarno se razumiješ u sport.
sadrzaj je izmijenio/la - gargamel u 23.08.2004 u 23:46:17
vlado 24.08.2004 u 00:55:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mutnom ne pakovati.