Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 13.08.2004 u 23:58:33 profil autora
baš veli daddy u dnevniku kako je on u horoskopu rak te kao takav obiteljski tip i kolekcionar svega i svakoga...
ja se uvijek iznenadim kad netko pametan i obrazovan neku svoju osobinu tumači pripadnošću horoskopskom znaku, a ne naslijeđem i odgojem.
ja sam isto rak, ali po svojim osobinama mogla bih mirne duše bit i još pet drugih znakova.
to što sam se u životu mahom zaljubljivala u bikove, a tri od ukupno četiri prijateljice su mi djevice, tumačim kao slučajnost.
muž i sin su mi strijelci. pa šta.

radovan 3. 14.08.2004 u 00:47:27 profil autora
strijelci su zakon! hehe
ne znam zasto je tomu tako, valjda u podsvijesti znas kojem znaku pripadas pa si uzmes osobine koje ti pasu. inace kontam da su svi kombinacija svih(znakova)
daddy 14.08.2004 u 09:58:12 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nego, ovak.
ja rak. sve cure mi bile djevice ili bikovi. žena mi je rak. nikad se u nikog nisam zatelebao znajući njegov znak. slučajnosti je malko previše.
kćer mi je strijelac. ja si to objašnjavam ovako: priroda evoluira, napreduje. ako bi kojim slučajem mom karakteru oduzeli bolesnjikavu kenjkavost i nabrijali me na pozitivu do ibera dobili bi strijelca - ibermenša.
pa dobro onda!
vlado 14.08.2004 u 13:24:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Postoje neke zakonitosti.
Raja: Kum - Sivra - ja : Blizanci, Strijelac i Ovan
Band: Gnetic - Tomi - ja: ista kombinacija.
Zenina raja, veliko druzenje: ona - njena najbolja jaranica - ja: opet to.
Dobri urednici i direktori su mi bili - rakovi. Hm.
electro cute 14.08.2004 u 18:12:22 profil autora
treba razlikovat astrologiju od ovog petparačkog sranja u novinama. ja si brijem da od grčke nema pravog astrologa (ak i ima takvi genijalci ne gube vrijeme na pizdarije već se bave teorijom brojeva ko onaj lik iz pi)
gargamel 15.08.2004 u 08:48:24 profil autora
Meni je priča o horoskopima malo prejednostavna. Nije da ih ne čitam, ali vjerujem im samo ako nagovještuju nešto dobro.
Ipak, malo mi je preblesavo da se svi ljudi karakterno razlikuju taman toliko da ih možemo svrstati u tih koliko već kategorija(Rak, Bik, Riba...). Koincidencije sa prijateljima koji imaju redovno isti horoskopski znak ne znače da nam taj znak baš paše, jer bi to značilo da nam svi koji su tog znaka pašu, a ko zna ko je sve bio kojeg znaka.
Vlado, ko zna sa koliko blizanaca, strijelaca, ovana i rakova si se već zakačio?
arhimed 15.08.2004 u 18:07:18 profil autora
dobro zboriš, gargamele.

horoskop je prodaja magle. to je i znanstveno dokazano.
dju 15.08.2004 u 23:15:51 profil autora
a kjut nas potcjenjuje, on misli da mi ovdje raspravljamo o "danas će vas nazvati stara simpatija/uložite nekamo novac/imat ćete želučane tegobe" horoskopu.
ofkors not.
evo, daddy i ja imamo identičnu horoskopsku situaciju doma, plus smo naklonjeni djevicama i bikovima. ali tu se fakat iscrpljuje svaka sličnost između nas (što je za njega, naravno loše )
i recimo, ove moje tri frendice djevice, pa te ženske nemaju ništa zajedničko (osim mene u njihovim životima)
ne znam, kjut, šta je s tim starogrčkim astrolozima, daj nas poduči.
electro cute 19.08.2004 u 01:28:28 profil autora
jooo, jebote, bi vrlo rado, ali ne znam ni sam precisly.mislim, svi su se oni, manje više bavili tim sranjima, mistikom i to. ono, pitagora, numerologija, zlatni rez, platon...trebao bi malo ozbiljnije proučit građu da bih mogao o tom nešto pametno reć. al fakat, ono kaj jesam siguran jest da je dobar dio grka odbacilo mistiku "crkve" odnosno mitove, bogove i legende, te izmislilo mistiku znanosti čiji je horoskop svakako dio. mijenja sam da sve oko nas utječe na nas, pa tako i položaj zvijezda. al opet...heh...
electro cute 19.08.2004 u 01:29:30 profil autora
e da. ako niste primjetili (nemoguće) ja se često znam pravit pametan. to mi je u genima, pitajte darka. doduše, ja jesam pametan al opet...heh...
arhimed 10.03.2005 u 20:57:42 profil autora
ovo sam dobio na mejl, svidjelo mi se:


Antihoroskop

Ovan - bahati gadovi, uvijek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je, vjerojatno, mali penis ili male sise.

Bik - samozadovoljne sutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista.

Blizanci - glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim mjerilima koja se mijenjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak - posesivni ludjaci, uvrijede se ako im dobro jutro niste zazeljeli u pravilnoj intonaciji, mijenjaju raspolozenje kako im padne na pamet.

Lav - arogantni, vjecni podcjenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge)

Djevica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadjaju cisteci stan, slazuci robu i kineski porculan, prezahtjevne cjepidlake kojima ni previse nije dovoljno.

Vaga - narisodini shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im tjedan dana dok se odluce hoce li naruciti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lijene da je pravo cudo kako uopce ustaju iz kreveta.

Skorpion - samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podnijeti sami pa moraju povuci jos 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj svijeta oni se ne bi sokirali, vjerojatno sudjelujuci u sado-mazo orgijama.

Strijelac - raspikuca i kockar, uziva soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oziviti mrtve sasvim moguce - naravno - samo ako oni to rade, uzasavaju se priznati da znaju za osjecaj tuge.

Jarac - pravi pravcati gonici robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, rijec "oprostiti" ne postoju u njihovom rjecniku, prodali bi guzicu za drustveni status.

Vodenjak - vulgarni i nepristojni perverznjaci, vjecita zabadala u privatni zivot drugih, vjerojatno ne iznenadjuje cinjenica da je po statistici u CIA najvise spijuna upravo u znaku vodenjaka.

Ribe - samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da ih netko dodje i utjesi, ne mogu se ni popipsati bez tudje pomoci, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi kad su dobre volje se bave tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

inga 10.03.2005 u 23:01:45 profil autora
e pa ja sam se prepoznala :-)
lollipop 10.03.2005 u 23:11:08 profil autora
trutfuli, ne okarakterizirava me ovaj blizanac uopce... ali moja istina se, vrlo zacudno, moze pronaci u raku (osim ono posesivni ludjak, ali to neka procijenjuju drugi) - it's true me. a ni moj podznak nije nesto precizan, jedino kada bi mi podznak bio riba :)
and van mor ting - ono za djevice je bezocna laz jer bi u suprotnom moja kuca uvijek blistala, a da ja ne moram prstom mrdnut, sto naravno nije slucaj. eh.....
inga 10.03.2005 u 23:20:23 profil autora
a kod mene bas sve stima, riba s podznakom u strijelcu i mjesecom u vodenjaku, moze li bolje
vlado 10.03.2005 u 23:58:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Male sise. Znaci, to je.
inga 11.03.2005 u 10:13:20 profil autora

ako su male onda nisu sise nego ciceki
electro cute 13.03.2005 u 21:29:17 profil autora
ja sam kombinacija ovna, ribe i bika. po ovom. a vodenjak sam u horoskopu. pobogu.i imam moodswingove, ček, koji je to znak...
nisu ciceki već grožđice. ili šljive, u malo većem izdanju.